Fame MMA 4: BOXDEL - KUBAŃCZYK na gali w Częstochowie! Co wiemy o walce 22.06.2019?

2019-05-19 18:37 RW
Fame MMA 4: BOXDEL - KUBAŃCZYK 22.06.2019. Elektryzująca walka w Częstochowie!
Autor: https://www.instagram.com/boxdel/ (screen) Fame MMA 4: BOXDEL - KUBAŃCZYK 22.06.2019. Elektryzująca walka w Częstochowie!

Boxdel - Kubańczyk, to jedna z hitowych walk na Fame MMA 4! Starcie pomiędzy tymi zawodnikami z pewnością rozgrzeje wszystkich fanów zgromadzonych na hali w Częstochowie, ale również przed szklanymi ekranami. W końcu mamy do czynienia z walką, w której głównym bohaterem będzie współzałożyciel federacji Fame MMA oraz prywatny ochroniarz jednego z najpopularniejszych twórców na YouTube, Lorda Kruszwila! Szczegóły starcia przybliżamy na ESKA.pl

Fame MMA 4: Boxdel - Kubańczyk to walka, która będzie emocjonować od pierwszej do ostatniej sekundy. Zanim zawodnicy wejdą do oktagonu to zapewne stoczą pojedynek słowny za pośrednictwem filmików na YouTube. Walka Boxdela z Kubańczykiem 22.06.2019 dostarczy ogromnych wrażeń, bo w końcu mamy do czynienia z pojedynkiem pomiędzy współzałożycielem federacji Fame MMA oraz prywatnym ochroniarzem Lorda Kruszwila, czyli jednego z najpopularniejszych youtuberów w Polsce.

Zobacz: Fame MMA 4 - konferencja. Kiedy jest i gdzie się odbędzie?

Boxdel - Kubańczyk: walka na Fame MMA 4

Boxdel - Kubańczyk to jedno z ważniejszych starć, podczas gali Fame MMA 4. Oficjalnie o starciu dowiedzieliśmy się za sprawą materiału, za który odpowiada Andrzej Kostyra. Gola w rozmowie na kanale KOstyra SE opowiedział, że nie jest to jednak walka wieczoru i na najważniejsze ogłoszenie musimy jeszcze poczekać. 

Kto jest faworytem tego starcia? Wydaje się, że jest nim współzałożyciel Fame MMA, Michał Baron. Boxdel stoczył swój pierwszy pojedynek na pierwszej gali federacji i wygrał przez techniczny nokaut. Jego rywalem był Jakub 'Guzik' Szymański. 

Kubańczyk to natomiast ochroniarz Lorda Kruszwila. Swoje utwory wrzuca na kanał Kamerzysty i mają od 700 tysięcy do ponad 3 miliona wyświetleń na YouTube.

Na pewno mogę powiedzieć, że będzie walka raperów, którzy od lat toczą konflikt. Zobaczymy w klatce naszego wspólnika, Boxdela. On zawalczy z ochroniarzem od Lorda Kruszwila, Kubańczyk. Nie jest to walka wieczoru. Zaskoczymy widzów już niebawem, w najbliższych tygodniach.

- powiedział Wojciech Gola, współzałożyciel Federacji Fame MMA. Jednocześnie wiadomo, że bilety na czwartą edycję gali w sprzedaży mają pojawić się w ciągu najbliższych tygodni. Więcej szczegółów w materiale na kanale KOstyra SE na YouTube - poniżej:

Najnowsze