FAME MMA 8 ONLINE NA ŻYWO 21.11.2020 - WYNIKI. Fame MMA 8 za darmo [RELACJA LIVE]

FAME MMA 8 ONLINE NA ŻYWO 21.11.2020 - WYNIKI. Fame MMA 8 za darmo [RELACJA LIVE]
Autor: screeny z filmów na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCp91i5P0MGWV4VXfbCxx5WA FAME MMA 8 ONLINE NA ŻYWO 21.11.2020 - WYNIKI. Fame MMA 8 za darmo [RELACJA LIVE]

Fame MMA 8 online - wyniki na żywo interesują wszystkich fanów walk najpopularniejszych gwiazd polskiego internetu! Kto wygrał na Fame MMA 8? Czy Najman poradził sobie z Don Kasjo? Kto okazał się lepszy w walce Kacper Blonsky Marcin Dubiel? Jak wyglądały walki na Fame MMA 8? Z myślą o osobach, które nie mogą oglądać gali Fame MMA 8 PPV, przygotowaliśmy relację minuta po minucie, która sprawi, że będziecie bardzo dokładnie wiedzieć, co się dzieje w okrągłych klatkach w Łodzi. Relacja na żywo z Fame MMA 8 czeka już na was!

FAME MMA 8 ONLINE NA ŻYWO 21.11.2020 - WYNIKI WALK. Szukacie informacji, kto wygrał na Fame MMA 8? Wyniki w większości starć były jednogłośne? Jeśli z jakiegoś powodu nie możecie oglądać gali, to mamy dla was dobre informacje. Przygotowaliśmy dla was Fame MMA 8 online na żywo minuta po minucie. W naszej obszernej relacji tekstowej na ESKA.pl znajdziecie przede wszystkim wyniki walk na Fame MMA 8, komentarze zawodników, opisy nokautów i dowiecie się, jak wyglądała konkretna walka. Łącznie zobaczymy dziesięć pojedynków w tym walkę wieczoru. Głównymi bohaterami są Marcin Dubiel i Kacper Blonsky. Uwaga kibiców, podczas oglądania Fame MMA 8 online live będzie również podczas starcia Don Kasjo Najman. Nasza relacja Fame MMA 8 online to również ogłoszenia kolejnych bohaterów federacji, a wiele wskazuje, że nawet daty Fame MMA 9. Jeśli nie możecie oglądać Fame MMA 8 PPV, bo jesteście np. w pracy, bądźcie razem z nami

RELACJA ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE

Fame MMA 8 online - karta walk:

 1. Gamou Fall - Maciej SZEWCU Szewczyk
 2. Piotr Pająk - Alan Kwieciński
 3. Patryk MORTALCIO Baran - Mariusz HEJTER Słoński
 4. Dagmara Szewczyk - Kamila ZUSJE Smogulecka
 5. Piotr SZELI Szeliga - Piotr BESTIA Piechowiak
 6. Paweł TYBORI Tyburski - Gabriel ARAB Al-Sulwi
 7. Amadeusz FERRARI Roślik - Maksymilian WIEWIÓR Wiewiórka
 8. Filip FILIPEK Marcinek - Michał SOBOTA Sobolewski
 9. Marcin EL TESTOSTERON Najman - Kasjusz DON KASJO Życiński (co-main event)
 10. Kacper Blonsky - Marcin Dubiel (main event)
Na żywo

Fame MMA 8 online na żywo - WYNIKI WALK 21.11.2020 [RELACJA]

19:25

Fame MMA 8 przed nami! Rozpoczynamy relację minuta po minucie. Bądźcie razem z nami!

19:30

Rozpoczyna się studio przed kolejną galą. Tymczasem w sieci temperatura bardzo wysoka. Internauci żartują z bohaterów gali i dzielą się swoimi przeczuciami odnośnie zwycięstw dzisiejszego wieczoru

19:35

W studio, które prowadzi DeeJayPallaside przed Fame MMA włodarze federacji, Krzysztof Rozpara i Wojtek Gola. 

19:43

Wojtek Gola uważa, że najtrudniej wytypować zwycięzcę walki Piotr Szeliga - Piotr Piechowiak. Włodarze sprawdzali, czy oktagon wytrzyma ponad 200 kilogramów obciążenia.

19:49

Lada chwila pierwsze starcie na Fame MMA 8. Galę rozpocznie Gamou Fall, który zmierzy się z Maciejem Szewczykiem. Będzie to sportowy pojedynek. 

Fame MMA 8 - PPV, cena. Jak wykupić dostęp i ile kosztuje?

19:55

20 listopada odbyła się ceremonia ważenie i nie było zaskoczeń. Wszyscy zawodnicy z karty walk Fame MMA 8 zmieścili się w ustalonym limicie wagowym:

 • Dubiel - 79,3 kg
 • Blonsky - 80,6 kg
 • Don Kasjo - 97 kg
 • Marcin Najman - 109,3 kg
 • Sobota - 76,3 kg
 • Filipek - 75,8 kg
 • Ferrari - 81,4 kg
 • Wiewiór - 81,3 kg
 • Tybori - 88,5 kg
 • Arab - 87,7 kg
 • Bestia - 109,3 kg
 • Szeli - 95,1 kg
 • Zusje - 59,1 kg
 • Daga - 56,9 kg
 • Hejter - 70,5 kg
 • Mortalcio - 76 kg
 • Alanik - 77,6 kg
 • Pająk - 77 kg
 • Szewcu - 77,5 kg
 • Gamou Fall - 77,3 kg

20:03

Wojtek Gola o walce Sobota - Filipek:

- Myślę, że Sobota ma asa na Filipka, bo trenuje przez 8 miesięcy. On naprawdę od ośmiu miesięcy ciężko pracuje. Nie wskazywałbym go na porażkę. Ma dużo do udowodnienia i będzie chciał dużo pokazać.

Ujawniono, że Sobota pracuje z psychologiem sportowym. Zdaniem Krzysztofa Rozpary ma to ogromne znaczenie, gdy wchodzi się do okrągłej klatce.

20:10

Zmiana gości w studio. DeeJayPallaside zaprosił Martę Linkiewicz i Kubańczyka. Ich zdaniem zwycięzcą walki będzie Kasjusz Życiński.

20:19

Kubańczyk o walce Kacper Blonsky - Marcin Dubiel

Trzeba patrzyć na to co się działo po konferencjach. Marcin zachowywał się spokojniej, a Kacpra trochę poniosło. 

20:24

Oficjalnie zaczyna się gala Fame MMA 8! Na początek prezentacja wszystkich zawodników.

No to lecimy!!! STARTUJE FAME MMA 8 🔥🔥🔥 WYKUP DOSTĘP DO TRANSMISJI ➡️ https://famemma.tv #famemma8

Opublikowany przez FAME MMA Sobota, 21 listopada 2020

>

20:32

W oktagonie pojawiają się włodarze Fame MMA 8 - Michał Baron i Wojtek Gola. 

- Cieszymy się, że widzimy się po raz kolejny na Fame MMA 8. Witamy wszystkich widzów podłączonych do PPV. Nasi zawodnicy przez ostatnie trzy miesiące dostarczali nam ogromnych emocji, wylali tony potu, po to, aby dzisiaj w tym oktagonie dać z siebie wszystko i sprawić, by gala Fame MMA 8 przeszła do historii. Oficjalnie otwieramy galę Fame MMA 8!

20:35

Gamou Fall - Maciej Szewczyk: pierwsza walka na Fame MMA 8!

Kategoria średnia, w formule MMA. 

20:43

Od pierwszych sekund Gamou ruszył od razu na Szewczyka. Zawodnicy wymienili się kilkoma kopnięciami. Walka po 40 sekundach przeniosła się do parteru. Szewczyk był w trudnej sytuacji, gdy Gamou znalazł się w dosiadzie, jednak udało mu się wstać i przywrócić walkę do stójki. Niedługo później Szewcu otrzymał mocny cios w tył głowy i się przewrócił. Walka ponownie przeniosła się do parteru jednak nic z tego nie wyniknęło. Pierwsza runda dla Gamou.

20:46

Świetne rozpoczęcie Fame MMA 8. Druga runda zaczęła się tak jak pierwsza od front kicka w wykonaniu Gamou. Wycofany Szewcu, co widział i spróbował wykorzystać jego rywal. Zbyt łatwo Szewczyk dawał się powalić rywalowi i oddawał walkę do dosiadu.

Gamou Fall miał okazję założyć trójkąt jednak zbyt długo mu to zajęło i zrezygnował z tej opcji. Odpuścił i zaczął obijać głowę rywala a po chwili zastosował duszenie od tyłu. Wygrana Gamou Falla!

20:51

Gamou Fall po walce w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim:

- Bardzo się cieszę, chciałbym podziękować Mateuszowi. Możesz być z siebie dumny. Jak się coś robi, to wchodzi to z automatu. Wszystko robiłem z przyzwyczajenia, ale muszę na chłodno przyjmować wskazówki. Wszedłem do oktagonu na pełnym luzie i jestem zaskoczony. Cieszę się może kolejnych walk. Jest tu kategoria 77 kg nieźle obsadzona.

GAMOU FAAAAAAAAAAAAAALL!!! 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 Pięknym duszeniem zza pleców Gamou pokonuje Szewca 💪🙏 Szewcu kolejny raz udowodnił,...

Opublikowany przez FAME MMA Sobota, 21 listopada 2020

20:53

Czas na drugi pojedynek na Fame MMA 8. Odbędzie się on w formule K1, a bohaterami będą:

 • Piotr Pająk - Alan Kwieciński

3 rundy, a po każdym powaleniu odejmowany jest punkt. Zawodnicy nie mogą uderzać łokciem. 

21:02

I runda: Piotr Pająk - Alan Kwieciński

Walka rozpoczęła się od kilku sekund badania. Po chwili Pająk zaatakował low-kickiem, ale skontrował Alan Kwieciński. Minuta po walce było wiadome, że zawodnicy nie wytrzymają trzech rund. Kwieciński popisał się mocnymi ciosami w twarz, ale te nie przeraziły one Piotra Pająka. Być może ze względu na rękawice, których używa się w formule K1.

Punkt odjęty z konta Piotra Pająka za uderzenie w tył głowy. Ciosy szybkie i silne - ciężko stwierdzić, kto wygrał pierwszą rundę.

21:07

II runda: Po twarzach zawodników widać było zmęczenie. Druga runda rozpoczęła się od mocnego uderzenia w wykonaniu Alana Kwiecińskiego. Wywrócił się Pająk, jednak szybko wstał. Sędzia zaliczył ten upadek jako knockdown, więc odliczył kolejny punkt z konta zawodnika.

Minutę do końca walki z mocniejszymi atakami ruszył Piotr Pająk, ale wydawało się że Alan Kwieciński ma wszystko pod kontrolą. Na koniec drugiej rundy tę kontrolę stracił. Był bardziej zmęczony i tylko przyjmował ciosy.

21:10

III runda: Alan Kwieciński bardzo zmęczony i coraz częściej Pająk znajduje drogę do twarzy rywala. Po minucie liczony został Alan Kwieciński - aż siedem sekund odliczonych, dzięki czemu Pająk wrócił do gry!

III runda zdecydowanie dla Piotra Pająka.

21:12

Jednogłośną decyzją sędziów - 28:26 - zwycięzcą pasa XFC jest Alan Kwieciński!

ALAAAAANIK wygrywa przez decyzję!!! Pełna rehabilitacja za walkę z Aroyem. Obaj wojownicy zostawili w oktagonie całe...

Opublikowany przez FAME MMA Sobota, 21 listopada 2020

21:20

Czas na trzecią walkę na Fame MMA 8! Do klatki wchodzą:

 • Patryk MORTALCIO Baran - Mariusz HEJTER Słoński

21:30

Pierwsza runda rozpoczęła się od ataków Hejtera, ale nadział się na cios Mortalcia. Panowie przenieśli walkę do parteru, gdzie spędzili ponad minutę. Po tym czasie sędzia podniósł walkę do stójki i ponownie Hejter szedł do przodu. Niedługo później ponownie walka przeniosła się do parteru, ale tym razem to Hejter był na górze.

21:33

II runda walki Hejter - Mortalcio

Hejter od pierwszych sekund zaczął skracać pojedynek idąc do przodu. Mortalcio cały czas się cofał i czekał na atak. Mocniejszymi ciosami popisywał się Patryk Baran, który po chwili przeniósł walkę do parteru i atakował z góry.

21:37

III runda walki Hejter - Mortalcio

Hejter zaczął straszyć, że przeniesie walkę do partertu, co Mortalciowi nie jest na rękę. Mortalcio wybrał taktykę na tę walkę, by czekać na swojego rywala i atakować go mocnymi ciosami. Przyniosło to skutek w 1:10 minuty III rundy. Mortalcio sprowadził walkę do parteru i wygrał poprzez duszenie zza pleców.

MOOOORTAAAAAALCIOOOO!!! 💪 Mamy kolejny piękny debiut podczas FAME MMA 8. Trzecia walka i drugie poddanie. Mortalcio zapina ciasne duszenie zza pleców. Hejter musiał to odklepać! 🔥🔥🔥 Brawa dla obu zawodników 👊

Opublikowany przez FAME MMA Sobota, 21 listopada 2020

21:40

Komentarz po walce Hejter - Mortalcio:

21:42

W oktagonie pojawił się Wojtek Gola, który ogłosił pierwszego zawodnika na Fame MMA 9.

- Mamy dla was niespodziankę. Chcemy dawać szansę nowym zawodnikom. Niedaleko było szukać, ponieważ jest osoba, która jest bardzo blisko. Pierwszym zawodnikiem ogłoszonym na Fame MMA 9 jest Patryk Domke z Fame MMA News.

21:45

Czas na czwartą walkę na Fame MMA 8! Pierwsze i jedyne starcie kobiet:

 • Dagmara Szewczyk - Kamila ZUSJE Smogulecka

21:53

I runda walki: Karolina Smogulecka - Dagmara Szewczyk

Szewczyk w pierwszych minutach poszła w nogi swojej rywalki i powaliła rywalkę. Zusje jednak popisała się sprytem i uciekła z opresji odwracając walkę na swoją korzyść. Rozpoczęła atakować z góry.

Sędzia przerwał walkę, co zdenerwowało Dagmarę Szewczyk. Sędzia uważa, że nie reagowała na jego polecenia.

Karolina Smogulecka wygrywa przez techniczny nokaut w 1. rundzie.

21:56

Czas na piątą walkę Fame MMA 8!

 • Piotr SZELI Szeliga - Piotr BESTIA Piechowiak

22:04

I runda: Piotr SZELI Szeliga - Piotr Piechowiak

Walka rozpoczęła się od low-kicku w wykonaniu Piotra Piechowiaka. Kolejne uderzenia Piechowiaka były z pięści, które na pewno odczuł Szeliga.

Szeliga postanowił przeczekać swojego rywala, zmęczyć go, by stracił wszystkie siły na jałowe ataki. 30 sekund przed końcem Piechowiak obalił Szeligę do parteru zaznaczając swoje zwycięstwo w pierwszej rundzie.

22:10

II runda: Piotr Piechowiak - Piotr Szeliga

Zmęczenie w oczach Piotra Szeligi widoczne, a to Piechowiak zdaniem wielu osób nie miał mieć kondycji. Druga runda zaczęła się od kopnięć w wykonaniu obu zawodników.
Bestii również po 30 sekundach drugiej rundy przestało brakować tlenu. Panowie coraz częściej żałowali ciosów w swoją stronę, łapali tlen mięśniami. Minutę przed końcem walki sędzia odjął punkt Szelidze za trzymanie ręką siatki.

Minutę przed końcem walki Piotr Szeliga znalazł się w pozycji bocznej, co wykorzystał Piotr Piechowiak dosiadając swojego rywala od góry.

22:13

III runda: Piotr Piechowiak - Piotr Szeliga

Od początku 3. rundy ciosy szły bardzo powoli, były przewidywalne. Lepiej przez chwilę prezentował się Piotr Szeliga, który powoli, powoli szedł do przodu. W pewnym momencie Piechowiak poszedł w nogi swojego rywala i zaczął dusić zza pleców.

Piotr Piechowiak wygrywa przez duszenie zza pleców!

BEEEEEESTIAAAAAA!!! 🔥🔥🔥🔥🔥 Trzeciez poddanie, trzecie duszenie zza pleców 😅🤷‍♂️ Chłop się nabiegał, brawa dla niego 😎👏👏👏 PPV ➡️ https://famemma.tv

Opublikowany przez FAME MMA Sobota, 21 listopada 2020

22:21

Krótka przerwa, więc warto przypomnieć sobie, kto wygrał na Fame MMA 8!

Fame MMA 8 - WYNIKI WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA 8, 21.11.2020?

22:25

Wiadomo, że Jakub Flas, Kubańczyk zawalczy niebawem na Fame MMA. Jeszcze tego wieczoru dowiemy się, kto będzie jego rywalem.

22:34

Trwa studio, które prowadzi DeeJayPallaside. Przed nami jeszcze walki:

 • Paweł TYBORI Tyburski - Gabriel ARAB Al-Sulwi
 • Amadeusz FERRARI Roślik - Maksymilian WIEWIÓR Wiewiórka
 • Filip FILIPEK Marcinek - Michał SOBOTA Sobolewski
 • Marcin EL TESTOSTERON Najman - Kasjusz DON KASJO Życiński (co-main event)
 • Kacper Blonsky - Marcin Dubiel (main event)

22:36

Zobaczcie kopnięcie, które przejdzie do historii MMA:

22:42

Fame MMA 8, to nie tylko emocje sportowe, ale również muzyczne niespodzianki. Na scenie ekipa Masno z piosenką Mamale. Teledysk od 26 sierpnia 2020 zebrał ponad 13 milionów wyświetleń.

22:50

Wracamy do głównego celu, czyli walk Fame MMA 8! Czas na szóstą walkę:

 • Paweł TYBORI Tyburski - Gabriel ARAB Al-Sulwi

23:01

I runda walki: Paweł TYBORI Tyburski - Gabriel ARAB Al-Sulwi

Arab od pierwszych sekund ruszył na swojego rywala. 20 sekund i walka przeniosła się do parteru. Niedługo później dosiadł i zaczął dusienie trójkątem. Sprytnie Tyburski obronił się i wyszedł z dźwigni. Sędzia w połowie pierwszej rundzie napomniał leżących na macie zawodników. 40 sekund przed końcem podniósł Tyburski otrzymał ostrzeżenie za uderzenia w tył głowy. Arab momentalnie się podniósł, niespodziewanie uderzając Tyboriego od góry. Zdecydowanie runda dla Gabriela Al-Sulwiego.

23:05

II runda walki: Paweł TYBORI Tyburski - Gabriel ARAB Al-Sulwi

Arab w pierwszych sekundach ruszył i obalił Tyboriego. Trzeba jednak przyznać, że Tyburski dzielnie się broni w parterze. 50 sekund przed końcem starcia Arab dosiadł Tyburskiego i uderzał od góry. Znakomita kontrola od pierwszej do ostatniej minuty.

23:09

III runda walki: Paweł TYBORI Tyburski - Gabriel ARAB Al-Sulwi

Arab od początku trzeciej rundy skracał dystans, by obronić się przed obaleniem. Gabriel Al-Sulwi dopiął swego w 40 sekundzie. Trzeci raz przeniósł walkę do parteru, gdzie zbierał dodatkowe punkty.

Arab zdominował Tyboriego nie dając mu żadnych szans.

23:12

WYNIK WALKI: Paweł TYBORI Tyburski - Gabriel ARAB Al-Sulwi

Jednogłośną decyzją sędziów na punkty 30-26 wygrał Gabriel ARAB Al-Sulwi.

23:16

Pora na siódmą walkę! 

 • Amadeusz FERRARI Roślik - Maksymilian WIEWIÓR Wiewiórka

23:24

I runda: Amadeusz FERRARI Roślik - Maksymilian WIEWIÓR Wiewiórka

Błyskawicznie do ataku ruszył Ferrari, który potężnie kopnął swojego rywala. Mało brakowało, a walka przeniosłaby się do parteru po kilku sekundach. Amadeusz Ferrari przez pierwszą minutę był wycofany, ale nieustannie uśmiechnięty. Wiewiór skoncentrowany i celnie trafiał w głowę swojego rywala.

Minutę przed końcem 1. rundy Wiewiór po raz kolejny trafiał w twarz Amadeusza Roślika. Konsekwentnie, powoli obija twarz Ferrariego.

23:29

II runda: Amadeusz FERRARI Roślik - Maksymilian WIEWIÓR Wiewiórka

Druga runda pojedynku zaczęła się od mocnego ciosu na twarz Wiewióra. Szybko jednak Wiewiórka przejął kontrolę nad pojedynkiem i ponownie skoncentrowany pilnował dbałości każdego ciosu.
Nieustannie z narożnika Ferrariego padało zdanie: "nie czekaj, atakuj". Amadeusz nie do końca miał pomysł, jak to zrobić.

23:33

III runda: Amadeusz FERRARI Roślik - Maksymilian WIEWIÓR Wiewiórka

Trzecią rundę lepiej zaczął Maksymilian Wiewiórka, który ponownie trafił Amadeusza Roślika. Wiewiór nieustannie szedł do przodu, co mogło zaskoczyć Ferrariego, który miał rozbite oko.

23:35

WYNIK WALKI: Amadeusz FERRARI Roślik - Maksymilian WIEWIÓR Wiewiórka

Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą pojedynku jest Maksymilian WIEWIÓR Wiewiórka.

23:40

Ósma walka na Fame MMA 8! Czas na raperów:

 • Filip FILIPEK Marcinek - Michał SOBOTA Sobolewski

23:47

I runda walki: Michał SOBOTA Sobolewski - Filip FILIPEK Marcinek

Walka rozpoczęła się od presingu ze strony Filipka. Raperzy praktycznie przez całą pierwszą rundą badali się i wyczekiwali swoich ataków. Runda delikatnie przegrana przez Sobotę.

23:52

II runda walki: Michał SOBOTA Sobolewski - Filip FILIPEK Marcinek

Druga runda rozpoczęła się najpirew od ataków Filipka a później ataków Soboty. Chwilę później walka przeniosła się do parteru. Od góry uderzeał Sobota i to on zyskał dodatkowy punkt od sędziów.

Po 30 sekundach leżenia Filipek niespodziewanie przetoczył pojedynek na swoją korzyść i to on był od góry. Filipek jednak nie wykorzystał swojej dobrej pozycji i sędzia podniósł pojedynek do stójki. Sobota presingował swojego rywala do końca drugiej rundy.

23:57

III runda walki: Michał SOBOTA Sobolewski - Filip FILIPEK Marcinek

Runda trzecia rozpoczęła się od ataków Soboty, ale dzielnie bronił się Filipek. Duże zmęczenie na twarzy Michała Sobolewskiego, ale nie potrafił tego wykorzystać Filip Marcinek.
Sobota gonił Filipka, ale ten umiejętnie uciekał.

23:59

Wynik walki na Fame MMA 8: Michał SOBOTA Sobolewski - Filip FILIPEK Marcinek

Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą starcia na punkty jest Filip FILIPEK Marcinek

00:01

Czas na jeden z dwóch hitów dzisiejszego wieczoru z Fame MMA 8! Za chwilę do klatki wejdą Kasjusz Życiński i Marcin Najman!

00:03

Czas na dziewiątą walkę na Fame MMA 8:

 • Marcin EL TESTOSTERON Najman - Kasjusz DON KASJO Życiński

00:13

 • I runda walki: Marcin EL TESTOSTERON Najman - Kasjusz DON KASJO Życiński

Długo wyczekiwane starcie rozpoczęło się od agresywnych ataków Marcina Najmana. El Testosteron niespodziewanie obalił Don Kasjo, co jest niezgodne z regułami. Sędzia odjął punkt Marcinowi Najmanowi. Walka została wznowiona a chwilę później Najman ponownie złamał reguły kopiąc Kasjusza po nogach. Walka została przerwana a ochroniarze rzucili się na zawodników.
Don Kasjo wygrywa przez dyskwalifikacje.

00:17

Krzysztof Rozpara, prezes federacji postanowił wydać specjalne oświadczenie w związku z zachowaniem Marcina Najmana.

Przepraszamy Don Kasjo za zaistniałą sytuację. Doszło do tego, do czego nigdy nie powinno dojść. Marcin poniesie konsekwencje tego, co zrobił. Przepraszamy widzów, bo nie takie widowisko chcieli zobaczyć. Z Marcinem Najmanem będziemy mieć osobną rozmowę.

00:19

Na muzycznej scenie pojawił się Jakub Flas, czyli Kubańczyk. Najpierw utwór Lady Pank, a później premierowo Lady Pank 2

00:23

00:24

Po koncercie Kubańczyk po wykonaniu dwóch piosenek pojawił się w oktagonie. Ogłosił, że walczy na Fame MMA 9 o pas federacji do wagi 84 kilogramów. Oznacza to, że Marcin Malczyński będzie rywlem Jakuba Flasa!

00:26

Marcin Malczyński o Kubańczyku: - Akceptuję wyzwanie Kubańczyka dał dobre starcia. Damy fajną walkę o pas!

00:28

Czas na walkę wieczoru!

 • Kacper Blonsky - Marcin Dubiel

00:36

I runda Kacper Blonsky - Marcin Dubiel

Walka wieczoru rozpoczęła się od mocnego ataku Marcina Dubiela. Praktycznie cała runda wyglądała bardziej jak walka w zapasach niż w MMA. Blonsky zapiął klamrę i nie chciał puścić.

00:42

II runda Kacper Blonsky - Marcin Dubiel

Drugą rundę lepiej rozpoczął Marcin Dubiel trafiając celnie w twarz Kacpra Błońskiego. Niedługo później Dubiel nieumiejętnie zaatakował swojego rywala i popełnił błą przez który walka przeniosła się do parteru. Twórca hitu Eluwina leżał na Dubielu, ale nie oddał żadnego ciosu. 30 sekund przed końcem drugiej rundy Dubiel uciekł z parteru. Wyrównana druga runda, ale obaj panowie zmęczeni!

00:46

III runda Kacper Blonsky - Marcin Dubiel

W trzeciej rundzie do przodu ruszył Kacper Blonsky, który sprytnie zahaczył nogę Dubiela powalając go na matę. Przez połowę trzeciej rundy był na dosiadzie i powoli, skutecznie punktował swojego rywala. Marcin Dubiel nie był w stanie wstać i uciec z tej trudnej pozycji.

00:49

Jednogłośną decyzją sędziów 29-27, 29-27 i 29-28, zwycięzcą zostaje Kacper Blonsky!

00:50

 • Kacper Blonsky w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim

Sylwester Wardęga chciał ze mną walczyć, a ja podejmuję to wyzwanie. Odpowiadam, zapraszam. Sebek Wardęga.

 • Marcin Dubiel w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim

Parter poszedł nie tak, jak chciałem. Po obaleniu zabrakło mi siły i wyszło, jak wyszło. Zrobię wszystko, by następnym razem pokazać jeszcze więcej.

00:54

Na oficjalnym profilu Fame MMA na Facebooku pojawił się wpis wyjaśniający, że Marcin Najman kończy oficjalnie przygodę z Fame MMA!

Można było się pożegnać z oktagonem inaczej, ale Marcin Najman postanowił zrobić to w najgorszym stylu, jaki można sobie wyobrazić! Nie dajcie się przekonać, że Pana Najmana poniosły nerwy. Pięściarz nie sprowadza do parteru w walce bokserskiej jeżeli nie ma tego w planach. Tu nie zadziałał żaden „instynkt". To była zwykła ucieczka od walki 😡
Tak jak Marcin Najman zapowiadał, to była jego ostatnia walka w FAME MMA. NA PEWNO! Dodatkowo wobec niego jak i jego trenera, który zaatakował Kasjusza, zostaną wyciągnięte konsekwencje. Niedługo wydamy stosowne oświadczenie. Przepraszamy Was i przepraszamy Kasjusza, za to co się przed chwilą wydarzyło w klatce 🙁

Można było się pożegnać z oktagonem inaczej, ale Marcin Najman postanowił zrobić to w najgorszym stylu, jaki można sobie...

Opublikowany przez FAME MMA Sobota, 21 listopada 2020
ESKA XD EXTRA
Najnowsze