Kamil Stoch / Skoki narciarskie Planica 2023

i

Autor: IMAGO/Eibner/Memmler/Imago Sport and News/East News Skoki narciarskie Planica 2023 - o której godzinie i gdzie oglądać skoki w weekend 1-2 kwietnia?

PLANICA 2023

Skoki narciarskie 1-2.04.2023: o której skoki w weekend? Gdzie oglądać na żywo?

2023-03-31 21:32

Puchar Świata w skokach narciarskich powoli dobiega końca. Występy zawodników na mamuciej skoczni w Planicy są już ostatnimi w tym sezonie, więc to ostatni dzwonek, by zobaczyć, w jakiej formie są Polacy. Gdzie i kiedy oglądać skoki w weekend? Sprawdźcie już teraz!

Skoki narciarskie 1-2 kwietnia 2023 w Planicy to ostatnie dni zmagań w tegorocznym Pucharze Świata. Turniej przez wiele tygodni wywoływał niesamowite emocje wśród kibiców, ale niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Walka o Kryształową Kulę trwa w najlepsze, chociaż trudno będzie wyprzedzić w tym wyścigu Norwega Halvora Egnera Graneruda. To jednak nie oznacza, że nie zabraknie emocji, bo walka o podium i osobiste rekordy ciągle trwa! Kogo zobaczymy w składzie biało-czerwonych i gdzie oglądać występy w Planicy na żywo? Odpowiadamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skoki narciarskie 2022/2023 KLASYFIKACJA GENERALNA NA ŻYWO. Na którym miejscu Polacy?

Ulubione piosenki skoczków narciarskich [Stoch, Żyła, Kubacki] | ESKA XD - Ale to już było! #62

O której godzinie skoki w Planicy 2023? Program i transmisja

Wiemy już, że podczas weekendowych występów nie zabraknie naszych reprezentantów. W kadrze Polski znaleźli się Piotr Żyła, Kamil Stoch, Paweł Wąsek, Jan Habdas, Aleksander Zniszczoł i Andrzej Stękała. Oczywiście nie zobaczymy Dawida Kubackiego, który pożegnał się z turniejem jeszcze podczas Raw Air. Powodem był kiepski stan zdrowia jego żony. W sobotę kibice zobaczą konkurs drużynowy, a w niedzielę konkurs indywidualny, podczas którego poznamy tez zdobywcę Małej Kryształowej Kuli. Program na sobotę i niedzielę, ale także plan transmisji prezentujemy poniżej:

Skoki narciarskie Planice 2023, 1 kwietnia 2023 (sobota)

  • godz. 9:00 - seria próbna
  • godz. 10:00 - konkurs drużynowy (TVN, Eurosport 1, Player.pl)

Skoki narciarskie Planice 2023, 2 kwietnia 2023 (niedziela)

  • godz. 9:00 - seria próbna
  • godz. 10:00 - konkurs indywidualny (TVN, Eurosport 1, Player.pl)
Sonda
Gdzie zazwyczaj oglądasz skoki narciarskie?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE