Hype MMA 2 - DATA, KARTA WALK, ZAWODNICY, ZASADY. Kiedy jest i kto walczy na Hype MMA?

2021-05-04 17:49
Hype MMA 2 - DATA, KARTA WALK, ZAWODNICY. Kiedy jest i kto walczy na Hype MMA?
Autor: FAME MMA / Biuro Prasowe Hype MMA 2 - DATA, KARTA WALK, ZAWODNICY. Kiedy jest i kto walczy na Hype MMA?

Hype MMA 2 - sezon 1, to kolejna dawka emocji z udziałem nowych, początkujących, ale dobrze zapowiadających się polskich gwiazd polskich mediów społecznościowych. Jakie walki na Hype MMA 2 uświetnią wieczór? Kto walczy w drugiej drabince rozgrywek organizowanych przez twórców Fame MMA? Poznajcie najświeższe i najważniejsze odpowiedzi już teraz.

Spis treści

 1. HYPE MMA - ZASADY
 2. Hype MMA 2 - DATA
 3. Hype MMA 2 - KARTA WALK
 4. Hype MMA - ZWYCIĘZCY [SEZON 1]
 5. Hype MMA - PRZEGRANI [SEZON 1]

Hype MMA 2 - data, karta walk i zawodnicy, czyli trzy najważniejsze dla kibiców informacje. Ja wygląda sytuacja, jeśli chodzi o Hype MMA? Kiedy jest i kto walczy na Hype MMA? Jeśli szukacie odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście, bo wraz z upływem czasu aktualizujemy je specjalnie dla was. Pierwsza edycja Hype MMA 2021 dostarczyła dużych emocji. Zawodnicy, którzy są na starcie swojej kariery zmierzyli się w specjalnie przygotowanej arenie. Miejsce walk Hype MMA nie było otoczone siatką, a jedynie pochyłą ścianą z gąbki. Wszystko po to, by łatwiej było przewrócić rywala, a starcia stały się dużo ciekawsze. Organizatorzy i goście w studio zdecydowali się przyznawać bonusy finansowe. Boxdel przyznał siedem tysięcy złotych za najlepsze poddanie, Nitro tyle samo za ciekawą walkę, a Wojtek Gola przekazał zawodnikowi taką samą kwotę na dalszy rozwój jego kariery. Zawodnicy Hype MMA 2021 wielokrotnie skorzystali z tej możliwości. W roli prowadzącego i przeprowadzającego wywiady zadebiutował Sylwester Wardęga. 

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

HYPE MMA - ZASADY

 • Hype MMA ma formułę sezonową. Na jeden sezon składa się 6 gal - pięć eliminacyjnych i jedna finałowa. Na każdym z wydarzeń eliminacyjnych jest 6 walk + super fight, czyli pozaturniejowa walka dwóch wielkich gwiazd Fame.
 • Po każdej gali organizatorzy mają 6 zwycięzców. Łącznie po 5 wydarzeniach jest 30 zwycięzców i 30 przegranych. Spośród zwycięzców, widzowie, włodarze i zawodnicy Fame wybierają 8 najciekawszych zawodników.
 • Waga głosów: 50% widzowie, 35% włodarze, 15% zawodnicy Fame.
 • Widzowie mogą głosować poprzez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie internetowej hypemma.tv. Włodarze będą prowadzić głosowanie w formie obrad, a zawodnicy Fame wypełnią wewnętrzną ankietę.
 • 8 wybrańców zmierzy się w walkach finałowych. Na ostatniej gali sezonu odbędą się 4 półfinały, w 2 kategoriach wagowych, a następnie dwa finały. Dwóch zawodników zakończy sezon Hype z kontraktem na 5 walk w Fame MMA.
 • Spośród przegranych zostanie wybranych 2 lucky looserów, którzy skradli serca widzów , włodarzy i zawodników Fame. Zawalczą oni o kontrakt na jedną walkę w Fame MMA.
 • Dzika karta to natychmiastowy immunitet dla zawodnika, rozporządza nią przywódca Watahy - Sylwester Wardęga. Może ją przyznać w dowolnym etapie trwania sezonu, dowolnemu zawodnikowi - wygranemu bądź przegranemu. Kartę można przyznać raz na sezon.

Hype MMA 2 - DATA

Kiedy jest Hype MMA 2? Data drugiej odsłony innowacyjnego wydarzenia nie została oficjalnie podana. Boxdel, w czasie pierwszej edycji ujawnił jednak, że gala odbędzie się za dwa miesiące. Oznacza to, że Hype MMA 2 odbędzie się w połowie czerwca. 

Hype MMA 2 - KARTA WALK

Kto walczy na Hype MMA 2? Karta walk będzie sukcesywnie ogłaszana. Na razie organizatorzy przeglądają zgłoszenia i przygotowują się do Fame MMA 10, w czasie której dojdzie do starcia Don Kasjo z Normanem Parke.

Hype MMA - ZWYCIĘZCY [SEZON 1]

Hype MMA zadebiutowało 17 kwietnia. Zgodnie z regułami, które podrzuciliśmy powyżej, zobaczyliśmy sześć starć. Oto zawodnicy, którzy wychodzili z areny ciesząc się ze zwycięstwa:

 • Paweł Pavllo Szwed: zwycięstwo w III rundzie przez TKO
 • Patryk Taksi ZRT Malinowski: zwycięstwo przez TKO w parterze w I rundzie.
 • Mateusz Zakrzew Zakrzewski: wygrana przez nokaut w I rundzie;
 • Damian Kalbar Kalbarczyk: zwycięstwo przez techniczny nokaut w I rundzie;
 • Jakub Kuba Trenuje Drożdziel: zwycięstwo przez duszenie gilotynowe w I rundzie;
 • Oskar Blecki Lesiak: techniczny nokaut w I rundzie;

Hype MMA - PRZEGRANI [SEZON 1]

 • Władysław Władek Zijajew
 • Albert Bercik2000 Ghambaryan
 • Jakub Bary Barczyk
 • Krystian Krystianek Bartocha
 • Norbert One Norbi Krasnodębski
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze