High League fagata

i

Autor: screen z YouTube/High League

Fagata rzuciła wyzwanie innej youtuberce! To z nią zawalczy na High League 3?

2022-02-01 11:30

Wielkimi krokami zbliża się High League 2. Już 5 lutego w Arenie Kraków będziemy mieli okazję zobaczyć pojedynki gwiazd internetu. W oktagonie pojawi się między innymi Fagata, która podczas ostatniej konferencji rzuciła wyzwanie innej youtuberce. To z nią zawalczy na High league 3? Sprawdźcie!

Fagata, czyli Agata Fąk to jedna z popularniejszych influencerek w sieci. Dziewczyna zdobyła ogromną popularność dzięki związkowi ze Stuu, który stworzył internetowy projekt Team X. Teraz na influencerkę czeka prawdziwy debiut. Już w sobotę 5 lutego pojawi się w oktagonie podczas High League 2, rozgrywającego się w Arenie Kraków. Będzie to jej debiut w sportach walki, a pojedynek stoczy z Lexy Chaplin, która miała okazję stanąć twarzą w twarz z Natsu podczas premierowej gali High League w 2021 roku. Mimo iż nie wygrała, federacja dała jej kolejną szansę, do pokazania swoich umiejętności w klatce. Karta walk High League 2 jest bardzo ciekawa, a w oktagonie zmierzą się między innymi Mini Majk i Big Jack, PashaBiceps i Owca, a także Piotr Bylina i Czuux.

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

High League 3 - z kim zawalczy Fagata?

W poniedziałek 31 stycznia 2022 roku, odbyła się ostatnia konferencja przed galą High League 2. Na fotelach pojawiły się między innymi Lexy Chaplin i Fagata, które otrzymywały przeróżne pytania od Malika Montany i Arka Pawłowskiego. W pewnym momencie Fagata zdecydowała się rzucić wyzwanie innej youtuberce do walki na kolejnej gali. Z jej ust padło, że chciałaby spotkać się w oktagonie z Moniką Kociołek, lecz z nią nie ma żadnej spiny, ale wymieniła także Julię Kosterę (dziewczynę Kacpra Błońskiego) z którą od dawna ma konflikt. Czy influencerki zmierzą się twarzą w twarz na kolejnej gali High League? Czas pokaże!

Sonda
Fagata vs. Lexy Chaplin - kto wygra na High League 2?