HIGH LEAGUE 2 - RELACJA ONLINE 5.02.2022. WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

2022-02-05 18:47
High League 2022 - ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2? [KARTA WALK]
Autor: High League High League 2022 - ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2? [KARTA WALK]

High League 2 na żywo - wyniki pojedynków bardzo mocno interesują polskich internautów. Nie powinno to nikogo dziwić, biorąc pod uwagę kartę walk, która składa się z najpopularniejszych w Polsce influencerek i influencerów. Kto wygrał 5.02.2022? Czy tym razem Lexy Chaplin, która wcześniej przegrała z Natsu, wykorzystała zdobyte doświadczenie i pokonała Fagatę? Kto zwyciężył w starciu pashaBiceps vs Owca? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w tym artykule. Relacja na żywo z High League 2 na ESKA.pl jest już dostępna! Wpadajcie, komentujcie i przeżyjcie te emocje razem z nami!

HIGH LEAGUE 2 - RELACJA ONLINE NA ŻYWO to coś, co z pewnością przyda się wszystkim fanom wydarzenia, którzy z jakiegoś powodu nie zdołali wykupić dostępu do niej za pośrednictwem PPV. Tym bardziej, że wyniki High League 2 budzą wielkie emocje już od kilku tygodni. Jeśli chcecie być na bieżąco i dowiedzieć się od razu, kto wygrał, bądźcie z nami. Na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was relację live z gali Malika Montany, dzięki której szybko dowiecie się, co dokładnie dzieje się w krakowskiej Tauron Arenie 5.02.2022. Karta walk High League 2 prezentuje się naprawdę zacnie. I tym razem organizatorzy nie zawiedli, zapraszając do udziału największe gwiazdy polskiej sieci. W sumie zobaczymy aż osiem ekscytujących pojedynków, w tym oczywiście dwie walki wieczoru. Pierwszą walką wieczoru, tzw. Co-Main Event, będzie ta stoczona między Lexy Chaplin i Fagatą. Czy członkini pierwotnego Teamu X tym razem zwycięży? Tego dowiemy się niebawem! Wisienką na torcie High League 2 będzie natomiast starcie Owca vs pashaBiceps. Na uwagę zasługuje też spotkanie Mini Majka i Big Jacka. I tym razem nie zabraknie koncertów! Podczas oficjalnego ważenia dowiedzieliśmy się, że członek Ekipy wykona na żywo nowy numer! Jeśli nie możecie oglądać High League 2022 PPV, bo na przykład jesteście w pracy bądź w podróży, wbijajcie na ESKA.pl i śledźcie przebieg gali NA ŻYWO.

High League 2 - relacja na żywo 5.02.2022

18:45

Cześć! Przed nami druga odsłona gali High League, która po raz kolejny odbędzie się pod patronatem Radia ESKA i ESKA.pl. Z myślą o osobach, które nie mogą oglądać wydarzenia na żywo, przygotowaliśmy relację minuta po minucie. Bądźcie na bieżąco z tym, co dzieje się w TAURON Arenie w Krakowie. Zapraszamy! Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00. W międzyczasie przypominamy kartę walk High League.

19:52

To już za moment! Punktualnie o 20:00 rozpocznie się High League 2. Przed nami 8 emocjonujących walk. Na którą z nich najbardziej czekacie?

20:00

Czas zaczynać! Przed nami pierwsza walka:

 • Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak

Warto wspomnieć, że początkowo Karwat miał walczyć z Mariuszem Super Mario Sobczakiem.

20:04

Wydarzenie tradycyjnie prowadzi Arkadiusz Pan Pawłowski! Gospodarzowi towarzyszy anglojęzyczny Jeff Houston.

20:20

Konrad od razu sprowadził przeciwnika. Tarzan szybko starał się zabierać szansę na atak. W ostatniej minucie I rundy walka wróciła do stójki. Przed nami jeszcze dwie rundy. Każda po 3 minuty.

20:24

Runda II: Strategia Leśniaka polegała przede wszystkim na odchodzeniu od rywala. Karwat jednak znowu sprowadził. Przejście do dosiadu. Są uderzenia pięściami. Wszystko wskazuje na to, że Karwat tego nie wypuści. OFICJALNIE ZWYCIĘŻA KONRAD KARWAT! 

20:31

Czas na przerwę i pierwszą niespodziankę. Na scenie Fazlija z hitem Helikopter!

20:35

Zbliżamy się do tego, na co wszyscy czekają, czyli głównej karty High League 2 - wykrzyczał Pawłowski.

20:41

Poznaliśmy oficjalną KOLEJNOŚĆ WALK HIGH LEAGUE 2:

 • Kuba Nowaczkiewicz - Hubert Dredziasty Węzka
 • Piotr Czuux Czupryn - Piotr Edzio Bylina
 • Alan Alanik Kwieciński - Denis Bad Boy Załęcki
 • Mateusz Mini Majk Krzyżanowski - Maciej Big Jack Jarema
 • Maciej Zony Zoniuk - Norbert Dis Gierczak
 • Agata Fąk Fagata - Lexy Chaplin
 • Jarosław Pashabiceps Jarząbkowski - Michał Owca WK Owczarz

20:44

Przyszedł czas na kolejną walkę:

 • Kuba Nowaczkiewicz - Hubert Dredziasty Węzka

20:54

Czas start! Nowaczkiewicz właściwie od razu sprowadził Dredziastego do parteru. Przeciwnik się nie dał! Walka wróciła do stójki. Dobre kopnięcia ze strony Kuby. W ostatniej minucie I rundy Nowaczkiewicz znów sprowadził Dredziastego do parteru. Dosiadł, zaczyna dobijać z dosiadu. Dredziasty się wykręcił. Koniec I rundy!

20:57

Runda II: Dredziasty znów w parterze. Nowaczkiewicz, choć nie był typowany na zwycięzcę, wygrywa po reakcji sędziego. Jakub Nowaczkiewicz ZWYCIĘZCĄ!

21:01

Kubę bardzo rozbolała głowa i od razu opuścił klatkę. W jego imieniu przemówił jego przyjaciel - znany z Ekipy Tromba. Czego natomiast zabrakło Dredziastemu?

- Kondycja - mówi z przekonaniem zawodnik.

21:04

Kolejny pojedynek:

 • Piotr Czuux Czupryn - Piotr Edzio Bylina

Edzio wszedł do swojego ostatniego numeru.

21:11

Runda I: Edzio sprowadził Czuuxa do parteru. Pojedynek jest dynamiczny. Ciosów było już kilkadziesiąt, a to niespełna minuta! PIOTR CZUUX CZUPRYN ODKLEPAŁ! Zwycięzcą już w I rundzie okazał się Piotr Edzio Bylina!

21:19

Kolejny przerywnik muzyczny. Na scenie Hinol i Szczur.

21:21

Po krótkim występie czas przywitać kolejnych zawodników. To będzie emocjonująca walka! Tym bardziej, że jesteśmy już na półmetku ;)

 • Alan Alanik Kwieciński - Denis Bad Boy Załęcki

21:29

To będzie mocny pojedynek! Między zawodnikami wręcz iskrzy! Denis Bad Boy Załęcki upomniany za wyprowadzenie dwóch kolan. Zawodnik naruszył zasady. Bad Boy jest bardzo dynamiczny. Nie daje szans Alanowi. Bardzo potężny prawy sierpowy. Kwieciński naruszony. Sędzia mówi jednak, że to nie jest knockdown. Drugie liczenie. Alan właściwie nie atakuje, jest cały czas spychany. Runda II pokaże znacznie więcej - mówią komentatorzy.

21:35

II runda: Naprawdę emocjonujący pojedynek! Alan ma więcej szansy, Denis jest zmęczony. Potężne lewe kopnięcie ze strony Kwiecińskiego. Denis kopnięcie przez rękę. Czas na kolejną rundę!

21:38

Runda III: 10 sekund i już reakcja sędziego. Pilnowanie pojedynczego kolana. Denis stale poluje na cios. Prawy sierpowy i upadek Alana. Jest kolejne liczenie. Kwieciński wraca do gry! Co za zaparcie! Publiczność wyraźnie za byłym uczestnikiem Warsaw Shore. 

21:40

Koniec rundy III po 9 minutach pojedynku! Zwycięzca jest tutaj jeden- wygrywa Denis Bad Boy Załęcki. Warto jednak oddać szacunek Alanowi za to, że nie poddał się i poprowadził walkę do końca. 

21:45

Wybuczany Denis krzyczy w stronę publiczności i zapewnia, że nie poda ręki Alanowi.

Ch*j wam w dupę - wykrzykuje.

21:48

Teraz czas na walkę o pas niskorosłych. 

 • Mateusz Mini Majk Krzyżanowski - Maciej Big Jack Jarema

21:57

Zaczynamy! Mini Majks vs Big Jack. Kto wygra? Walka jest wyrównana, jednak prowadzenie przejmuje Mateusz. Cios za ciosem! Publiczność jest wyraźnie za Mini Majkiem. W ostatniej minucie Big Jack ma przewagę. Koniec I rundy!

22:02

Runda II. Big Jack nabrał wiatru w żagle. Widać cierpienie na jego obitej twarzy. Mini Majk sprytnie ucieka przed ciosami, ewidentnie w przewadze. Koniec rundy II. Wciąż nie znamy wyniku.

22:03

22:07

Runda III: Podpięcie do gilotyny ze strony Majka. Big Jack jednak się uwolnił! W ostatniej minucie jest łokieć jeden, łokieć drugi- tak bardzo wyczekane przez Big Jacka! Mini Majk próbuje odwrócić sytuację. Koniec walki! Oficjalnie walkę o pas niskorosłych zwycięża Mini Majk!

22:16

W klatce pojawił się Kuba Nowaczkiewicz.

Prawdopodobnie byłem bardzo odwodniony. Dzisiaj rano czułem się fatalnie. Udało się dociągnąć do końca z takim wynikiem, jakim chciałem - powiedział z dumą.

22:19

Już tylko trzy pojedynki do końca. Przed nami:

 • Maciej Zony Zoniuk - Norbert Dis Gierczak

22:28

Dis i Zony od razu przeszli do mocnych ciosów. Zony zaczął od kopnięć, Dis odpowiada sierpowymi. Dis idzie po gilotynę. Po chwili to Zony ma pozycję dominującą. Zony unieruchomił rywala. 

22:33

Runda II też jest pełna emocji. Zony dociska Disa do ogrodzenia. Widać zmęczenie na twarzy Disa. Dis obalony. Ma rywala w gardzie, ale Zony dalej chce napierać. Próba kolejnej dźwigni ze strony Disa. Cios za ciosem ze strony Zonego. Czy to on wygra? Koniec rundy II!

22:38

Początek rundy III. Dis ruszył na przeciwnika! Zony znów przyciska przeciwnika do ogrodzenia. Dis odwraca pozycję! Lewy prosty trafiony od Zonego. Co tam się dzieje! Ciosy nie są jednak tak mocne, jak na początku. Dis trafia w Zonego, który stara się skleić z rywalem. Koniec rundy III. Czekamy na werdykt sędziów!

22:40

Jednogłośnie wygrywa Norbert Dis Gierczak!

22:49

Czas na CO-MAIN EVENT i jedyną walkę kobiet na High League. W oktagonie zawalczą:

 • Lexy Chaplin i Fagata

22:57

Pięści w ruch! Fagata napiera! Podcięcie, Lexy doskakuje, unieruchamia rywalkę i sprowadza ją do parteru. Dosiad ze strony Lexy Chaplin może zakończyć walkę na jej korzyść. Każdym kolejnym ciosem doprowadza do swojego zwycięstwa. Koniec! Lexy nie może uwierzyć! Wygrała w I rundzie!

23:06

Czas na przerwę i występ muzyczny Malika Montany! O 23:23 na YT wleci nowy klip rapera.

23:09

EMOCJE SIĘGAJĄ ZENITU! Przed nami WALKA WIECZORU. Jarosław Pashabiceps Jarząbkowski zmierzy się z Michałem Owcą WK Owczarzem!

23:19

Jaka tu jest dynamika! Cios na korpus ze strony Pashy! Owca uderza, szuka headshotów! Co tam się dzieje! Komentatorzy mają niełatwe zadanie. Prtawdziwy ogień w klatce! Cios za ciosem! Zawodnicy muszą zapanować nad obroną. Owca uderza w wątrobę, w twarz. Prawy, lewy - co za kombinacje! Takiego pojedynku jeszcze nie było! Owca zamroczony, upada na matę. Jeszcze jedno uderzenie Pashy! Koniec rundy I!

23:23

Runda II zaczyna się równie ekscytująco! Owca atakuje, Pasha odwraca pozycję. Owca znowu ląduje na deskach, trzyma się za oko. Liczony pokazuje, że już wstaje. KONIEC! Jarek pashaBiceps Jarząbkowski wygrywa w II rundzie! Po raz drugi triumfuje w Tauron Arenie Kraków!

23:27

Co to była za gala! Co to były za emocje! Bardzo dziękujemy wam za to, że byliście z nami! High League 2 to już historia. Czekamy na 3. odsłonę imprezy!

High League 2 - wyniki walk 5.02.2022 - kto wygrał na High League?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze