High League 3: stream za darmo 4.05.2022. Gdzie oglądać konferencję na żywo?

i

Autor: High League High League 3: stream za darmo 4.05.2022. Gdzie oglądać konferencję na żywo?

High League 3: stream za darmo 4.05.2022. Gdzie oglądać konferencję na żywo?

2022-05-07 11:00

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już dzisiaj, w środę 4 maja, o godz. 19:00. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49. Ostatnie bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

HIGH League powtórzy tradycję sprzed pierwszej i drugiej gali i powróci do teatru, gdzie zorganizuje kolejny spektakl. Pierwsza konferencja HIGH League 3 odbędzie się w teatrze muzycznym na ul. Nowogrodzkiej 49 w Warszawie. To gwarantuje wielkie show, które będzie przedsmakiem wielkich emocji czekających na nas 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE. HIGH League ponownie doprowadzi do unikalnego i niespotykanego połączenia trzech różnych światów - sztuki, sportu i rozrywki.

High League 3: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Trener Raubo zdradził swój wielki sekret | Andrzej Kostyra

High League 3: konferencja online

W niesamowitym show udział wziąć mogą kibice. Bilety na konferencję oraz na drugą galę HIGH League są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Transmisja z konferencji dostępna będzie za darmo na kanale HIGH League na YouTubie.

W głównych walkach gali HIGH League 3, 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE, wystąpią Alberto Simao, Marcin Dubiel, Robert “Robur WK” Orzechowski, Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika, Aniela “Lil Masti” Bogusz, Zusje Astafiewa i Denis “Bad Boy” Załęcki. Cała karta zostanie ogłoszona podczas konferencji. Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.eFortuna.pl i w aplikacji mobilnej. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

Aktualna karta walk:

  • Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
  • Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
  • Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
  • Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
  • Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski

High League 3: BILETY - CENY i gdzie kupić? Ile kosztuje bilet na High League?

Sonda
Kto wygra walkę Burneika - Orzechowski na HIGH League 3?