High League 2 - godzina. O której jest High League 5.02.2022? O której pierwsza walka?

2022-02-02 10:30
High League 2 - godzina. O której jest High League 5.02.2022? O której pierwsza walka?
Autor: Aleksandra Sędek / High League High League 2 - godzina. O której jest High League 5.02.2022? O której pierwsza walka?

Najlepsi zawodnicy, ekscytujące walki i doskonała oprawa muzyczna - to wszystko podczas drugiej edycji High League! O której godzinie rozpocznie się gala? Kiedy można się spodziewać pierwszej walki? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Spis treści

  1. High League 2 - godzina
  2. High League 2 - WALKI, ZAWODNICY

High League 2 - godzina wydarzenia to jedna z najważniejszych informacji, dlatego warto zapisać ją w kalendarzu. O której godzinie jest High League 5.02.2022? Zastanawiacie się, o której pierwsza walka na High League 2? Podpowiadamy serwując odpowiedzi, a do tego garść ważnych szczegółów o zbliżającej się gali. 5 lutego 2022 wszystkie oczy miłośników freak-fightowych walk MMA zwrócone będą na trójmiejską Tauron Arenę. Bilety wyprzedały się na kilkanaście dni przed wydarzeniem, więc komplet publiczności obejrzy pojedynek pomiędzy Lexy Chaplin a Agatą Fąk, a także starcie wieczoru pomiędzy Jarosławem Jarząbkowskim a Michałem Owzarzakiem. Karta walk High League 5.02.2022 zawiera również starcie Mini Majka z Ekipy Friza z Big Jackiem, który pokonał Carlito, w czasie pierwszej odsłony wydarzenia. 

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

High League 2 - godzina

O której godzinie jest High League 5.02.2022? Gala, podczas której rządzi Malik Montana zapowiada się emocjonująco, więc nic dziwnego, że pytanie o rozpoczęcie i pierwszą walkę pojawia się coraz częściej. Gala zaplanowana jest na godzinie 20:00. Właśnie wtedy zapalą się światła i organizatorzy zaczną wielki spektakl. Godzina pierwszej walki nie jest znana, ale warto wspomnieć, że podczas pierwszej odsłony wydarzenia zaczęła się ona 10 minut po 20:00. Można się spodziewać, że tak też będzie w przypadku drugiej odsłony gali.

High League 2 - WALKI, ZAWODNICY

W walce wieczoru, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski i Michał Owca Owczarzak. Poza tym do okrągłej klatki wyjdą najsłynniejsze polskie influencerki - Lexy Chaplin i Agata Fagata Fąk. Naprzeciw siebie, w niezwykłej konfrontacji o pas mistrzowski, wystąpią również niskorośli - członek "Ekipy", Mateusz Mini Majk Krzyżanowski, i triumfator z HIGH League 1, Maciej Big Jack Jarema.

HIGH League Grand Prix 2022 - co to jest?! Ośmiu uczestników, 500 tys. zł dla zwycięzcy!

Przypomnijmy, że rozpoczęła się już sprzedaż PPV na galę HIGH League 2. Transmisję można zakupić w serwisie HighLive.TV. Wersja podstawowa kosztuje 27,99 zł, natomiast edycja Premium, wzbogacona o Hejt Room, 32,99 złotych. Galę High League 2 poleca Radio ESKA i ESKA.pl!

Sonda
Która walka na High League 2 jest najciekawsza?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze