Ile było w meczu Polska Holandia? Wyniki, statystyki i bilans bramek jednoznaczny!

i

Autor: PIOTR DZIURMAN/REPORTER / EAST NEWS Ile było w meczu Polska Holandia? Wyniki, statystyki i bilans bramek jednoznaczny!

PIERWSZY MECZ NA EURO 2024

Ile było w meczu Polska Holandia? Wyniki, statystyki i bilans bramek jednoznaczny!

2024-06-16 9:10

Statystyki meczu Polska Holandia wywołują dużą ciekawość szczególnie wśród osób, które lubią analizy i chcą się przekonać, jakie szanse mają biało-czerwoni w pierwszym starciu na mistrzostwach Europy. Ile było w meczu Polska Holandia? Jakie są wyniki Polska Holandia? Statystyki na naszą korzyść, czy jednak naszych rywali? Poznajcie odpowiedzi na te i inne pytania już teraz.

Spis treści

  1. Ile było w meczu Polska Holandia? WYNIKI

Ile było w meczu Polska Holandia? Wyniki, statystyki i bilans bramek jest jednoznaczny, ale trzeba pamiętać, że ostatecznie wszystko weryfikuje boisko! Reprezentacja Holandii na Euro 2024 to średnia wieku ponad 26 lat. Siódma drużyna w rankingu Fifa ma w swoim składzie takich piłkarzy jak Matthijs de Light, Nathan Ake, Virgil van Diij, Xavi Simons, czy Memphis Depay. Jednak reprezentacja Polski również ma piłkarzy, którzy na co dzień grają w topowych drużynach. Nie mamy się czego wstydzić mając w składzie takie gwiazdy, jak Robert Lewandowski, Piotr Zieliński, Wojciech Szczęsny, Marcin Bułka, Jakub Kiwior, czy Sebastian Szymański i Nicola Zalewski.

Wyniki wszystkich meczów Euro 2024 na żywo. TABELE, GRUPY, PUNKTY, WYNIKI

EURO 2024 - TERMINARZ, GODZINY, MECZE, GRUPY. Kiedy i jakie mecze na Euro? [DRABINKA]

Oglądaliśmy mecz otwarcia z niemieckimi kibicami

Ile było w meczu Polska Holandia? WYNIKI

Statystyki meczów Polska - Holandia są jednoznaczne i wyraźnie pokazują, że biało-czerwoni nie są faworytami. Jednak przypominamy, że statystyki nie grają a dobrą formę trzeba pokazać na boisku. W całej historii rozegraliśmy 19 meczów, z czego tylko 3 wygraliśmy. W odległym 1969, 1975 i 1979 roku. Zremisowaliśmy natomiast 7 meczów i przegraliśmy 9 razy. W XXI wieku z Holandią graliśmy 5 razy. Tylko 1 mecz zremisowaliśmy, a 4 przegraliśmy.

Ostatnie mecze Polska Holandia odbyły się w 2022 roku. W marcu zremisowaliśmy 2:2 w Rotterdamie, a we wrześniu przegraliśmy 0:2 w Warszawie. Bilans bramek wynosi 19:28. 

Symulacja Euro 2024 - jak zrobić, gdzie jest i o co chodzi? Czy Polska wyjdzie z grupy?

Holandia poprzednie mistrzostwa Europy rozpoczęła doskonale. Wygrała trzy mecze w grupie, z Ukrainą 3:2, z Austrią 2:0 i z Macedonią Północną 3:0. Holendrzy oczywiście wyszli z grupy z pierwszego miejsca, a w fazie pucharowej niespodziewanie przegrali 2:0 z Czechami. Na Euro 2024 awansowali z drugiego miejsca. Pokonali wszystkich rywali, czyli Szkocję, Irlandię, Grecję, Gibraltar, a ulegli jedynie Francji.

Ile drużyn wychodzi z grupy na Euro 2024? Rewelacyjne rozwiązanie dla Polski!

Listen on Spreaker.