Fame MMA 13 - kiedy będzie gala? Kiedy Fame MMA 13? [DATA, TERMIN]

2021-11-30 14:55
Fame MMA 13 - kiedy będzie gala? Kiedy Fame MMA 13? [DATA, TERMIN]
Autor: FAME MMA / materiał prasowy Fame MMA 13 - kiedy będzie gala? Kiedy Fame MMA 13? [DATA, TERMIN]

Kiedy jest Fame MMA 13? Kibice z dużą niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę tego elektryzującego wydarzenia. W czasie gali obejrzymy hitowe pojedynki, które stoczą największe gwiazdy internetu i znane postaci showbiznesu. Co trzeba wiedzieć, jeśli chodzi o następną edycję? Data Fame MMA 13 do sprawdzenia w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Fame MMA 13 - kiedy będzie gala?
  2. Fame MMA 13 - walki

Fame MMA 13 - kiedy będzie gala? Zastanawiacie się, kiedy Fame MMA 13? Data wydarzenia elektryzuje wszystkich, którzy do tej pory z uwagą śledzili losy federacji i zakontraktowanych zawodników. Za nami dwanaście ekscytujących gal, jednak to ta ostatnia najbardziej utkwiła w pamięci internautów. Wszyscy byli  świadkami walki pomiędzy Arkadiuszem Tańculą a Jackiem Murańskim, a wszystko to w klatce rzymskiej, której wymiary to 3x3 metry. Obejrzeliśmy również starcie gigantów. Piotr Piechowiak pokonał debiutującego Krzysztofa Radzikowskiego. Nowym mistrzem kategorii półśredniej FAME MMA został natomiast Maksymilian Wiewiórka. Pokonał on i odebrał mistrzowski tytuł Adrianowi Polańskiemu. W czasie Fame MMA 13 przyjdzie czas na kolejne uniesienia. Te już naprawdę niebawem!

Fame MMA 13 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY

RADZIKOWSKI SZCZERZE O DYMACH W FAME MMA!

Fame MMA 13 - kiedy będzie gala?

Fame MMA 13 to kolejne uniesienia z udziałem znanych i lubianych gwiazd internetu. Kibice mają nadzieję, że zobaczą walki o pas, a także ciekawe rozwiązujące konflikty freak-fighty. W wydarzeniu nie weźmie udziału Jakub Flas, czyli Kubańczyk. Ten podczas dwunastej odsłony wydarzenia ogłosił, że wróci dopiero po wakacjach 2022. Niepewny jest los Popka, który swój ostatni pojedynek stoczył na Fame MMA 7. Raper, ogłaszany jako wielka gwiazda federacji, drugi raz już nie zawalczył. A chętnych na pojedynek z Pawłem Mikołajuwem jest wielu. Kiedy będzie Fame MMA 13? Gala odbędzie się już w marcu. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Fame MMA 13 - walki

Walki na Fame MMA 13 wywołają ekscytację wśród kibiców. Ogłoszono, że w oktagonie pojawi się Sergiusz Górski, czyli Nitrozyniak, a także Mariusz Golling, znany jako Sarius. W czasie dwunastej odsłony Fame MMA poinformowano, że w klatce zobaczymy Daniela Majewskiego. Czy tak faktycznie będzie? Przekonamy się już niebawem.

Sonda
Fame MMA 13 - kogo chciałbyś/chciałabyś zobaczyć w klatce?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze