Żona Kamila Stocha prosi o pomoc. Ten apel porusza serca

i

Autor: Akpa

Żona Kamila Stocha prosi o pomoc. Ten apel porusza serca

2023-03-23 16:41

Żona Kamila Stocha zwróciła się do internautów z apelem w niezwykle istotnej sprawie. Partnerka sportowca poprosiła o pomoc. Jej wpis odnosi się do trudnej sytuacji, w której znalazła się jej koleżanka - Marta Kubacka. Kobieta swoim postem wsparła nie tylko ją, może pomóc tysiącom osób, których zdrowie jest zagrożone.

Nie od dziś wiadomo, że Marta Kubacka i Ewa Bilan-Stoch są dobrymi koleżankami, tak samo zresztą, jak ich mężowie kolegami. Nic więc dziwnego w tym, że tragedia, która dotknęła żonę Dawida Kubackiego, mocno poruszyła partnerkę Kamila Stocha. Wobec tego kobieta postanowiła wystosować apel, którym mocno zasugerowała prośbę o pomoc. Wpis, który dodała na swoje media społecznościowe ma szansę nie tylko uratować życie przyjaciółki, ale również tysięcy innych osób, które mierzą się z tak poważnymi problemami zdrowotnymi. Jej post porusza serca oraz zwraca uwagę, że każdy z nas może uratować życie!

ZOBACZ TAKŻE: Marta Kubacka walczy o życie. Żona Dawida Kubackiego jest w ciężkim stanie

Piosenki na pierwszy taniec. Nowoczesne hity, które można zagrać na weselu

Ewa Bilan-Stoch apeluje o pomoc

Ewa Bilan-Stoch dodała wpis, który sugeruje, że każdy może pomóc osobie, której życie jest zagrożone, poprzez oddanie krwi. Kobieta udostępniła mapkę, na której znajdują się wszystkie punkty poboru krwi.

Marta Kubacka walczy o życie

Żona polskiego skoczka trafiła do szpitala, w którym walczy o swoje życie. Z informacji podanych przez Dawida Kubackiego wynika, iż kobieta ma problemy kardiologiczne. Jak podaje, znajduje się ona w ciężkim stanie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE