Fame MMA 11 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA 2.10.2021?

Autor: Lizakowska / Fame MMA Fame MMA 11 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA 2.10.2021?

Fame MMA 11 WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA 2.10.2021?

2021-10-03 11:17

Fame MMA 11 - wyniki walk live to doskonała sprawa dla osób, które chciały, ale z różnych powodów nie mogły oglądać gali na żywo. Jak wyglądają wyniki Fame MMA 11? Kto wygrał na Fame MMA 11, 2 października 2021? Jakie są wyniki walk Fame MMA 11? Jeśli zadajecie takie pytania, to dobrze trafiliście. Odpowiedzi poznacie sprawdzając już teraz rezultaty na ESKA.pl.

1. Fame MMA 11 live - WYNIKI WALK [NA ŻYWO]

Fame MMA 11 WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Zastanawiacie się, kto wygrał na Fame MMA 11? Jak wyglądała gala Fame MMA 2.10.2021Wyniki walk szczególnie ciekawią wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogli oglądać gali w systemie PPV. Jeśli chcecie poznać wyniki Fame MMA 11 na żywo, to idealnie trafiliście. Z myślą o wszystkich fanach mieszanych sportów walki z udziałem gwiazd podrzucamy je w tym miejscu. Fame MMA 2 października 2021 to przede wszystkim walka Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke. Diabeł Tasmański postanowił zmierzyć się z odwiecznym rywalem w formule bokserskiej. Ich walka trwa 15 minut bez podziału na rundy i bez przerw na złapanie tlenu. Wyniki Fame MMA 11 są również ważne ze względu na walki takich gwiazd internetu, jak Marcin Dubiel, Sylwester Wardęga, Wojtek Przeździecki z Wip Bros. Wyniki Fame MMA 2.10.2021 interesują również fanów Marcina Malczyńskiego, Arka Tańculi, Dannego Ferreriego, czy chociażby Smolastego i Miłego Pana! Jedenasta odsłona wydarzenia to również walka z udziałem kobiet. Patrycja Wieja spróbuje pokonać Karolinę Brzuczyńską, która podczas 9. edycji pokonała Annę Andrzejewską. Kto wygrał na Fame MMA 11? Przekonajcie się poniżej!

Fame MMA 12 - KARTA WALK, DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 12?

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Fame MMA 11 live - WYNIKI WALK [NA ŻYWO]

Wyniki Fame MMA 11 live poznacie w tym miejscu. Kto wygrał na Fame MMA 2 października 2021? Jak zakończyły się poszczególne pojedynki. Odpowiedzi poznacie od godziny 20:00. W ramach jedenastej edycji wydarzenia zobaczymy w sumie jedenaście elektryzujących pojedynków. Wszystko zacznie się od walki, w której udział weźmie Piotr Szeliga, a zakończy na starciu z udziałem Borysa Mańkowskiego. Oprócz wyników dodatkowo przygotowaliśmy dla was Fame MMA 11 live relację na żywo. Za jej sprawą możecie śledzić galę minuta po minucie.

Fame MMA 11 wyniki walk live prezentują się następująco [FAME MMA 11 - WYNIKI: ODŚWIEŻ STRONĘ]

1. Piotr Szeli Szeliga - Krzysztof Fericze Ferrenc - wygrana Piotra Szeligi poprzez nokaut w pierwszej rundzie!
  2. Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska - Patrycja Wieja - wygrana Karoliny Brzuszczyńskiej po jednogłośnej decyzji sędziów!
  3. Krystian Krycha Wilczak - Aleksandr Sasha Muzheiko - wygrana Krystiana Wilczaka po decyzji sędziów!
  4. Marcin Malczyński - Arkadiusz Tańcula - zwycięstwo Arka Tańculi po TKO w parterze!
  5. Norbert Smolasty Smoliński - Piotr Miły Pan Kołaczyński - Po 48. sekundach przez werbalne poddanie Norberta Smolastego Smolińskiego - zwycięzcą zostaje Miły Pan.
  6. Filip Zabielski - Maksym Ziółkowski - nie jednogłośną decyzją sędziów remis
  7. Filip Filipek Marcinek - Amadeusz Ferrari RoślikJednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą zostaje Amadeusz Ferrari Roślik
  8. Mikołaj Mixer Magdziarz - Piotr Popo Węgrzyn - wygrana Piotra Węgrzyna przez TKO w 2. rundzie!
  9. Sylwester Wardęga - Danny Ferreri - walka bokserska w rękawicach MMA - przez niezdolność do walki zwycięża Danny Ferreri
  10. Wojtek WiP Bros Przeździecki - Marcin Dubiel - wygrana Marcina Dubiela przez TKO w 1. rundzie!
  11. Borys Mańkowski - Norman Parke (Dirty Boxing - 15 minut bez rund) - Zwycięzcą walki po jednogłośnej decyzji sędziów wygrał Borys Mańkowski!