Blowek zawalczy na Fame MMA?! Przygotowania do debiutu już się rozpoczęły

i

Autor: Lizakowska / Fame MMA 10 / screen z filmu na YouTube: FAME 10: II Konferencja Blowek zawalczy na Fame MMA?! Przygotowania do debiutu już się rozpoczęły

Blowek zawalczy na Fame MMA?! Przygotowania do debiutu już się rozpoczęły

2021-05-11 15:21

Fame MMA sięga po kolejne gwiazdy polskiego internetu. Po tym, gdy w oktagonie pojawił się Popek, kibice zobaczyli debiut Marcina Dubiela oraz Sylwestra Wardęgi, przyszedł czas na następne potencjalne talenty MMA. Mowa o Blowku, z którym trenuje jeden z nowych bohaterów gali. Co wiadomo o walce Youtubera na Fame MMA? Przekonajcie się i sprawdźcie garść szczegółów już teraz.

Blowek na Fame MMA to marzenie wielu fanów, którzy od lat śledzą jego karierę w internecie. Chętnie zobaczyliby walkę 24-latka w oktagonie i wiele wskazuje na to, że prędzej czy później tak się właśnie stanie. Najpopularniejszy twórca w Polsce, bo takim statusem mógł posługiwać się młody Youtuber od maja 2018 roku,  otrzymuje propozycje spróbowania swoich sił w MMA. Garść szczegółów zdradził Piotr Szczurek, który zawalczy z Dawidem Ambroziakiem, podczas Fame MMA 10. Uczestnik trzeciej odsłony Love Island ujawnił, że wzmacnia Blowka mentalnie i fizycznie. 

Fame MMA 10 - KARTA WALK, ZAWODNICY, ROZPISKA. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 10?

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Blowek na Fame MMA - walka

Blowek na Fame MMA to temat, który wraca niczym bumerang. Pierwotnie pojawił się w 2019 roku, kiedy Karol Gązwa, bo tak naprawdę nazywa się Blowek, powiedział: - To jest kwestia, że nigdy nie mów nigdy. Teraz powiem, że nie, a kiedyś Wojtek Gola do mnie zadzwoni i powie 'cześć, Karol, mamy dla ciebie 10 milionów, bierz i idź walcz'. Wtedy co ja będę musiał powiedzieć? Oczywiście, że się zgodzę. A tak serio, zastanawiam się nad tym, bo Wojtek i Boxdel to moje dobre ziomki. Nawet w żartach tak mówią, żebym zawalczył. Nie, nie widzę siebie totalnie. Nawet jakby mi nie wiadomo jaką kwotę dali, to oni by się popłukali w głowę i powiedzieli: 'Ej, ale ileś tam milionów nie poszedłbyś, dostałbyś i wziął kasę?'. Ale nie, naprawdę nie czuję tego. Fajne jest w Fame MMA, że można się przygotować i widać ogromny progres uczestników, którzy tam występują. Mnie by stres zjadł, bo ja się stresuję. Dla mnie stresem jest udział w programie telewizyjnym, co ja czuję, to masakra, a co dopiero ja i walka.

Blowek Fame MMA- z kim walka?

Teraz temat powrócił po słowach Miejskiego Drwala, czyli Piotra Szczurka. W czasie drugiej konferencji przed Fame MMA zdradził: - Jak najbardziej tak, trenuję z Blowkiem. Wzmacniam go fizycznie i mentalnie. Może nadejdzie taki moment, ale o tym już sam musi zdecydować - powiedział Szczurek, po czym Wojtek Gola zaproponował, żeby Blowek zawalczył z Remigiuszem Wierzgoniem, czyli Rezim. Jak myślicie, czy Blowek na Fame MMA, to dobry pomysł?

Sonda
Blowek na Fame MMA - to dobry pomysł?