Iga Świątek: kiedy gra w drugiej rundzie? O której gra Świątek na French Open 2024?

i

Autor: Alessandra Tarantino/Associated Press/East News Iga Świątek: kiedy gra w drugiej rundzie? O której gra Świątek na French Open 2024?

TENIS

Iga Świątek: kiedy gra w drugiej rundzie? O której gra Świątek na French Open 2024?

2024-05-27 15:00

Iga Świątek na French Open 2024 jest jedną z głównych faworytek. Wygrała tu dwa lata z rzędu i teraz walczy o historyczne, trzecie zwycięstwo. Niektórzy uważają, że Polce los sprzyja, bo trafiła na rywalki, z którymi w przeszłości radziła sobie doskonale. Najlepsza tenisistka na świecie i tak zachowuje czujność oraz koncentrację. Kiedy gra Iga Świątek następny mecz? O której godzinie gra w 2. rundzie? Poznajcie szczegóły i przygotujcie się na kolejną dawkę emocji już teraz.

Spis treści

  1. Iga Świątek: kiedy gra w 2. rundzie?
  2. Iga Świątek: o której gra w 2. rundzie?

Iga Świątek: kiedy gra w 2. rundzie? Zastanawiacie się, kiedy Świątek gra następny mecz 2024? A może jednak wiecie, ale najbardziej ciekawi was kwestia tego, o której gra Świątek na French Open 2024? Kibice z dużą niecierpliwością czekali na najbardziej ekscytujące momenty tego sezonu. Polka po wygranej podczas WTA w Madrycie i Rzymie ruszyła na ponowny podbój Paryża walcząc o trzecie z rzędu a czwarte ogólnie wygranie w tym wielkoszlemowym turnieju. W pierwszej rundzie trafiła na zawodniczkę, która uzyskała prawo do gry poprzez kwalifikacje. Mowa o francuskiej tenisistce, zajmującej 148. miejsce w rankingu, Leolii Jeanjean.

French Open 2024 WYNIKI i DRABINKA główna kobieca. Kiedy i o której gra Iga Świątek?

Barbara Schett o Idze Świątek przed Roland Garros | Super Tenis

Iga Świątek: kiedy gra w 2. rundzie?

Kiedy Świątek gra w 2. rundzie? Pokonała 6:1, 6:2 swoją pierwszą rywalkę. Kolejną jej przeciwniczką będzie Naomi Osaka, która wygrała z Lucią Bronzeti 6:1, 4:6, 7:5. Ich mecz o trzecią rundę odbędzie się prawdopodobnie 29 maja. Podamy dokładną datę, gdy organizatorzy ujawnią plany gier.

Iga Świątek: o której gra w 2. rundzie?

O której godzinie mecz Świątek na French Open 2024? Starcia w grze pojedynczej odbywają się między godziną 11 a 16:00. Wiele wskazuje na to, że Polka, jeśli awansuje rozegra swój mecz jako jedna z pierwszych.

Iga Świątek - mecze na French Open 2024. Kiedy i o której Świątek gra następny mecz?