Arkadiusz Tańcula - wiek, wzrost, Lombard. Życie pod zastaw, Fame MMA, walka, Instagram, dziewczyna, YouTube

2021-11-20 16:16
Arkadiusz Tańcula
Autor: Screen z YT: Arkadiusz Tancula #kolysankadlawojtusia / Arkadiusz Tańcula

Arkadiusz Tańcula - wiek, wzrost, Lombard. Życie pod zastaw, Fame MMA, walka, Instagram, dziewczyna, YouTube. Kim jest Arkadiusz AROY Tańcula, który już lada moment zawalczy na Fame MMA 12? Wszystkie najważniejsze, a tym samym najciekawsze informacje o celebrycie znanym z serialu Lombard. Życie pod zastaw znajdziecie poniżej!

Spis treści

  1. Arkadiusz Tańcula - wiek
  2. Arkadiusz Tańcula - wzrost
  3. Arkadiusz Tańcula - Lombard. Życie pod zastaw 
  4. Arkadiusz Tańcula - Fame MMA 12
  5. Arkadiusz Tańcula - walka
  6. Arkadiusz Tańcula - Instagram
  7. Arkadiusz Tańcula - dziewczyna 
  8. Arkadiusz Tańcula - YouTube 

Fame MMA 12 zbliża się wielkimi krokami! Przed nami już kolejna edycja sportowego show, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Karta walk Fame MMA 12 wygląda naprawdę imponująco, dlatego też postanowiliśmy przybliżyć wam życiorys kilku uczestników, którzy już niebawem swoje osobiste konflikty będą rozwiązywać na ringu. Tym razem na tapetę poszedł słynny Arkadiusz Tańcula, który popularność zdobył głównie dzięki serialowi Lombard. Życie pod zastaw, w którym gra postać gangstera Ryżego. Arkadiusz Tańcula - wiek, wzrost, Lombard, Fame MMA, walka, Instagram, dziewczyna, YouTube. Kim jest umięśniony zawodnik, który już lada moment zawalczy w oktagonie ze swoim przeciwnikiem? Wszystkie najważniejsze, a tym samym najciekawsze informacje o Arkadiuszu znajdziecie poniżej.  Fame MMA 12 planowo odbędzie się 20 listopada 2021 roku.

Sonda
Czy będziesz oglądać Fame MMA 12?

Arkadiusz Tańcula - wiek

Arkadiusz Aroy Tańcula urodził się w 1989 roku w Wieliczce, czyli celebryta ma 32 lata.

Arkadiusz Tańcula - wzrost

Arkadiusz Tańcula ma 183 centymetry wzrostu i waży około 93 kilogramów. 

Arkadiusz Tańcula - Lombard. Życie pod zastaw 

Arkadiusz Tańcula znany jest głównie dzięki serialowi Lombard. Życie pod zastaw, gdzie wciela się w postać gangstera Ryżego. 

Arkadiusz Tańcula - Fame MMA 12

Arkadiusz AROY Tańcula weźmie udział w Fame MMA 12, które zbliża się wielkimi krokami! Wydarzenie sportowe zaplanowano na 20.11.2021.

Arkadiusz Tańcula - walka

Arkadiusz Tańcula na Fame MMA 12 ma zawalczyć z Jackiem Murańskim. Wcześniej jego rywalem miał być Mateusz Murański, ale doznał kontuzji na tydzień przed galą. 

Arkadiusz Tańcula - Instagram

Arkadiusz uwielbia media społecznościowe, w tym Instagrama! Celebryta posiada swój własny profil, na którym obserwuje go ponad 310 tysięcy osób.

Arkadiusz Tańcula - dziewczyna 

Arkadiusz Tańcula już od wielu lat jest w związku z Natalią z zawodniczką Fitness, z którą pokazuje się publicznie na wielu zdjęciach w mediach społecznościowych.

Arkadiusz Tańcula - YouTube 

Arkadiusz Tańcula występuje gościnnie na kilku filmikach w serwisie YouTube oraz sam prowadzi swój kanał, na którym wrzuca nowe materiały raz na miesiąc. Jego kanał subskrybuje ponad 124 tysięce osób. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze