Fame MMA 10 - walka o pas kobiet. Z kim zawalczy Marta Linkiewicz?

2021-02-22 13:19 ek
Marta Linkiewicz
Autor: Karol Makurat/REPORTER/EastNews

Dziesiąta, a zarazem jubileuszowa gala Fame MMA 10 zbliża się wielkimi krokami. Już 17 kwietnia w oktagonie oczom wszystkich zainteresowanych widzów, ukażą się walki, które jak mówią organizatorzy - będą petardą! Między innymi w klatce o pas powalczy Marta Linkiewicz. Kto będzie jej przeciwniczką? To już prawie pewne!

Fame MMA 10 - walka o pas kobiet. Z kim zawalczy Marta Linkiewicz? To ciekawi wiele osób. Gala Fame MMA z edycji na edycję cieszy się ogromną popularnością. To wszystko ze względu na zaskakujące i zarazem emocjonalne walki, ale także ciekawe osoby, które pojawiają się w oktagonie. Jedną z nich jest oczywiście Marta Linkiewicz, którą większość internautów kojarzy z pseudonimem Linkimaster. To ona pojawiła się jako pierwsza kobieta w historii Fame MMA w klatce i wygrała pojedynek z Moniką 'Emeraldą' Godlewską. Choć miało to miejsce podczas trzeciej odsłony sportowej gali, to Linkiewicz stała się stałym gościem federacji. W kolejnej, czwartej odsłonie zmierzyła się z Anielą 'Lil Masti' Bogusz i przegrała walkę o pas. Linkimaster zrobiła sobie przerwę i wróciła do oktagonu w szóstej edycji Fame MMA. W walce wieczoru zmierzyła się z debiutującą Kamilą 'Zusje' Smogulecką, wygrywając starcie. Następnie podczas siódmej edycji wydarzenia ponownie świętowała swój sukces, czyli wygraną z Martą 'Martirenti' Rentel.

Szef FAME MMA odpowiada LIL MASTI! To jej KONIEC w organizacji?!

Fame MMA 10 - z kim walczy Marta Linkiewicz?

Marta Linkiewicz powraca do akcji! Choć od Fame MMA 7 minęło trochę czasu, to zniecierpliwieni widzowie będą mieli okazję zobaczyć zawodniczkę podczas jubileuszowej, dziesiątej odsłony sportowego wydarzenia. Kto będzie przeciwniczką Linkimaster? To już prawie pewne! Marta Linkiewicz 17 kwietnia zawalczy o pas Fame MMA, a jej rywalką będzie narzeczona Artura Szpilki - Kamila Wybrańczyk lub Zusje. O tym, która z zawodniczek pojawi się w oktagonie z Linkiewicz na Fame MMA 10 zaważy wynik z dziewiątej odsłony przedsięwzięcia. Dziewczyny zmierzą się ze sobą już 6 marca podczas dziewiątej odsłony Fame MMA. Komu kibicujecie bardziej? Dajcie znać w sondzie poniżej.

Zobacz: Don Kasjo na Fame MMA 10?! Jego warunek został spełniony!

Najnowsze