Grupa G i H Mundial 2022: WYNIKI, TABELA, PUNKTY. Kto wyszedł z grupy G i H?

Autor: Andre Penner/Associated Press/East News Grupa G i H Mundial 2022: WYNIKI, TABELA, PUNKTY. Kto wyszedł z grupy G i H?

2022-12-02 23:19

Grupa G i H Mundial 2022 - wyniki mogą zaskoczyć tych, którzy typowali zupełnie innych zwycięzców. Kto wyszedł z grupy G? Kto wyszedł z grupy H? W obu grupach mieliśmy do czynienia z walką do ostatniej kolejki, co zwiastowało ogromne emocje i niespodziewane rozstrzygnięcia. Przed ostatnią kolejką wszystkie drużyny miały szanse na wyjście z pierwszego lub drugiego miejsca. Przekonajcie się, jak to finalnie wygląda.

1. Grupa G Mundial 2022: WYNIKI, TABELA, PUNKTY. Kto wyszedł z grupy G?
  2. Grupa H Mundial 2022: WYNIKI, TABELA, PUNKTY. Kto wyszedł z grupy H?

Grupa G i H Mundial 2022: wyniki, tabela, punkty. Szukacie odpowiedzi w kwestii tego, kto wyszedł z grupy G i H? Wyniki w tych grupach nie są aż tak emocjonujące, jak miało to miejsce dzień wcześniej. Hiszpania była o krok odpadnięcia z turnieju, a reprezentacja Niemiec oficjalnie pożegnała się z turniejem w Katarze. Z mundialem pożegnała się również Belgia i to zapewne nie koniec niespodzianek. Wyniki grupy G i H będą ciekawe ze względu na walkę Szwajcarii, Serbii, Ghany, Urugwaju oraz Korei Południowej. Z jednej strony Szwajcaria i Ghana w swoich grupach mogły znaleźć się na miejscu pierwszym, ale ostatecznie walczyły o utrzymanie się w turnieju. Brazylia i Portugalia przed ostatnią kolejką miały pewne miejsce w finałowej szesnastce. Jakie są wyniki grupy G i H Mundial 2022?

Mundial 2022 DRABINKA - pary 1/8, ćwierćfinał i półfinał. Jak wygląda drabinka mundialu 2022?

Zdradzam jak się robi rapowy HIT [RÓB RAP] | ESKA XD - Ale to już było #63

Grupa G Mundial 2022: WYNIKI, TABELA, PUNKTY. Kto wyszedł z grupy G?

Grupa G Mundial 2022 to przede wszystkim rywalizacja pomiędzy Brazylią a Szwajcarią. Obie drużyny były faworytami swojej grupy, ale w tym spotkaniu lepsi okazali się Canarinhos, którzy pokonali Helwetów jedną bramką. Brazylia doznała zaskakującą porażkę z Kamerunem. Bramkę w 92' minucie strzelił V. Aboubakar. Wielką niewiadomą była reprezentacja Serbii, która 4 z 5 bramek straciła w drugiej połowie. W pierwszej połowie zawsze prezentowali dobrą formę, co udowodnili w starciu ze Szwajcarią. W 35. minucie było już 2:1 dla Serbów. Szwajcarzy odrobili w 44' i 48' minucie. Oto tabela grupy G:

1. Brazylia - 2 wygrane / 0 remisów / 1 przegrany / 3:1 bilans / 6 pkt.
  2. Szwajcaria - 1 wygrany / 0 remisów / 1 przegrany / 4:3 bilans / 6 pkt.
  3. Kamerun - 1 wygrany / 1 remis / 1 przegrany / 3:4 bilans / 4 pkt.
  4. Serbia - 0 wygranych / 0 remisów / 0 przegranych / 3:5 bilans / 1 pkt..

Grupa G Mundial 2022: WYNIKI

• Kamerun - Brazylia, 20:00: WYNIK 1:0
  • Serbia - Szwajcaria, 20:00: WYNIK 2:3

Polska - Francja 2022: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy mecz Polska Francja?

Grupa H Mundial 2022: WYNIKI, TABELA, PUNKTY. Kto wyszedł z grupy H?

Grupa H Mundial 2022, jeśli chodzi o sytuację po dwóch kolejkach była dokładnie taka sama, jak grupa G. Tyle, że Korea Południowa w trzeciej kolejce wylosowała Portugalię, a Urugwaj Ghanę. Reprezentacja Ghany wiedziała, że musi przynajmniej zremisować i liczyć, że Korea Południowa nie pokona sensacyjnie Portugalii. Wynik grupy H byłby zaskakujący, jeśli z mistrzostw świata na etapie fazy grupowej odpadnie Urugwaj. Od 2010 roku drużyna ta odnosiła sukcesy na turnieju rangi mistrzowskiej, docierając do półfinału w 2010, 1/8 finału w 2014, a w 2018 roku do ćwierćfinału. I tym razem Urugwaj nie dotrze do fazy pucharowej również w 2022, a wszystko to za sprawą zwycięstwa z zwycięstwa Korei Południowej z Portugalią.

1. Portugalia - 2 wygrane / 0 remisów / 0 przegranych / 5:2 bilans / 6 pkt.
  2. Korea Południowa - 1 wygrany / 1 remis / 1 przegrany / 4:4 bilans / 4 pkt.
  3. Urugwaj - 1 wygrany / 1 remis / 1 przegrany / 2:2 bilans / 4 pkt.
  4. Ghana - 1 wygrany / 0 remisów / 2 przegrane / 5:7 bilans / 3 pkt.

Grupa H Mundial 2022: WYNIKI

• Korea Południowa - Portugalia, 16:00: WYNIK 2:1
  • Ghana - Urugwaj, 16:00: WYNIK 0:2

Ile drużyn wychodzi z grupy Mundial 2022? Kto wyszedł i gra dalej? [TABELA WYNIKÓW]