HIGH League Grand Prix 2022 - co to jest?! Ośmiu uczestników, 500 tys. zł dla zwycięzcy!

2022-01-24 15:51
HIGH League Grand Prix 2022 - co to jest?! Ośmiu uczestników, 500 tys. zł dla zwycięzcy!
Autor: High League HIGH League Grand Prix 2022 - co to jest?! Ośmiu uczestników, 500 tys. zł dla zwycięzcy!

HIGH League Grand Prix 2022 to wydarzenie dla wszystkich śledzących walki freak-fightowe i jednocześnie uwielbiające MMA. O co chodzi w turnieju organizowanym przez galę Malika Montanę? Przekonajcie się sprawdzając już teraz zasady.

HIGH League Grand Prix 2022 - o co chodzi? Wielki turniej już rozgrzewa wyobraźnie internautów i przyszłych bohaterów MMA. Podczas jednej z tegorocznych gal dojdzie do zmagań wcześniej niespotykanych w świecie freak-fightów. Zwycięzca zgarnie 500 tys. złotych, ale będzie musiał wygrać aż trzy pojedynki podczas jednej gali! W turnieju udział weźmie ośmiu zawodników - najpopularniejszych polskich influencerów i freak-fighterów. Zestawienia zostaną wyłonione na podstawie losowania. Grand Prix podzielone zostanie na ćwierćfinały, półfinały i wielki finał. Poza tym odbędzie się również walka rezerwowa, na wypadek kontuzji któregoś z uczestników.

High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

HIGH League Grand Prix 2022 - o co chodzi?

Wszystkie pojedynki odbywać się będą na zasadach MMA, w limicie czasowym dwóch rund po trzy minuty. W razie remisu dojdzie do kolejnej rundy, trzyminutowej dogrywki. Wszystkie starcia będą miały miejsce podczas jednej gali - a to oznacza wielkie emocje! Dla zwycięzcy HIGH League Grand Prix przewidziane jest 500 tys. złotych nagrody. Poza tym każdy z uczestników otrzyma wynagrodzenie za udział w turnieju oraz bonusy pieniężne za awanse do półfinału oraz finału. Łącznie w puli jest zatem kilkaset tysięcy złotych!

High League 2 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki na galę 5.02.2022? [CENA]

Zanim dojdzie do wielkiego turnieju, 5 lutego odbędzie się gala HIGH League 2, podczas której dojdzie do ośmiu pojedynków z udziałem największych polskich gwiazd. W walce wieczoru, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i Michał “Owca” Owczarzak. Poza tym do okrągłej klatki wyjdą najsłynniejsze polskie influencerki - Lexy Chaplin i Agata "Fagata" Fąk. Naprzeciw siebie, w niezwykłej konfrontacji o pas mistrzowski, wystąpią również niskorośli - członek "Ekipy", Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski, i triumfator z HIGH League 1, Maciej "Big Jack" Jarema. Przypomnijmy, że rozpoczęła się już sprzedaż PPV na galę HIGH League 2. Transmisję można zakupić w serwisie HighLive.TV. Wersja podstawowa kosztuje 27,99 zł, natomiast edycja Premium, wzbogacona o Hejt Room, 32,99 złotych. Późniejsze tegoroczne gale HIGH League odbędą się 4 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie oraz 17 września w Arenie Gliwice.

High League Grand Prix 2022 - drabinka

High League Grand Prix 2022 - drabinka
Autor: High League High League Grand Prix 2022 - drabinka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze