FAME MMA 7 - KARTA WALK. Kto walczy? Lista walk, zawodnicy

2020-07-07 10:10 Kamil Pawłowski
FAME MMA
Autor: screen youtube.com/FAME NEWS

Siódma gala FAME MMA odbędzie się w sobotę, 5 września. Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa organizatorzy przygotowali dla swoich wiernych fanów prawdziwą petardę. Otóż gwiazdą wieczoru będzie Popek! Z kim zawalczy popularny raper? Jak wygląda cała karta walk? Listę zawodników aktualizowaną na bieżąco znajdziecie na ESKA.pl.

FAME MMA 7 - karta walk. Kogo zobaczymy w oktagonie? Takie pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani organizacji.  Jak dobrze wiemy, sytuacja epidemiologiczna w Polsce spowodowała odwołanie wszystkich wydarzeń sportowych i kulturalnych. Po trzech miesiącach marazmu wszystko zaczęło powoli wracać do normy. Wznowiono organizowanie koncertów do 150 osób, piłkarze wybiegli na boisko. Poznaliśmy także nową datę 7. edycji FAME MMA. Gala odbędzie się 5.09.2020 roku! Miejce wydarzenia nie jest jeszcze znane. Karta walk wrześniowej gali zapowiada się naprawdę doskonale!

FAME MMA 7 - Popek gwiazdą gali

W walce wieczoru podczas 7. gali FAME MMA wystąpi Popek! Przypomnijmy, że raper ma za sobą kilka stoczonych walk w KSW. Jak na razie nie wiadomo z kim będzie walczył Popek Monster. Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja, że rywalem Pawła Mikołajuwa będzie Marcin Najman. El Testosteron szybko zdementował te rewelacje.

FAME MMA 7 - karta walk

Kto wystąpi na gali? Oto lista dotychczas potwierdzonych zawodników FAME MMA 7:

  • Popek - TBA
  • Adrian Polak - Amadeusz Ferrari
  • Kamil Hassan - Maksymilian "Wiewióra" Wiewiórka

Jeden z właścicieli organizacji potwierdził, że najbliższa konferencja prasowa zaplanowana jest na 26 lipca. Wtedy z pewnością poznamy więcej szczegółów na temat 7. gali FAME MMA.

Wojtek Gola przed FAME MMA 7: Zmieniliśmy datę gali dla kibiców

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

FAME MMA 7 - zapowiedź

Najnowsze