Harry Kane: żona, wiek, kontuzja, zarobki, wzrost, Instagram. Kim jest napastnik Anglii?

i

Autor: OZAN KOSE/AFP/East News Harry Kane: żona, wiek, kontuzja, zarobki, wzrost, Instagram. Kim jest napastnik Anglii?

Harry Kane: żona, wiek, kontuzja, zarobki, wzrost, Instagram. Kim jest napastnik Anglii?

2021-03-30 9:58

Harry Kane to angielski piłkarz, który jest kapitanem reprezentacji Anglii i występuje na pozycji napastnika. Kane związany jest również z klubem Tottenham Hotspur. 27 marca 2015 roku zadebiutował w barwach Anglii w meczu z Litwą. Po dwóch minutach od wejścia na boisko wpisał się na listę strzelców. Kim jest Harry Kane - napastnik Anglii? Sprawdziliśmy to dla Was!

Spis treści

  1. Harry Kane: żona
  2. Harry Kane: wiek
  3. Harry Kane: kontuzja
  4. Harry Kane: zarobki
  5. Harry Kane: wzrost
  6. Harry Kane: Instagram

Harry Kane: żona, wiek, kontuzja, zarobki, wzrost, Instagram. Harry Kane zadebiutował w Tottenham Hotspur 25 sierpnia 2011 roku w meczu Ligi Europy. Zanim jednak na stałe pojawił się w wyjściowej jedenastce Spurs, Kane trzy lata spędził na wypożyczeniach w Leyton Orient, Millwall, Norwich City i Leicester City. W sezonie 2014/2015 zdobył w Premier League 21 bramek. Kim jest napastnik Anglii?

Mateusz Gąsiewski Haribo: Fame MMA - wzrost i rodzice. Kim jest brat Wiktorii Gąsiewskiej?

To w tej sytuacji Lewandowski doznał KONTUZJI!

Harry Kane: żona

Harry Kane wziął ślub. Angielski piłkarz wziął ślub ze swoją ukochaną z młodości, Kate Goodland. Żona Harry'ego Kane bardzo dba o swoją prywatność i niewiele informacji na jej temat przedostaje się do mediów. Wiadomo, że Kate jest instruktorką fitnessu i poznała swojego przyszłego męża w czasach szkolnych.

Harry Kane: wiek

Harry Kane urodził się 28 lipca 1993 roku w Walthamstow w Wielkiej Brytanii. To oznacza, że piłkarz będzie w 2021 roku obchodził 28. urodziny. 

Harry Kane: kontuzja

Gwiazda reprezentacji Anglii i Tottenhamu Hotspur doznał urazu obu kostek w meczu z Liverpoolem. Jose Mourinho wspomniał, że Kane będzie pauzował przez kilka tygodni. Jednak wrócił już do formy i wybiegnie w meczu z Polską, w środę, 31 marca 2021 roku. 

Robert Lewandowski - KONTUZJA 2021: co się stało? Lewandowski NIE ZAGRA z Anglią!

Harry Kane: zarobki

Harry Kane obecnie otrzymuje 110 tysięcy funtów tygodniowo. Jest na 35, miejscu najlepiej zarabiających piłkarzy w Premier League.

Harry Kane: wzrost

Angielski napastnik ma 188 centymetrów wzrostu.

Harry Kane: Instagram

Kane w serwisie Instagram ma ponad 10 milionów obserwujących. Najczęściej wrzuca tam zdjęcia z treningów i meczy. Można go znaleźć wpisując w wyszukiwarkę @harrykane.