High League 2021: KONFERENCJA LIVE - KIEDY, O KTÓREJ GODZINIE i co się będzie działo?

2021-07-28 12:22
HIGH LEAGUE 2021: Lexy Chaplin - Natsu walką wieczoru! Kiedy jest gala i kto wygra?
Autor: High League logo / Facebook / materiał prasowy HIGH LEAGUE 2021: Lexy Chaplin - Natsu walką wieczoru! Kiedy jest gala i kto wygra?

Konferencja High League 2021 to walka na słowa, ale również cierpliwość i wytrzymałość, jeśli chodzi o psychikę. Zawodnicy, czyli główne gwiazdy federacji Malika Montany, zapewne ujawnią nieznane do tej pory historie i wytłumaczą genezę konfliktu ze swoim oponentem. O której godzinie konferencja High League? Kiedy oglądać? Co się będzie działo? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. High League 2021: KONFERENCJA online - KIEDY?
  2. High League 2021: konferencja - godzina 
  3. High League 2021: konferencja - zawodnicy

High League 2021 - o której godzinie konferencja online? Co wiadomo o temat, jakim jest konferencja High League 1 na żywo? Do gali High League jeszcze ponad miesiąc, ale emocje przed show Malika Montany zaczynają sięgać zenitu. Pora skonfrontować zawodników na razie nie w oktagonie, a przed mikrofonem! Gdy za mikrofonem stanie Arkadiusz "Pan" Pawłowski, wiadomo, że będzie się działo! Zawodników obserwował będzie wyjątkowy szef organizacji, słynny raper Malik Montana. To oznacza, że wszyscy będą musieli pokazać się z jak najlepszej strony. Podczas konferencji zasiądą kibice, którzy będą wspierać swoich ulubieńców. Wszystkie miejsca zostały już wyprzedane! Osoby, które nie kupiły biletów mogą oglądać konferencje High League online na żywo bez zacinania.

High League 2021: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Największa gwiazda "Gry o tron" chce walki z Pudzianowskim! l Andrzej Kostyra

High League 2021: KONFERENCJA online - KIEDY?

Kiedy jest konferencja High League 1? Wydarzenie odbędzie się 28 lipca. Jako miejsce pierwszego medialnego spotkania wybrano Centrum E10 w Warszawie, które zapewnia efektowne show.

High League 2021: konferencja - godzina 

O której godzinie High League 2021 konferencja online na żywo? Start i wielkie emocje z udziałem czołowych gwiazd federacji rozpoczną się punktualnie o godzinie 20:00. Organizacja przygotowała liczne niespodzianki. Podczas ceremonii zostaną również odsłonięte ostatnie karty i niewiadome. Tego samego dnia, w środę już o godz. 12:00, ruszyŁA sprzedaż PPV na galę High League, która odbędzie się 28 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie. Przypomnijmy, że w walce wieczoru zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0).

High League 2021: konferencja - zawodnicy

Niesamowite starcie zapowiadają też influencerka Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) i pięściarska mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0). W pozostałych starciach znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z sieci i telewizji. 

Karta walk gali High League:

  • Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0)
  • Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
  • Adrian "Medusa" Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
  • Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-4) vs Jakub "Japczan" Piotrowicz (0-0)
  • Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki (0-0)
  • Piotr "czuuX" Czupryn (0-0) vs TBA
  • Łukasz "Lukas TV" Wdowiak (0-0) vs TBA
Najnowsze