Iga Świątek Tokio 2020 - z kim i kiedy następny mecz? O której gra Świątek?

2021-07-26 8:43
Iga Świątek
Autor: Paweł Skraba / Super Express

Na te Igrzyska musieliśmy czekać wyjątkowo długo, bo aż pięć lat! Polska kadra olimpijska przez wiele długich miesięcy przygotowywała się do wyjazdu do Tokio, a przez najbliższe dni fani sportowych emocji z pewnością będą śledzić dokonania naszych zawodników we wszystkich dyscyplinach. Wśród naszych sportowców jest również Iga Świątek, która rozpoczęła rywalizację już pierwszego dnia tegorocznych Igrzysk.

Iga Świątek Tokio 2020 - z kim i kiedy następny mecz? O której gra Świątek? Dokonania polskiej tenisistki robią wrażenie już od wielu miesięcy. Czy Iga wróci do Polski z medalem? Tego życzą jej z pewnością wszyscy fani tego sportu, którzy mocno trzymają za nią kciuki. Świątek jak na razie w pięknym stylu rozpoczęła tegoroczne Igrzyska. Polska zawodniczka rozpoczęła zmagania w Tokio od meczu z Niemką Moną Barthel i  awansowała do II etapu. Iga Świątek na Igrzyskach w Tokio kolejny raz pokazała prawdziwą klasę - nie dała swojej przeciwniczce zbyt dużych szans i wygrała 6:2, 6:2. Co więcej, Polka na zwycięstwo w pierwszym meczu potrzebowała niewiele ponad godzinę! Teraz wszyscy zadają sobie pytanie - kiedy następny mecz Świątek w Tokio i z kim zagra?

Materiał Partnera

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, w 2021 roku obchodzi Jubileusz 65-lecia. To #WielkieChwile nie tylko dla spółki, lecz także dla wszystkich miłośników sportu i kultury, którzy wiedzą, że ta znana Polakom firma była, jest i będzie największym mecenasem obu dziedzin życia.

Iga Świątek Tokio 2020 - z kim i kiedy następny mecz? O której gra Świątek?

Mecz z Barthel był drugim spotkaniem tych dwóch zawodniczek w historii. Iga Świątek nie zawiodła jednak swoich fanów i kolejny raz udowodniła, że jest faworytką na Igrzyskach olimpijskich w Tokio do złotego medalu. Już pierwszego dnia fani tenisa mogli cieszyć się z wielkiego sukcesu Świątek. Iga awansowała do II rundy, w której zmierzy się z zawodniczką z Hiszpanii z Paulą Badosą. Kolejny mecz Igi Świątek z Hiszpanką odbędzie się w poniedziałek 26 lipca ok. godziny 8:45 czasu polskiego.

Igrzyska TOKIO 2020. Dyscypliny, które można trenować samemu | ESKA XD - Fit vlog #27
Najnowsze