Ile kosztuje KSW Colosseum 2 PPV? Cena jak za koncert światowej gwiazdy

i

Autor: Karolina Misztal/REPORTER / EAST NEWS Ile kosztuje KSW Colosseum 2 PPV? Cena jak za koncert światowej gwiazdy

SPORT

Ile kosztuje KSW Colosseum 2 PPV? Jaka CENA KSW 83 Colosseum 2 live stream?

2023-06-02 11:42

Jedenaście emocjonujących starć, efekty specjalne, muzyka i kilkadziesiąt tysięcy kibiców na największym obiekcie sportowym w naszym kraju. To zdecydowanie będzie największe wydarzenie w świecie MMA, w tej części Europy. Dlatego nie możecie go przegapić, więc sprawdźcie ile kosztuje PPV KSW Colosseum 2 i gdzie kupić transmisję.

Spis treści

  1. Ile kosztuje KSW Colosseum 2 PPV? Cena

Ile kosztuje KSW Colosseum 2 PPV? Cena jest adekwatna do show, jakie otrzymamy 3 czerwca 2023. Nie zabraknie dobrej muzyki, zabawy, ale przede wszystkim pojedynku prawdziwych gwiazd polskiego i zagranicznego MMA. Karta walk KSW Colosseum 2 zbudowana została w taki sposób, by sama gala przeszła do historii i zapisała się w niej jako ta najlepsza. Najpierw zobaczymy pojedynki o pas kategorii koguciej. Jakub Wikłacz zmierzy się z Werlesonem Martinsem, Daniel Rutkowski z Adamem Soldaevem, Krzysztof Głowacki z Patrykiem Tołkaczewskim, a Roman Szymański zawalczy z Valeriu Mircea. Jeszcze większe emocje towrzyszyć będą nam w walkach o pas kategorii średniej i oczywiście w walkach wieczoru. To, ile kosztuje KSW Colosseum 2 PPV jest ważne dla wielu kibiców ze względu na walkę Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Zdecydowanie dla tego drugiego zawodnika pojedynek z najsilniejszym człowiekiem na świecie jest wręcz arcytrudnym zadaniem. Przekonamy się, czy podoła.

O której zaczyna się KSW Colosseum 2? Godzina rozpoczęcia gali i pierwsze walki

Artur Szpilka przed walką z Pudzianowskim | Andrzej Kostyra

Ile kosztuje KSW Colosseum 2 PPV? Cena

Cena KSW Colosseum 2 PPV nie jest tajemnicą aczkolwiek samo kupowanie licencji odbywa się w zupełnie inny sposób niż ma to miejsce w przypadku chociażby Fame MMA. Żeby kupić PPV KSW Colosseum 2 należy zarejestrować się w platformie Viaplay. Wystarczy wejść na stronę platformy, zarejestrować się adresem e-mail, podać numer karty i potwierdzić płatność w systemie bankowym. Koszt dostępu do sportu w wersji premium wynosi 55 złotych. Jeśli nie zrezygnujecie z dostępu, to środki będą pobierane z waszego konta, co 30 dni. Jeśli chcesz anulować swój dotychczasowy pakiet, kliknij w Moje konto, a następnie "Anuluj pakiet".

Sonda
Kto wygra walkę Pudzianowski - Szpilka?