High League 3 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

2022-06-04 19:58
High League 3 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]
Autor: screen z filmu na YouTube: HIGH League 3 Rundki: Robur WK vs. Burneika / HIGH League High League 3 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

Kolejność walk na High League 3 wzbudza ogromną ciekawość wśród internautów. Kto, kiedy i o której godzinie walczy na High League 4 czerwca? Zastanawiacie się, kiedy walki na High League 3? Jak wygląda kolejność walk na High League 3? Wokół tematu gali pojawia się wiele pytań, a dzieje się tak głównie ze względu na walkę wieczoru, czyli starcie Marcina Dubiela z Alberto. Elektryzujące są również dwa starcia kobiet!

Spis treści

 1. High League 3 - KOLEJNOŚĆ WALK
 2. High League 3 - GODZINA

High League 3 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? Jak wygląda kolejność walk High League 3? Kiedy walka Roberta Burneiki, Ewa Brodnicka, a kiedy walczy Alan Kwieciński? Właśnie te pytania, w różnej formie, zadają internauci, którzy nie mogą się doczekać hitowych pojedynków. Organizatorzy zadbali, by w karcie znalazły się takie pojedynki, które zachęcą kibiców do wykupowania PPV High League 3. To z pewnością się udało, bo w walce wieczoru będziemy świadkami starcia Marcina Dubiela z Alberto Simao. Emocji dostarczy też pojedynek olbrzymów, czyli Roberta Orzechowskiego z Robertem Burneiką, który powraca do oktagonu po pięcioletniej prerwie. Z uwagą trzeba też śledzić starc ie Alana Kwiecińskiego z ojcem Denisa Załęckiego, Dawidem. Karta walk High League 3 to także pojedynek Anieli Bogusz z Zusje Astafiewą. Zmierzą się ze sobą dwie zawodniczki aspirujące do tego, by namieszać na rynku profesjonalnego MMA kobiet. Kolejność walk High League 4 czerwca 2022 jest również ważna ze względu na starcie, w którym udział weźmie Łukasz Wdowiak.

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

High League 3 - KOLEJNOŚĆ WALK

Kolejność walk na High League 3 to arcyważna kwestia dla kibiców. Najbardziej zainteresowani chcą wiedzieć, kto zawalczy jako pierwszy, a kto jako przedostatni i ostatni. O której walka Burneika Orzechowski? Kiedy walka Dubiel Alberto? Te i inne pytania zyskują na mocy z każdą kolejną chwilą. Dokładne godziny nie są znane, bo nie wiemy, jak zakończą się poszczególne pojedynki. Wiemy jednak, w jakiej kolejności zawalczą gwiazdy federacji Malika Montany. Poniżej przedstawiamy kolejność walk na High League 4 czerwca 2022.

 • Przemysław Kolar Kolarczyk - Alan Alan Człowieku Godziński
 • Mateusz Tarzan Leśniak - Paweł Scarface Bomba
 • Łukasz Lukas TV Wdowiak - Kamil Kossakowski
 • Extrafight K-1: Alan Alanik Kwieciński - Dawid Crazy Załęcki
 • Ewa Kleo Brodnicka - Kamila Kamiszka Wybrańczyk
 • Boks birmański: Aniela Lil Masti Bogusz - Zusje Astafiewa
 • Robert Robur WK Orzechowski - Robert Hardkorowy Koksu Burneika
 • Alberto Simao - Marcin Dubiel
 • Denis Bad Boy Załęcki - Mateusz Don Diego Kubiszyn

Ile kosztuje PPV High League 3? Jaka jest CENA High League 3 PPV? [ROZPISKA]

High League 3 - GODZINA

Godzina High League 3 jest już znana. Warto ustawić sobie przypomnienie, by nie przegapić najważniejszych pojedynków. Pierwsze starcia rozpoczną się chwilę po godzinie 20:00. Ostatnia walka natomiast rozpocznie się w okolicach godziny 00:00. Będzie to oczywiście starcie Marcina Dubiela z Alberto Simao. PPV High League 3 umożliwi Wam oglądanie tego i innych starć. 

Sonda
Kto wygra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze