Fame MMA 13 - kiedy będzie gala? Kiedy Fame MMA 13? [DATA, TERMIN]

2022-01-23 19:33
Fame MMA 2022
Autor: FAME MMA / materiał prasowy Fame MMA 2022 GRA

Kiedy jest Fame MMA 13? Kibice z dużą niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę tego elektryzującego wydarzenia. W czasie gali obejrzymy hitowe pojedynki, które stoczą największe gwiazdy internetu i znane postaci showbiznesu. Co trzeba wiedzieć, jeśli chodzi o następną edycję? Data Fame MMA 13 do sprawdzenia w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Fame MMA 13 - kiedy będzie gala?
  2. Fame MMA 13 - walki

Fame MMA 13 - kiedy będzie gala? Zastanawiacie się, kiedy Fame MMA 13? Data wydarzenia elektryzuje wszystkich, którzy do tej pory z uwagą śledzili losy federacji i zakontraktowanych zawodników. Za nami dwanaście ekscytujących gal, jednak to ta ostatnia najbardziej utkwiła w pamięci internautów. Wszyscy byli  świadkami walki pomiędzy Arkadiuszem Tańculą a Jackiem Murańskim, a wszystko to w klatce rzymskiej, której wymiary to 3x3 metry. Obejrzeliśmy również starcie gigantów. Piotr Piechowiak pokonał debiutującego Krzysztofa Radzikowskiego. Nowym mistrzem kategorii półśredniej FAME MMA został natomiast Maksymilian Wiewiórka. Pokonał on i odebrał mistrzowski tytuł Adrianowi Polańskiemu. W czasie Fame MMA 13 przyjdzie czas na kolejne uniesienia. Te już naprawdę niebawem!

Fame MMA 13 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY

RADZIKOWSKI SZCZERZE O DYMACH W FAME MMA!

Fame MMA 13 - kiedy będzie gala?

Fame MMA 13 to kolejne uniesienia z udziałem znanych i lubianych gwiazd internetu. Kibice mają nadzieję, że zobaczą walki o pas, a także ciekawe rozwiązujące konflikty freak-fighty. W wydarzeniu nie weźmie udziału Jakub Flas, czyli Kubańczyk. Ten podczas dwunastej odsłony wydarzenia ogłosił, że wróci dopiero po wakacjach 2022. Popek, który swój ostatni pojedynek stoczył na Fame MMA 7, powraca do klatki! Jego rywalem jest Norman Parke, a pojedynek odbędzie się na zasadach MMA. Kiedy będzie Fame MMA 13? Gala odbędzie się 26 marca 2022 w Gliwicach.

Fame MMA 13 - walki

Walki na Fame MMA 13 wywołają ekscytację wśród kibiców. Ogłoszono, że w oktagonie pojawi się Sergiusz Górski, czyli Nitrozyniak. Miał pojawić się również Mariusz Golling, znany jako Sarius, a jego rywalem miał być Don Kasjo. Kasjusz Życiński jednak wycofał się i odszedł z federacji. Walką wieczoru będzie pojedynek Nitrozyniaka z The Unboxallem! Oto karta walk Fame MMA 13:

  • Sergiusz Nitrozyniak Górski - Paweł TheUnboxall Smektalski (walka wieczoru)
  • Popek - Norman Parke
  • TBA - TBA
  • Jakub Piotrowicz - Rafał Pasut
  • Jacek Murański - TBA
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA
Sonda
Popek vs Norman Parke - kto wygra walkę na Fame MMA 13?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze