High League 2: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA 5.02.2022?

i

Autor: Aleksandra Sędek / High League High League 2: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA 5.02.2022?

High League 2: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA 5.02.2022?

2022-02-05 19:53

Karta walk High League 2 to same elektryzujące pojedynki gwiazd, które cieszą się dużym uznaniem w mediach społecznościowych, czy chociażby astronomiczną liczbą subskrypcji. W jednej z dwóch walk wieczoru zobaczymy powracającą do oktagonu Lexy Chaplin. Po porażce w debiutanckim pojedynku, skrzyżuje rękawice MMA z Agatą Fąk, znaną bardziej jako Fagata. Kto z kim walczy na High League 5.02.2022? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. High League MMA 2022 - WALKI, ZAWODNICY
  2. High League 2022 - KARTA WALK

High League 2: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY, czyli trzy podstawowe kwestie związane z tą odsłoną gali. Kto walczy na High League MMA 5.02.2022? Jak dokładnie wygląda karta walk High League 5 lutego 2022? Osoby, które są zaciekawione wydarzeniem Malika Montany zadają sobie te pytania. Nie można mieć wątpliwości, karta walk High League 2 wywołuje duże emocje, czego potwierdzenie dostaliśmy podczas konferencji prasowych, czy chociażby rundek. Najbardziej elektryzuje oczywiście starcie wieczoru, czyli walka pashaBiceps vs Owca WK, czy Lexy Chaplin vs Fagata, ale uniesienia zagwarantują również inne pojedynki. Uwagę warto zwrócić na Mini Majka z Ekipy Friza, który chce zostać mistrzem Europy w kategorii dla niskorosłych. Póki co ma szansę na tytuł w Polsce, ale najpierw musi pokonać nieobliczalnego Big Jacka. Zarezerwujcie czas wieczorem, 5 lutego 2022.

High League 3: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

High League MMA 2022 - WALKI, ZAWODNICY

Do oktagonu na High League 2 wejdą gwiazdy, które znacie z internetu! W walce wieczoru, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski i Michał Owca Owczarzak. Poza tym do okrągłej klatki wyjdą najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin i Agata Fagata Fąk. Naprzeciw siebie, w niezwykłej konfrontacji o pas mistrzowski, wystąpią również niskorośli, członek Ekipy Friza, Mateusz Mini Majk Krzyżanowski, i triumfator z HIGH League 1, Maciej Big Jack Jarema. Sprzedaż PPV na galę HIGH League 2 trwa. Transmisję można zakupić w serwisie HighLive.TV. Wersja podstawowa kosztuje 27,99 zł, natomiast edycja Premium, wzbogacona o Hejt Room, 32,99 złotych.

Walki to jedno, ale atrakcją wieczoru niewątpliwie będzie koncert artysty, który zawojował TikToka. Fazlija pojawi się z koncertem i zaśpiewa megahit, viralowy utwór Helikopter.

High League 2022 - KARTA WALK

Kto walczy na High League 2? Oto pełna karta walk drugiej gali, która odbędzie się w Krakowie:

  • Jarosław Pashabiceps Jarząbkowski - Michał Owca WK Owczarzak
  • Agata Fąk Fagata - Lexy Chaplin
  • Mateusz Mini Majk Krzyżanowski - Maciej Big Jack Jarema
  • Alan Alanik Kwieciński - Denis Bad Boy Załęcki
  • Maciej Zony Zoniuk - Norbert Dis Gierczak
  • Konrad Karwat - Mateusz Tarzan Leśniak
  • Kuba Nowaczkiewicz - Hubert Dredziasty Węzka
  • Piotr Czuux Czupryn - Piotr Edzio Bylina
Sonda
Która walka na High League 2 jest najciekawsza?