Blowek zawalczy na Fame MMA?! Przygotowania do debiutu już się rozpoczęły

2021-05-11 15:21
Blowek zawalczy na Fame MMA?! Przygotowania do debiutu już się rozpoczęły
Autor: Lizakowska / Fame MMA 10 / screen z filmu na YouTube: FAME 10: II Konferencja Blowek zawalczy na Fame MMA?! Przygotowania do debiutu już się rozpoczęły

Fame MMA sięga po kolejne gwiazdy polskiego internetu. Po tym, gdy w oktagonie pojawił się Popek, kibice zobaczyli debiut Marcina Dubiela oraz Sylwestra Wardęgi, przyszedł czas na następne potencjalne talenty MMA. Mowa o Blowku, z którym trenuje jeden z nowych bohaterów gali. Co wiadomo o walce Youtubera na Fame MMA? Przekonajcie się i sprawdźcie garść szczegółów już teraz.

Blowek na Fame MMA to marzenie wielu fanów, którzy od lat śledzą jego karierę w internecie. Chętnie zobaczyliby walkę 24-latka w oktagonie i wiele wskazuje na to, że prędzej czy później tak się właśnie stanie. Najpopularniejszy twórca w Polsce, bo takim statusem mógł posługiwać się młody Youtuber od maja 2018 roku,  otrzymuje propozycje spróbowania swoich sił w MMA. Garść szczegółów zdradził Piotr Szczurek, który zawalczy z Dawidem Ambroziakiem, podczas Fame MMA 10. Uczestnik trzeciej odsłony Love Island ujawnił, że wzmacnia Blowka mentalnie i fizycznie. 

Fame MMA 10 - KARTA WALK, ZAWODNICY, ROZPISKA. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 10?

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Blowek na Fame MMA - walka

Blowek na Fame MMA to temat, który wraca niczym bumerang. Pierwotnie pojawił się w 2019 roku, kiedy Karol Gązwa, bo tak naprawdę nazywa się Blowek, powiedział: - To jest kwestia, że nigdy nie mów nigdy. Teraz powiem, że nie, a kiedyś Wojtek Gola do mnie zadzwoni i powie 'cześć, Karol, mamy dla ciebie 10 milionów, bierz i idź walcz'. Wtedy co ja będę musiał powiedzieć? Oczywiście, że się zgodzę. A tak serio, zastanawiam się nad tym, bo Wojtek i Boxdel to moje dobre ziomki. Nawet w żartach tak mówią, żebym zawalczył. Nie, nie widzę siebie totalnie. Nawet jakby mi nie wiadomo jaką kwotę dali, to oni by się popłukali w głowę i powiedzieli: 'Ej, ale ileś tam milionów nie poszedłbyś, dostałbyś i wziął kasę?'. Ale nie, naprawdę nie czuję tego. Fajne jest w Fame MMA, że można się przygotować i widać ogromny progres uczestników, którzy tam występują. Mnie by stres zjadł, bo ja się stresuję. Dla mnie stresem jest udział w programie telewizyjnym, co ja czuję, to masakra, a co dopiero ja i walka.

Blowek Fame MMA- z kim walka?

Teraz temat powrócił po słowach Miejskiego Drwala, czyli Piotra Szczurka. W czasie drugiej konferencji przed Fame MMA zdradził: - Jak najbardziej tak, trenuję z Blowkiem. Wzmacniam go fizycznie i mentalnie. Może nadejdzie taki moment, ale o tym już sam musi zdecydować - powiedział Szczurek, po czym Wojtek Gola zaproponował, żeby Blowek zawalczył z Remigiuszem Wierzgoniem, czyli Rezim. Jak myślicie, czy Blowek na Fame MMA, to dobry pomysł?

Sonda
Blowek na Fame MMA - to dobry pomysł?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze