High League 2022 - DATY, MIASTA, KARTY WALK. Kiedy, gdzie i kto walczy na High League?

2022-02-02 10:33
High League 2022 - DATY, MIASTA, KARTY WALK. Kiedy, gdzie i kto walczy na High League?
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS High League 2022 - DATY, MIASTA, KARTY WALK. Kiedy, gdzie i kto walczy na High League?

Malik Montana nie zatrzymuje się po sukcesie pierwszej gali HIGH League. Wiemy, kiedy i gdzie dojdzie do drugiej, trzeciej i czwartej edycji ligi! Czekają nas wielkie wydarzenia, które podekscytują wszystkich fanów freak-fightów i walk influencerów w Polsce. Poznajcie wszystkie szczegóły już teraz.

High League 2022 - DATY, MIASTA, KARTY WALK, to wszystko znajdziecie w jednym miejscu. Kiedy, gdzie i kto walczy na High League? Niewątpliwie internauci będą świadkami kolejnych uniesień wywołanych walkami popularnych gwiazd sieci. Rok 2022 będzie wyjątkowy w wykonaniu HIGH League. Przypomnijmy, że wysoka liga to nie tylko gale, ale również towarzyszące im wydarzenia takie jak treningi medialne czy konferencje prasowe. Szykowane są również nowości i innowacje, które dotychczas nie były spotykane w świecie sportów walki.

Fame MMA 13 - kiedy będzie gala? Kiedy Fame MMA 13? [DATA, TERMIN]

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

High League 2022 - gale

Malik Montana nie zatrzymuje się po sukcesie pierwszej gali HIGH League. Wiemy, kiedy i gdzie dojdzie do drugiej, trzeciej i czwartej edycji ligi! Czekają nas wielkie wydarzenia, które podekscytują wszystkich fanów freak-fightów i walk influencerów w Polsce.

Pierwsza gala HIGH League odbyła się 28 sierpnia w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot) i osiągnęła ogromny sukces. Wszystkie bilety na wydarzenie zostały wyprzedane, a ponadto show uzyskało rekordowy wynik sprzedaży biorąc pod uwagę debiutanckie gale MMA na świecie. Podczas wydarzenia doszło do ośmiu pojedynków, w których wystąpiły największe gwiazdy w Polsce, a wśród nich Lexy Chaplin, Natalia Natsu Karczmarczyk, Aniela Lil Masti Bogusz, Jakub Japczan Piotrowicz i mistrzyni świata w boksie zawodowym, Ewa Brodnicka.

High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

Konkretnie przepracowaliśmy ostatnie miesiące. Teraz z dumą możemy ogłosić wam termin i miasto nie jednej, ale aż trzech przyszłych gal HIGH League. Wracamy do was już na początku roku. Szykujcie się na prawdziwe bomby i jeszcze większe hity niż przy naszym debiucie - zapowiada szef ligi, Malik Montana.

High League 2022 - DATY, MIASTA

2022 rok HIGH League rozpocznie od wizyty w stolicy Małopolski. 5 lutego w Krakowie odbędzie się druga gala. Kolejne show planowane są na 4 czerwca na pograniczu Gdańska i Sopotu oraz na 17 września w Gliwicach. W tym czasie HIGH League odwiedzi największe hale widowiskowo-sportowe w Polsce, gdzie zorganizuje niezwykłe gale będące połączeniem sportu i rozrywki.

  • HIGH League II - 5 lutego 2022, Kraków
  • HIGH League III - 4 czerwca 2022, Gdańsk/Sopot
  • HIGH League IV - 17 września 2022, Gliwice

High League 2022 - KARTA WALK

W klatce HIGH League występują gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube'a i TikToka, których codzienne życie każdego dnia obserwują miliony widzów w całym kraju. Dzięki temu możemy zobaczyć, co w sportach walki prezentują najsłynniejsze gwiazdy w Polsce. Pojawią się również aktorzy czy muzycy, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, daje niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. Informacje dotyczące przyszłych edycji HIGH League będą stopniowo ogłaszane w mediach społecznościowych ligi.

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś zawalczyć na High League?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze