Fagata - Monika Kociołek: GODZINA walki. Kiedy i o której godzinie walka 14 maja?

i

Autor: FAME MMA Fagata - Monika Kociołek: GODZINA walki. Kiedy i o której godzinie walka 14 maja?

Fagata - Monika Kociołek: GODZINA walki. Kiedy i o której godzinie walka 14 maja?

2022-05-14 14:33

Walka Fagata - Monika Kociołek 14 maja 2022 to jeden z najgorętszych pojedynków na gali Fame MMA 14. Szczególnie po konflikcie, jaki nabrał na sile po drugiej konferencji prasowej i po tym, jakie materiały pojawiły się w sieci na Agatę Fąk. O której godzinie walka Fagata - Monika Kociołek? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Fagata - Monika Kociołek 14 maja 2022: GODZINA
  2. Walka Fagata - Monika Kociołek 14 maja 2022

Fagata - Monika Kociołek 14 maja 2022: GODZINA walki najbardziej interesuje fanów śledzących losy tych gwiazd internetu. Z jednej strony Agata Fąk, która ma za sobą przegraną walkę z Lexy Chaplin na gali High League. Z drugiej strony była członkini Teamu X, która debiutuje w oktagonie. Kiedy i o której godzinie walka Fagata Kociołek 14 maja? Takie pytanie zadają również osoby, które zszokowała drama, jaka została napoczęta podczas drugiej konferencji prasowej Fame MMA. Monika Kociołek po wielu tygodniach ciszy i spokoju, w słownych konfrontacjach ze swoją rywalką, postanowiła ruszyć do ataku. Niedługo później Masza zdradziła sekrety Fagaty!

Tromba - Gimper: GODZINA walki 14.05.2022. Kiedy i o której godzinie walka Fame MMA?

Fame MMA 14 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 14.05.2022?

Fagata - Monika Kociołek 14 maja 2022: GODZINA

O której godzinie walka Fagata - Monika Kociołek? Mamy do czynienia z trzecim od końca pojedynkiem, ale jednym z najbardziej elektryzujących. Gala rozpocznie się o godzinie 20:00, a przed 23:00 panie powinny wyjść do oktagonu. Wszystko zależy od tego, jak długo będą trwać poprzednie pojedynki. 

Walka Fagata - Monika Kociołek 14 maja 2022

Fagata - Monika Kociołek na Fame MMA 14 to druga walka kobiet, ale ogólnie jedna z tych najbardziej wzbudzających emocje. Faworytką do zwycięstwa jest Agata Fąk, która już wie, z czym wiążę się wejście do oktagonu. Poznała to uczucie, które dla Moniki Kociołek będzie zupełnie czymś nowym. Monika będzie miała jednak za sobą ważny atut. Wzrost, a co za tym idzie długość rąk. Waga obydwu gwiazd jest praktycznie taka sama i wynosi 58 kilogramów.

TROMBA vs GIMPER [FAME MMA 14, KARTA WALK] | ESKA XD - Hotplota #47