Don Kasjo na Fame MMA 10?! Jego warunek został spełniony!

2021-02-28 20:15 Ewelina Kulasza
Don Kasjo
Autor: Tomasz Kudala/REPORTER/EastNews

Po gali Fame MMA 8, w której Don Kasjo zmierzył się z Marcinem Najmanem, było bardzo głośno. W dodatku zawodnik znany z Warsaw Shore zadeklarował, że w następnym pojedynku musi zmierzyć się z przeciwnikiem z federacji UFC, w innym wypadku to koniec jego kariery w Fame MMA. Warunek Don Kasjo został spełniony. Kto będzie jego rywalem i kiedy?

Don Kasjo na Fame MMA 10?! Jego warunek został spełniony! O co dokładnie chodzi? Po ósmej gali Fame MMA było głośno przez długi czas. Wszystko ze względu na walkę Kasjusza Życińskiego i Marcina Najmana, która zakończyła się dyskwalifikacją w pierwszej rundzie. Bowiem Najman nie tylko zadawał ciosy w parterze, ale na sam koniec zaatakował rywala niskim kopnięciem. Po walce w wielu wywiadach Don Kasjo przyznał, że zakończy swoją karierę z federacją, chyba że ta zagwarantuje mu przeciwnika z UFC, czyli największej organizacji mieszanych sztuk walki MMA na świecie. Czy tak się stało? Kasjusz zdradził to na swoich social mediach.

Przypomnijmy, że dziewiąta odsłona gali Fame MMA, będzie miała miejsce już 6 marca tego roku, a w oktagonie zobaczymy wielu zawodników - między innymi Popka i Kizo. Co ciekawe, włodarze podali oficjalną datę kolejnej, jubileuszowej gali Fame MMA 10. Odbędzie się ona 17 kwietnia 2021 roku i już zapowiada się zaskakująco. Organizatorzy chcą świętować okrągłą datę z przytupem i przede wszystkim ciekawymi walkami w oktagonie.

Don Kasjo podróżuje w LUKSUSIE! Zawodnik FAME MMA jeździ nietuzinkową bryką

Don Kasjo - kto będzie jego przeciwnikiem?

Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński jest aktywny na Instagramie. Codziennie na jego profilu można oglądać relacje, które nie tylko bawią, ale także zdradzają wiele ciekawostek. Jedną z nich jest właśnie to, co wyjawił podczas sesji Q&A, w której wzięli udział jego obserwatorzy. Mowa o walce z zawodnikiem UFC, na którą przystali włodarze Fame MMA. Okazuje się, że przeciwnikiem Kasjusza będzie Norman Parke, a ich walka odbędzie się na jubileuszowej gali Fame MMA 10 już 17 kwietnia 2021 roku. 

Najnowsze