Kubacki

i

Autor: _marta_ku_

Gest polskich skoczków porusza do łez. Po konkursie w Planicy pamiętali o Kubackich!

2023-04-01 17:16

Polscy skoczkowie pokazali ogromne wsparcie dla Marty oraz Dawida Kubackich. Po konkursie w Planicy, bez dwóch zdań, poruszyli fanów sportu swoim gestem. Nie zapomnieli o nich w najtrudniejszych momentach - w końcu przynależą do Ski Jumping Family. Wielka tablica z życzeniami dla żony kolegi jest na to doskonałym dowodem!

Żona polskiego skoczka - Dawida Kubackiego - od ponad tygodnia walczy o życie. Kobieta pilnie potrzebowała krwi, ze względu na ciężką sytuację zdrowotną. Koledzy z branży oraz ich partnerki od początku wspierali małżeństwo. Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że żona Kamila Stocha prosi o pomoc. Był to piękny gest ze strony Ewy Bilan-Stoch. Na równie miłą niespodziankę zdobyli się skoczkowie po konkursie w Planicy. Tym, co zrobili, pokazali, że myślami cały czas trwają przy parze. Ich tablica z życzeniami dla Marty Kubackiej mocno poruszyła internautów, którzy zobaczyli wzruszające zdjęcia w sieci.

ZOBACZ TAKŻE: Skoki narciarskie 1-2.04.2023: o której skoki w weekend? Gdzie oglądać na żywo?

Ulubione piosenki skoczków narciarskich [Stoch, Żyła, Kubacki] | ESKA XD - Ale to już było! #62

Konkurs w Planicy - polscy skoczkowie dla Kubackich

Dziennikarz sportowy - Kamil Wolnicki - udostępnił na swoim Twitterze tablicę z życzeniami, którą skoczkowie wykonali dla Marty Kubackiej. Zauważył, że w tych trudnych chwilach, ciągle są myślami z kolegą z branży oraz jego żoną. Na różowym plakacie można przeczytać słowa "Kochana Marto, szybkiego powrotu do zdrowia!", pod którym znajdują się podpisy osób związanych ze skokami narciarskimi. Ich gest jest zdecydowanie poruszający. Widać więź, jaka panuje pomiędzy Ski Jumping Family - jak sami się określają!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE