Fame MMA 8 - DATA, MIASTO, BILETY, ZAWODNICY. Kiedy, gdzie i po ile bilety?

2020-10-18 18:43 Rafał Wróblewski
Fame MMA 8 - DATA, MIASTO, BILETY, ZAWODNICY. Kiedy, gdzie i po ile bilety?
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Fame MMA 8 - DATA, MIASTO, BILETY, ZAWODNICY. Kiedy, gdzie i po ile bilety?

Fame MMA nie zwalnia tempa i po emocjonującej gali, na której zadebiutował Popek, przyjdzie czas na ósmą odsłonę. Kiedy jest Fame MMA 8? Gdzie się odbędzie? Sprawdzamy, czy są już informacje o Fame MMA 8.

Spis treści

 1. FAME MMA 8 - DATA
 2. FAME MMA 8 - MIEJSCE
 3. FAME MMA 8 - BILETY
 4. FAME MMA 8 - ZAWODNICY

Fame MMA 8 - DATA, MIEJSCE, BILETY, ZAWODNICY. Kiedy, gdzie i po ile bilety? Zdecydowanie, takie pytania zadają kibice, którzy nie mogą się doczekać kolejnej gali federacji. Początkowo na Fame MMA oglądaliśmy wyłącznie freak-fighty. Pojedynki popularnych Youtuberów, którzy wcześniej nie mieli nic wspólnego z mieszanymi sztukami walki, nikogo nie dziwiły. Z gali na galę w karcie walk pojawiają się coraz to bardziej sportowe walki. Już sam fakt, że na Fame MMA walczy Marcin Najman jest dowodem, że federacja zmierza do tego, by jak najwięcej osób zrobiło ukłon w kierunku organizowanych przez nich wydarzeń. Co więcej, wiele gwiazd federacji trenuje pod okiem uznanych i utytułowanych zawodników. Sami bohaterowie, w ostatnich latach, przygotowując się do walk musieli wyrzec się wielu swoich nałogów, przyzwyczajeń i całkowicie zdecydowali się na sportowy tryb życia. Tak zrobił chociażby Popek, który od siódmej edycji jest zawodnikiem federacji Fame MMA. 

FAME MMA 8 - DATA

Kiedy jest Fame MMA 8? Data Fame MMA 8 interesuje wielu kibiców. Oficjalnie wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020.

FAME MMA 8 - MIEJSCE

Gdzie jest Fame MMA 8? Miasto i miejsce gali, podobnie jak data, będzie znana w późniejszym czasie. W przypadku siódmej edycji była to Łódź. 

FAME MMA 8 - BILETY

Gdzie i po ile kupić bilety na Fame MMA 8? Nie wiadomo, czy wejściówki na Fame MMA 8 będą dostępne. W przypadku siódmej edycji organizator rozdał 40 biletów w konkursie. Na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia można kupować PPV. 

POPEK przed FAME MMA 7: Stifler ma bardzo ŁADNE OCZY!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

FAME MMA 8 - ZAWODNICY

Kto walczy na Fame MMA 8? Kibice, którzy udzielają się chociażby na Twitterze, chcą zobaczyć podczas ósmej odsłony gali pojedynek pomiędzy samozwańczym królem Albanii, czyli Popkiem, a legendarnym zawodnikiem, Marcinem Najmanem. Ostatecznie El Testosteron zawalczy z Don Kasjo. W okrągłej klatce zobaczymy również rapera znanego pod pseudonimem Sobota. Tym samym raper dołącza do Popka, z którym łączą go wspólne wspomnienia. Rywalem Michała Sobolewskiego będzie prawdopodobnie raper Filipek. Na Fame MMA 8 zadebiutuje także Marcin Dubiel i Kacper Blonsky.

Fame MMA 8 - KARTA WALK:

 • Main event: Kacper Blonsky - Marcin Dubiel
 • Co-main event: Marcin Najman - Kasjusz DON KASJO Życiński
 • Filip FILIPEK Marcinek - Michał SOBOTA Sobolewski
 • Amadeusz FERRARI Roślik - Maksymilian WIEWIÓR Wiewiórka
 • Paweł TYBORI Tyburski - Gabriel ARAB Al-Sulwi
 • Piotr SZELI Szeliga - Piotr BESTIA Piechowiak
 • Piotr Pająk - Alan Kwieciński
 • Gamou Fall - Maciej SZEWCU Szewczyk
 • Patryk MORTALCIO Baran - Mariusz "Hejter" Słoński
 • Dagmara Szewczyk - Kamila ZUSJE Smogulecka
Najnowsze