High League 3 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

2022-06-04 19:58
High League 3 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]
Autor: screen z filmu na YouTube: HIGH League 3 Rundki: Robur WK vs. Burneika / HIGH League High League 3 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

Kolejność walk na High League 3 wzbudza ogromną ciekawość wśród internautów. Kto, kiedy i o której godzinie walczy na High League 4 czerwca? Zastanawiacie się, kiedy walki na High League 3? Jak wygląda kolejność walk na High League 3? Wokół tematu gali pojawia się wiele pytań, a dzieje się tak głównie ze względu na walkę wieczoru, czyli starcie Marcina Dubiela z Alberto. Elektryzujące są również dwa starcia kobiet!

Spis treści

 1. High League 3 - KOLEJNOŚĆ WALK
 2. High League 3 - GODZINA

High League 3 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? Jak wygląda kolejność walk High League 3? Kiedy walka Roberta Burneiki, Ewa Brodnicka, a kiedy walczy Alan Kwieciński? Właśnie te pytania, w różnej formie, zadają internauci, którzy nie mogą się doczekać hitowych pojedynków. Organizatorzy zadbali, by w karcie znalazły się takie pojedynki, które zachęcą kibiców do wykupowania PPV High League 3. To z pewnością się udało, bo w walce wieczoru będziemy świadkami starcia Marcina Dubiela z Alberto Simao. Emocji dostarczy też pojedynek olbrzymów, czyli Roberta Orzechowskiego z Robertem Burneiką, który powraca do oktagonu po pięcioletniej prerwie. Z uwagą trzeba też śledzić starc ie Alana Kwiecińskiego z ojcem Denisa Załęckiego, Dawidem. Karta walk High League 3 to także pojedynek Anieli Bogusz z Zusje Astafiewą. Zmierzą się ze sobą dwie zawodniczki aspirujące do tego, by namieszać na rynku profesjonalnego MMA kobiet. Kolejność walk High League 4 czerwca 2022 jest również ważna ze względu na starcie, w którym udział weźmie Łukasz Wdowiak.

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

High League 3 - KOLEJNOŚĆ WALK

Kolejność walk na High League 3 to arcyważna kwestia dla kibiców. Najbardziej zainteresowani chcą wiedzieć, kto zawalczy jako pierwszy, a kto jako przedostatni i ostatni. O której walka Burneika Orzechowski? Kiedy walka Dubiel Alberto? Te i inne pytania zyskują na mocy z każdą kolejną chwilą. Dokładne godziny nie są znane, bo nie wiemy, jak zakończą się poszczególne pojedynki. Wiemy jednak, w jakiej kolejności zawalczą gwiazdy federacji Malika Montany. Poniżej przedstawiamy kolejność walk na High League 4 czerwca 2022.

 • Przemysław Kolar Kolarczyk - Alan Alan Człowieku Godziński
 • Mateusz Tarzan Leśniak - Paweł Scarface Bomba
 • Łukasz Lukas TV Wdowiak - Kamil Kossakowski
 • Extrafight K-1: Alan Alanik Kwieciński - Dawid Crazy Załęcki
 • Ewa Kleo Brodnicka - Kamila Kamiszka Wybrańczyk
 • Boks birmański: Aniela Lil Masti Bogusz - Zusje Astafiewa
 • Robert Robur WK Orzechowski - Robert Hardkorowy Koksu Burneika
 • Alberto Simao - Marcin Dubiel
 • Denis Bad Boy Załęcki - Mateusz Don Diego Kubiszyn

Ile kosztuje PPV High League 3? Jaka jest CENA High League 3 PPV? [ROZPISKA]

High League 3 - GODZINA

Godzina High League 3 jest już znana. Warto ustawić sobie przypomnienie, by nie przegapić najważniejszych pojedynków. Pierwsze starcia rozpoczną się chwilę po godzinie 20:00. Ostatnia walka natomiast rozpocznie się w okolicach godziny 00:00. Będzie to oczywiście starcie Marcina Dubiela z Alberto Simao. PPV High League 3 umożliwi Wam oglądanie tego i innych starć. 

Sonda
Kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze