High League 2022 - ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2? [KARTA WALK]

2022-01-17 12:08
High League 2022 - ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2? [KARTA WALK]
Autor: High League High League 2022 - ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2? [KARTA WALK]

Zawodnicy High League 2 budzą emocje wśród fanów największych gwiazd internetu. Jednym z głównych bohaterów jest Mini Majk, który pokazał serce do walki w pojedynku z Lordem Kruszwilem na Fame MMA. Na gali Malika Montany pojawi się również mistrz e-sportu, pashaBiceps oraz była członkini Team X, Lexy Chaplin. Kto walczy na High League 2022 w Krakowie? Lista do sprawdzenia w jednym miejscu.

Spis treści

 1. High League 2022 - ZAWODNICY
 2. High League 2 - KARTA WALK

High League 2022 - zawodnicy to gwiazdy z najwyższej półki. Kto walczy na High League 2? Karta walk prezentuje się znakomicie, czego dowodem są pierwsze opinie internautów. Wiele osób jest zaskoczonych, że w okrągłej klatce zadebiutuje popularny Jarosław Jarząbkowski, znany bardziej jako pashaBiceps. Jego rywalem będzie członek projektu Warszawski Koks, Michał Owca Owczarzak. Dużym zaskoczeniem okazało się ogłoszenie, że Mini Majk zmienia federacje i z Fame MMA przechodzi do najwyższej ligi. Jak wygląda karta walk High League 2022? Kto walczy 5 lutego 2022? Podpowiadamy serwując garść najważniejszych szczegółów.

High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

High League 2022 - ZAWODNICY

Zawodnicy High League 2022 budzą duże emocje wśród internautów i kibiców. Kto wystąpi na High League i da show w okrągłej klatce? Oto zawodnicy:

 • Mini Majk: Mateusz Krzyżanowski - Najpopularniejszy niskorosły w Polsce i w Europie udowodnił już, że, pomimo przeciwności losu, jest bardzo waleczny i potrafi się bić. Do lutowego pojedynku przygotowuje się w Krakowie i można być pewnym, że zanotował ogromny progres w sportach walki.
 • Maciej Big Jack Jarema - w HIGH League zadebiutował podczas pierwszej, sierpniowej gali. Zmierzył się wtedy z innym niskorosłym, Jakubem Carlito Olewińskim. Była to pierwsza walka tego typu w Polsce. Jarema świetnie się zaprezentował i wygrał po brutalnych uderzeniach w rundzie drugiej. Historyczne starcie można obejrzeć na kanale HIGH League na YouTube.
 • pashaBiceps: Jarosław Jarząbkowski - przez lata otaczał się najlepszymi e-sportowcami na świecie. Nie inaczej będzie przy okazji jego debiutu w sportach walki. Do swojego pierwszego występu w klatce będzie przygotowywał się w najlepszym klubie mieszanych sztuk walki w Polsce, WCA Fight Team, pod okiem doświadczonego Anzora Ażijewa.
 • Lexy Chaplin - Polka amerykańskiego pochodzenia powróci po swoim przegranym debiucie w MMA. 28 sierpnia na pierwszej gali HIGH League przegrała z Natalią Natsu Karczmarczyk przez decyzję. Udowodniła, że do pojedynku przygotowywała się z całych sił i, pomimo porażki, pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie w klatce.
 • Fagata: Agata Fąk - To była członkini słynnego “Teamu X”, który osiągał rekordowe wyniki oglądalności wśród widzów młodego pokolenia. Sama również stała się gwiazdą wielkiego formatu. Fąk często wzbudza kontrowersje. Można być zatem pewnym, że również przy okazji jej pojedynków w HIGH League nie zabraknie wielkich, niepowtarzalnych emocji. Nie ma wątpliwości, że jej debiutem będzie żyła cała Polska. 
 • Owca: Michał Owczarzak - To jeden z członków ekipy Warszawski Koks, która swoje poczynania prezentuje w serwisie YouTube i w mediach społecznościowych. Owca dotychczas imponował swoją budową oraz wynikami siłowymi. Jego wytrwałość i rezultaty podziwiają miliony fanów. Przed nim kolejne wyzwanie - walka w klatce.
 • Maciej Zony Zoniuk - zasłynął jako streamer. Swoimi poczynaniami chętnie dzielił się z widzami na YouTube (300 tys. subskrypcji) i Twitchu (600 tys. subskrypcji). Jego codzienne życie śledzi też prawie 200 tys. fanów na Instagramie. Zony to jeden z najsłynniejszych polskich twórców internetowych, a zarazem niezwykle charyzmatyczna postać. Zasłynął z kultowego filmu-mema Kolanami na ryj
 • Norbert Dis Gierczak - zasłynął ze streamowania League of Legends. Wraz z popularnością pojawiły się również głosy krytyki w jego stronę. Po pewnym czasie odszedł z platformy Twitch i rozpoczął swoją działalność w serwisie YouTube. Obserwuje go tam ponad milion widzów!
 • Piotr Czupryn - czuuX jako jeden z pierwszych podpisał kontrakt na walkę w HIGH League, jednak na swój debiut w MMA musiał czekać aż do drugiej gali. Biorąc pod uwagę odzew publiczności, można być pewnym że jego pojedynek wzbudzi ogromne emocje. Do walki z 19-letnim Czuprynem chciałoby stanąć pół Polski!
 • Piotr Edzio Bylina - Na pojedynek Edzia czekali przede wszystkim fani rapu. Piotr Bylina zasłynął jako freestyle’owiec i dwukrotnie obronił pas mistrza Polski Wielkiej Bitwy Warszawskiej. Gdańszczanin stał się jednocześnie najpopularniejszym polskim raperem w serwisie TikTok. Jego materiały obserwuje półtora miliona widzów. O pojedynku Piotra Byliny w MMA mówiło się od dłuższego czasu. 26-latek nareszcie wyjdzie do klatki i pokaże, na co go stać w walce na pięści, a nie bitwie na słowa!

High League 2 - KARTA WALK

Karta walk High League 2 powoli jest uzupełniana. Na trzy miesiące przed galą, która pod patronatem Radia ESKA, odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie ogłoszono, że walką wieczoru będzie pojedynek Jarosława Jarząbkowskiego z Michałem Owczarzem. Hitowo jednak zapowiada się również pojedynek Agaty Fagaty z Lexy Chaplin.

 • Jarosław Pashabiceps Jarząbkowski - Michał Owca WK Owczarzak
 • Agata Fąk Fagata - Lexy Chaplin
 • Mateusz Mini Majk Krzyżanowski - Maciej Big Jack Jarema
 • Alan Alanik Kwieciński - Denis Bad Boy Załęcki
 • Maciej Zony Zoniuk - Norbert Dis Gierczak
 • Konrad Karwat - Mariusza Super Mario Sobczak
 • Kuba Nowaczkiewicz - Hubert Dredziasty Węzka
 • Piotr Czuux Czupryn - Piotr Edzio Bylina
Sonda
High League - kogo chciałbyś/chciałabyś zobaczyć?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze