High League 2 - wyniki walk 5.02.2022 - kto wygrał na High League?

2022-02-05 23:23
High League 2: konferencja prasowa - BILETY. Gdzie, kiedy i po ile kupić?
Autor: High League High League 2: konferencja prasowa - BILETY. Gdzie, kiedy i po ile kupić?

High League 2 - wyniki wszystkich walk na żywo to coś, czego nie mogą przegapić fani wydarzenia, którzy z różnych powodów nie mogli oglądać go na żywo. Kto wygrał na High League 2? Jakie są wyniki walk 5.02.2022? Czy nie brakowało zaskakujących zwrotów akcji? Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące przebiegu gali znajdziecie w poniższym artykule.

High League 2 - WYNIKI walk NA ŻYWO w jednym miejscu. Kto wygrał na High League 2 w Krakowie? Jak wyglądała gala, której karta walk składała się z najpopularniejszych polskich influencerów i influencerek? Wyniki High League 2 z pewnością przydadzą się wszystkim tym, którzy nie mogą oglądać gali Malika Montany na żywo, jak również tym, którzy chcieliby przypomnieć sobie najlepsze momenty i upewnić się, czy wszystko zarejestrowali. W końcu w Krakowie będzie się działo! Do najjaśniejszych punktów High League 2 należą między innymi walka Lexy Chaplin i Fagaty, czyli jedynych dziewczyn biorących udział w wydarzeniu, jak również walka wieczoru, którą na żywo w TAURON Arenie stoczą Owca i pashaBiceps. Uwadze kibiców z pewnością nie umknie też pojedynek budzącego skrajne emocje Mini Majka i Big Jacka. Jak wyglądają wyniki High League 2 na żywo? Poniżej znajdziecie dokładną rozpiskę.

Sonda
High League: Oglądałeś galę?

HIGH LEAGUE 5.02.2022 live - WYNIKI WALK [NA ŻYWO]

High League wyniki walk na żywo 5 lutego znajdziecie dokładnie w tym miejscu. Kto wygrał walki na High League 2? Czy wyniki walk zostały ogłoszone jednogłośnie? Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące przebiegu spotkania znajdziecie poniżej. Przypominamy też, że na naszej stronie dostępna jest relacja na żywo z High League 2, dzięki której możecie śledzić minuta po minucie, co dzieje się na miejscu w Krakowie.

  • Konrad Karwat (II runda) - Mateusz Tarzan Leśniak
  • Kuba Nowaczkiewicz (II runda) - Hubert Dredziasty Węzka
  • Piotr Czuux Czupryn - Piotr Edzio Bylina (I runda)
  • Alan Alanik Kwieciński - Denis Bad Boy Załęcki (III runda)
  • Mateusz Mini Majk Krzyżanowski (III runda) - Maciej Big Jack Jarema
  • Maciej Zony Zoniuk - Norbert Dis Gierczak (III runda)
  • Agata Fąk Fagata - Lexy Chaplin (I runda)
  • Jarosław Pashabiceps Jarząbkowski (II runda) - Michał Owca WK Owczarz
ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze