Mateusz Gąsiewski Haribo: Fame MMA - wiek, wzrost, waga. To brat Wiktorii Gąsiewskiej!

i

Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS Mateusz Gąsiewski Haribo: Fame MMA - wiek, wzrost, waga. To brat Wiktorii Gąsiewskiej!

Mateusz Gąsiewski Haribo: Fame MMA - wzrost i rodzice. Kim jest brat Wiktorii Gąsiewskiej?

2023-03-17 14:44

Mateusz Gąsiewski - kim jest zawodnik Fame MMA? Oprócz tego, że jego siostra to Wiktoria Gąsiewska, warto już teraz poznać bliżej młodego aktora, który jest nowym nabytkiem włodarzy popularnej federacji. Kto to jest Mateusz Gąsiewski? Ile ma lat i co robi w wolnym czasie? Przekonajcie się już teraz, bo garść informacji podrzucamy na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Mateusz Gąsiewski Haribo: Fame MMA
  2. Mateusz Gąsiewski - wiek
  3. Mateusz Gąsiewski - rodzice
  4. Mateusz Gąsiewski - wzrost
  5. Mateusz Gąsiewski - waga
  6. Mateusz Gąsiewski - sport
  7. Mateusz Gąsiewski - aktor, filmy

Mateusz Gąsiewski Haribo: Fame MMA - rodzice, wzrost, waga, wiek, sport. Niewątpliwie Mateusz Gąsiewski na Fame MMA to zaskoczenie, jakie zaserwowali kibicom włodarze federacji. Od razu rzucili młodego aktora na głęboką wodę dając mu jako rywala o wiele bardziej doświadczonego w okrągłej klatce, Amadeusza Roślika. Doświadczonego, ale nie posiadającego dobrego bilansu. Ferrari ma na swoim koncie cztery porażki i zaledwie jedno zwycięstwo. Przegrana z debiutantem może oznaczać koniec przygody w Fame MMA. Mateusz Gąsiewski to brat Wiktorii Gąsiewskiej. Razem spędzają sporo wolnego czasu, co najlepiej widać w ich mediach społecznościowych. Zastanawiacie się, kim jest Mateusz Gąsiewski? Kto to jest Matek Haribo? Poznajcie go lepiej już teraz!

High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

High League 6 - konferencja z 13 marca

Mateusz Gąsiewski Haribo: Fame MMA

Mateusz Gąsiewski na Fame MMA 10 zadebiutuje w okrągłej klatce. Brat Wiktorii Gąsiewskiej pojawi się pierwszy raz w oktagonie, by skrzyżować rękawice z Amadeuszem Roślikiem już 15 maja 2021. Oficjalnie walkę pomiędzy tymi zawodnikami ogłoszono podczas pierwszej konferencji prasowej, 28 marca. 

Mateusz Gąsiewski - wiek

Ile lat ma Mateusz Gąsiewski? Haribo, bo taki pseudonim ma młody aktor i już teraz gwiazda Fame MMA, urodził się 17 listopada 1996 roku w Warszawie. Oznacza to, że w 2021 roku obchodzić będzie 25. urodziny. Będzie to wyjątkowy czas na świętowanie i huczną zabawę!

Mateusz Gąsiewski - rodzice

Rodzice Mateusza Gąsiewskiego nie pokazują się publicznie. Wiadomo, że mama ma na imię Aneta. Mateusz ma trójkę rodzeństwa, młodszą siostrę Wiktorię, Nicolę oraz najmłodszego brata Oskara.

Mateusz Gąsiewski - wzrost

Ile wzrostu ma Mateusz Gąsiewski? Haribo, jak mawiają na niego koledzy, nie należy do najwyższych zawodników w stawce MMA. Choć nie jest też najniższy. Gąsiewski ma około 185 centymetrów wzrostu. 

Sonda
Mateusz Gąsiewski na Fame MMA 10 - wygra z Amadeuszem Roślikiem?

Mateusz Gąsiewski - waga

Ile waży Mateusz Gąsiewski? Mówi się, że zawodnik Fame MMA wniesie na wagę ponad 90 kilogramów. 

Mateusz Gąsiewski - sport

Mateusz Gąsiewski od wielu lat interesuje się sportem. Zdjęcia z siłowni, pokazując swoje umięśnione ciało, pokazywał już w marcu 2018 roku.

Mateusz Gąsiewski - aktor, filmy

Mateusz Gąsiewski to aktor, który dał się poznać z kilku znanych tytułów. Zadebiutował w 2006 roku, w jednym odcinku serialu Pensjonat pod Różą. W kolejnych latach pojawiał się w takich tytułach, jak: Rodzina Zastępcza, Plebania, Usta usta, Komisarz Alex, Ojciec Mateusz, czy Na Wspólnej. W 2009 roku zaliczył debiut na wielkim ekranie pojawiając się w produkcji Ciacho.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE