Fagata - wiek, wzrost, chłopak, TikTok, Instagram. Kim jest Agata Fąk?

2022-05-14 14:30
Fagata – wiek, wzrost, operacja, TikTok, Instagram. Kim jest?
Autor: Screen z filmu na YouTube: JESTEM ZAKOCHANA W JEDNYM Z MOICH EX/YouTube.com/FAGATA

Fagata czyli Agata Fąk to jedna z bardziej znanych influencerek. Dużą popularność przyniósł jej związek z założycielem Teamu X – Stuu. Jej filmy na YouTube oglądają tysiące użytkowników. Chcecie poznać więcej informacji na temat Agaty Fąk? Przeczytajcie ten artykuł!

Spis treści

  1. Fagata – wiek
  2. Fagata – wzrost
  3. Fagata – chłopak
  4. Fagata – TikTok
  5. Fagata – Instagram

Fagatawiek, wzrost, operacjaTikTok, Instagram. Kim jest Agata Fąk? Takie hasła najczęściej pojawiają się w wyszukiwarce. Influencerka posiada prawie 300 tysięcy subskrypcji w serwisie YouTube. Jej Instagrama obserwuje ponad 900 tysięcy użytkowników. Fagata zdobyła duże grono fanów dzięki związkowi ze znanym youtuberem - Stuu. Para jednak rozstała się. Zarówno Agata, jak i jej były chłopak szeroko komentowali sprawę. Zastanawiacie się, ile lat lub ile wzrostu ma dziewczyna? Oto kilka ciekawych informacji na temat Fagaty!

Lexy Chaplin - wiek, wzrost, pochodzenie, chłopak, rodzice, zarobki. Kim jest Lexy?

Cleo i Lexy Chaplin o Polskim Mexico

Fagata – wiek

Wiek influencerki interesuje bardzo dużo osób. Niestety, Fagata nie podzieliła się nim ze światem. Fani dziewczyny przypuszczają, że może mieć ok. 24 lat.

Fagata – wzrost

Ile wzrostu ma youtuberka? W Internecie pojawiła się informacja, że dziewczyna mierzy 167 cm.

Fagata – chłopak

Związki Fagaty to kolejny temat, który ciekawi jej fanów. Wielu z nich zastanawiało się czy nadal ma kontakt z Zebo. W jednym z filmów na swoim kanale przyznała, że już nie.

Fagata – TikTok

Agata Fąk prowadzi konto na TikToku. Regularnie publikuje tam filmy. Znajdziecie ją pod nazwą @fagatkaaa

Fagata – Instagram

Dziewczyna ma także profil na Instagramie. Jej nick to @fagataaa

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze