High League 2022 - DATY, MIASTA, KARTY WALK. Kiedy, gdzie i kto walczy na High League?

2021-11-25 13:19
High League 2022 - DATY, MIASTA, KARTY WALK. Kiedy, gdzie i kto walczy na High League?
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS High League 2022 - DATY, MIASTA, KARTY WALK. Kiedy, gdzie i kto walczy na High League?

Malik Montana nie zatrzymuje się po sukcesie pierwszej gali HIGH League. Wiemy, kiedy i gdzie dojdzie do drugiej, trzeciej i czwartej edycji ligi! Czekają nas wielkie wydarzenia, które podekscytują wszystkich fanów freak-fightów i walk influencerów w Polsce. Poznajcie wszystkie szczegóły już teraz.

High League 2022 - DATY, MIASTA, KARTY WALK, to wszystko znajdziecie w jednym miejscu. Kiedy, gdzie i kto walczy na High League? Niewątpliwie internauci będą świadkami kolejnych uniesień wywołanych walkami popularnych gwiazd sieci. Rok 2022 będzie wyjątkowy w wykonaniu HIGH League. Przypomnijmy, że wysoka liga to nie tylko gale, ale również towarzyszące im wydarzenia takie jak treningi medialne czy konferencje prasowe. Szykowane są również nowości i innowacje, które dotychczas nie były spotykane w świecie sportów walki.

Fame MMA 13 - kiedy będzie gala? Kiedy Fame MMA 13? [DATA, TERMIN]

Pierwszy wywiad Natsu po wygranej na High League: Nie słyszałam narożnika

High League 2022 - gale

Malik Montana nie zatrzymuje się po sukcesie pierwszej gali HIGH League. Wiemy, kiedy i gdzie dojdzie do drugiej, trzeciej i czwartej edycji ligi! Czekają nas wielkie wydarzenia, które podekscytują wszystkich fanów freak-fightów i walk influencerów w Polsce.

Pierwsza gala HIGH League odbyła się 28 sierpnia w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot) i osiągnęła ogromny sukces. Wszystkie bilety na wydarzenie zostały wyprzedane, a ponadto show uzyskało rekordowy wynik sprzedaży biorąc pod uwagę debiutanckie gale MMA na świecie. Podczas wydarzenia doszło do ośmiu pojedynków, w których wystąpiły największe gwiazdy w Polsce, a wśród nich Lexy Chaplin, Natalia Natsu Karczmarczyk, Aniela Lil Masti Bogusz, Jakub Japczan Piotrowicz i mistrzyni świata w boksie zawodowym, Ewa Brodnicka.

High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

Konkretnie przepracowaliśmy ostatnie miesiące. Teraz z dumą możemy ogłosić wam termin i miasto nie jednej, ale aż trzech przyszłych gal HIGH League. Wracamy do was już na początku roku. Szykujcie się na prawdziwe bomby i jeszcze większe hity niż przy naszym debiucie - zapowiada szef ligi, Malik Montana.

High League 2022 - DATY, MIASTA

2022 rok HIGH League rozpocznie od wizyty w stolicy Małopolski. 5 lutego w Krakowie odbędzie się druga gala. Kolejne show planowane są na 4 czerwca na pograniczu Gdańska i Sopotu oraz na 17 września w Gliwicach. W tym czasie HIGH League odwiedzi największe hale widowiskowo-sportowe w Polsce, gdzie zorganizuje niezwykłe gale będące połączeniem sportu i rozrywki.

  • HIGH League II - 5 lutego 2022, Kraków
  • HIGH League III - 4 czerwca 2022, Gdańsk/Sopot
  • HIGH League IV - 17 września 2022, Gliwice

High League 2022 - KARTA WALK

W klatce HIGH League występują gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube'a i TikToka, których codzienne życie każdego dnia obserwują miliony widzów w całym kraju. Dzięki temu możemy zobaczyć, co w sportach walki prezentują najsłynniejsze gwiazdy w Polsce. Pojawią się również aktorzy czy muzycy, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, daje niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. Informacje dotyczące przyszłych edycji HIGH League będą stopniowo ogłaszane w mediach społecznościowych ligi.

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś zawalczyć na High League?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze