Autor: High League High League 2021 WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na High League 28.08.2021?

2021-08-29 12:01

High League 28 sierpnia 2021 - wyniki walk live to wręcz idealna opcja dla wszystkich osób, które z różnych powodów nie mogły oglądać gali na żywo. Kto wygrał na High League 1? Jakie są wyniki walk High League 28.08.2021? Czy wyniki walk HL 28 sierpnia 2021 są zaskakujące? Jak przebiegały poszczególne starcia? Jeżeli szukacie odpowiedzi na te wszystkie pytania, to dobrze trafiliście!

Spis treści

1. HIGH LEAGUE 28.08.2021 live - WYNIKI WALK [NA ŻYWO]

High League 2021 WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na High League 28.08.2021? Jak wyglądała gala High League 28 sierpnia 2021? Wyniki szczególnie interesują wszystkich, którzy z różnych powodów przegapiły bądź po prostu nie mogły oglądać High League 2021 live online. Jeśli chcecie wiedzieć, jak wyglądają wyniki walk High League 2021, to dobrze trafiliście bo podrzucamy je w tym miejscu. Niewątpliwie na High League 28 sierpnia 2021 hitem wieczoru był pojedynek Lexy Chaplin z Natsu, czyli Natalią Karczmarczyk. Mówimy tu o starciu pomiędzy byłą członkinią Teamu X a obecną. Kobiety postanowiły rozwiązać konflikty w okrągłej klatce. Na High League 1 na żywo emocje wzbudzała również walka Lil Masti Ewa Brodnicka. Panie udowodniły, w czasie konferencji prasowych i ceremonii ważenia, że nie przepadają za sobą. Do oktagonu wrócił również łazarski wojownik, czyli Bonus BGC. Rywalem zawodnika, który uderza techniką luj ogłuszacz jest znany z Twitcha, Japczan. Jak wyglądają wyniki High League 28.08.2021? Na żywo przekonajcie się poniżej.

HIGH LEAGUE LIVE - RELACJA ONLINE 28.08.2021, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Smolasty z koncertem w ESKA Live. Zobaczcie pierwsze zakulisowe materiały

HIGH LEAGUE 28.08.2021 live - WYNIKI WALK [NA ŻYWO]

High League wyniki walk na żywo 28 sierpnia podrzucamy w tym miejscu. Kto wygrał walki na High League 1? Jak prezentują się wyniki High League? Jeśli nie możecie oglądać gali to dowiecie się tego w tym miejscu. Dodatkowo przygotowaliśmy dla was High League 2021 live relację na żywo. Za jej sprawą możecie śledzić galę minuta po minucie!

High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

• Jakub Nowaczkiewicz (1-0) vs Przemysław "Kolar" Kolarczyk (0-1)

Zwycięzcą jest Kuba Nowaczkiewicz. Wygrana po przerwaniu lekarskim w przerwie miedzy I a II rundą.

• Jakub "Carlito" Olewiński (0-1) vs Maciej "Big Jack" Jarema (1-0)

BIG JACK wygrywa walkę z CARLITO - zwycięstwo przez TKO w II rundzie!

• Łukasz "Lukas TV" Wdowiak (1-0) vs Sebastian "Bunio" Szabunio (0-1) vs Kamil Kossakowski (0-1)

LUKAS TV zwycięzcą walki! - Najpierw Bunio i Lukas TV walczyli, by wyeliminować Kossakowskiego, to się udało, a później zmierzyli się w pojedynku 1vs1.

• Josef Bratan (1-0) vs Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki (0-1)

Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą jest Josef Bratan!

• Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-5) vs Jakub "Japczan" Piotrowicz (1-0)

Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą walki jest Jakub Japczan Piotrowicz! Piąta porażka Bonusa BGC!

• Adrian "Medusa" Salamon (2-0) vs Maciej Rataj (1-2)

Zwycięzcą walki po w trzeciej rundzie przez poddanie drogą kimury jest Adrian Medusa Salamon!

• Aniela "Lil Masti" Bogusz (3-0) vs Ewa Brodnicka (0-1)

Zwyciężczynią walki w drugiej rundzie przez TKO jest Aniela Lil Masti Bogusz!

• Lexy Chaplin (0-1) vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk (1-0)

Jednogłośną decyzją sędziów zwyciężczynią walki jest Natalia Natsu Karczmarczyk!

Czy chciałbyś/chciałabyś zawalczyć na High League?