Fame MMA 11 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Fame MMA 11?

i

Autor: SZYMON STARNAWSKI /POLSKA PRESS/Polska Press/East News Fame MMA 11 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Fame MMA 11?

Fame MMA 11 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Fame MMA 11?

2021-08-09 14:40

Kiedy jest Fame MMA 11? Kto walczy na kolejnej gali najpopularniejszej federacji freak-fightowej w Europie? Internauci z niecierpliwością czekają na jedenastą odsłonę i liczą, że będzie ona tak samo emocjonująca jak dziesiąta gala. Co wiadomo, jeśli chodzi o Fame MMA 11? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

 1. Fame MMA 11 - DATA: kiedy jest gala?
 2. Fame MMA 11 - KARTA WALK: kto walczy?

Fame MMA 11 - DATAkiedy jest gala? Jak wygląda kwestia, jeśli chodzi o to, kto walczy na Fame MMA 11? Właściciele największej federacji freak-fightowej w Europie nie zwalniają tempa i przygotowują dla kibiców oraz fanów popularnych gwiazd internetu kolejną dawkę emocji. Karta walk Fame MMA 11 nie zawiedzie osób lubiących ciekawe, niespodziewane zestawienia. Poprzednie edycje wydarzenia w takowe obfitowały. Oglądaliśmy pojedynek Kruszwila z Mini Majkiem, Sylwestra Wardęgi z Kacprem Błońskim, czy Popka ze Stiflerem. Dziesiąta odsłona pod względem karty walk przerosła najśmielsze oczekiwania. Gwiazdą wieczoru został Norman Parke, który został zestawiony z Don Kasjo. W okrągłej klatce zaplanowano także pojedynek dwóch aktorów mających ze sobą ogromny konflikt. Mowa oczywiście o Arkadiuszu Tańculi i Mateuszu Murańskim. 

Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 11?

WŚCIEKŁY Don Kasjo po ważeniu: CHCIAŁEM MU WYJE*** LEPA!! FAME MMA 10
Sonda
Fame MMA - kto z dawnych zawodników powinien wrócić do klatki?

Fame MMA 11 - DATA: kiedy jest gala?

Data Fame MMA 11 to ważna kwestia, ponieważ wiele wskazuje na to, że wydarzenie odbędzie się z udziałem kibiców. Kiedy jest Fame MMA 11? Gala odbędzie się 2 października w Gliwicach.

Hype MMA 2 - DATA, KARTA WALK, ZAWODNICY, ZASADY. Kiedy jest i kto walczy na Hype MMA?

Fame MMA 11 - KARTA WALK: kto walczy?

Karta walk Fame MMA 11 odkrywana będzie z biegiem czasu. Nie jest tajemnicą, że planowany jest pojedynek Popka z Kizo. Panowie pierwotnie mieli spotkać się podczas Fame MMA 9, jednak Paweł Mikołajuw doznał poważnej kontuzji nadgarstka. Mówi się, że do oktagonu powróci również Kacper Blonsky, Piotr Szeliga, Kubańczyk i Anna Andrzejewska. Wiele osób chciałoby, by zadebiutował Blowek na Fame MMA. Karta walk ujawniana będzie w tym miejscu.

 1. Norbert Smolasty Smoliński - TBA
 2. Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska - Patrycja Wieja
 3. TBA - TBA 
 4. TBA - TBA
 5. TBA - TBA
 6. Mikołaj Magdziarz - TBA
 7. TBA - TBA
 8. TBA - TBA
 9. TBA - TBA
 10. TBA - TBA