Symulacja Euro 2024 - jak zrobić, gdzie jest i o co chodzi? Czy Polska wyjdzie z grupy?

i

Autor: RALF HIRSCHBERGER/AFP/East News Symulacja Euro 2024 - jak zrobić, gdzie jest i o co chodzi? Czy Polska wyjdzie z grupy?

POTENCJALNE HITY W FAZIE PUCHAROWEJ

Symulacja Euro 2024 - jak zrobić, gdzie jest i o co chodzi? Czy Polska wyjdzie z grupy?

2024-06-16 9:03

Symulacja Euro 2024 wyraźnie pokazuje jak może wyglądać turniej, którym miliony kibiców będą żyć przez cały miesiąc. Kto zagra w fazie pucharowej? Kto wyjdzie z grupy na pierwszym miejscu? Kto zagra w finale i wygra Euro 2024? Symulator Euro 2024 to przede wszystkim dobra zabawa, którą bardzo wam polecamy i oczywiście nie jest to pewnik, że tak będzie. Zobaczcie potencjalne rozwiązania na mistrzostwach Europy w Niemczech.

Spis treści

  1. Symulacja Euro 2024 - jak zrobić?
  2. Euro 2024 symulator - kto wygra?

Symulacja Euro 2024 - jak zrobić, gdzie jest i o co chodzi? Zastanawiacie się, czy Polska wyjdzie z grupy? Szanse Polski przed turniejem nie były wyceniane bardzo wysoko. Piłkarze Michała Probierza w fazie grupowej trafili na mocnych Holendrów, jeszcze mocniejszych Francuzów i nieobliczalnych Austriaków. W narodzie była jednak nadzieja na to, że Polska wyjdzie z grupy i zagra w fazie pucharowej. Szczególnie po świetnym okresie przygotowawczym, kiedy to Polacy pokonali wysoko dobrze grającą Ukrainę i rozprawili się z Turcją, która jeszcze nie tak dawno postawiła wysoko poprzeczkę reprezentacji Niemiec. Ostatecznie miejsce Polski na Euro 2024 poznamy po turnieju, a późnym wieczorem 25 czerwca dowiemy się, którą pozycję zajmujemy w grupie.

Grupa D EURO 2024 - Polska: WYNIKI, TABELA, PUNKTY. Sytuacja Polski i miejsce w grupie D

Marcin Bułka: Po Mbappe można spodziewać się wszystkiego | Euro Express

Symulacja Euro 2024 - jak zrobić?

Symulator Euro 2024 to świetna zabawa dla największych kibiców. Przyda się on do zapisywania aktualnych wyników, które rzeczywiście padły, a także do typowania własnych odczuć odnośnie wszystkich meczów. Oficjalny symulator Euro 2024 znajduje się na stronie gaming.uefa.com/en/europredictor. Żeby wziąć udział w zabawie trzeba się zalogować. System zawsze będzie pamiętać wytypowane przez Was wyniki. Początkowo jest to żmudne, bo trzeba manualnie obstawić 36 meczów fazy grupowej. 

Euro 2024 symulator - kto wygra?

Kto wygra Euro 2024? W przeszłości dostępne były automatyczne symulatory, które odpowiadały na to pytanie. Oczywiście nie należało przywiązywać do tego większej uwagi i traktować to jako zabawę. Komputer biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo wytypował, że Euro 2024 wygra Anglia. Jednocześnie istnieje 70 procentowe prawdopodobieństwo, że drużyna ta awansuje do ćwierćfinału, a ponad 48 procentowe prawdopodobieństwo, że awansuje do półfinału. Superkomputer Opta jednocześnie wytypował, że finalistą będzie też Francja. Jednocześnie mielibyśmy do czynienia z rewanżem za mistrzostwa świata w Katarze, kiedy to Francuzi wygrali z Anglikami 1:2 w ćwierćfinale. Oprócz Francji i Anglii duże szanse mają Niemcy. Aczkolwiek warto przypomnieć, że żaden kraj gospodarz nie wygrał turnieju od czasu, gdy zrobiła to Francja 40 lat temu.

Michał Probierz - partnerka, wiek, palec, wzrost, wykształcenie, młody. Kim jest?

Jak superkomputer typuje Polskę? Na ponad 40 procent zajmiemy 4. miejsce, na ponad 30 procent 3. miejsce, na ponad 18 procent 2. miejsce, a na ponad 8 procent 1. miejsce w grupie. Szansa na to, że Polska wygra Euro 2024 wynosi 0,8 procent. Aż 45 procent natomiast mamy na to, że biało-czerwoni dotrą do 1/16 finału. Nieznacznie większe szanse według komputera ma Austria.

Listen on Spreaker.