Ewa Piątkowska - mąż, Instagram, wiek, Prime MMA, dzieci, wzrost.

i

Autor: Akpa Ewa Piątkowska - mąż, Instagram, wiek, Prime MMA, dzieci, wzrost.

Ewa Piątkowska - mąż, Instagram, wiek, Prime MMA, dzieci, wzrost.

2022-11-24 15:39

Ewa Piątkowska jest polską bokserką, walczy zawodowo. Jest ona najbardziej utytułowaną polską zawodniczką w historii! Kobieta ma zaszczyt być pierwszą polską mistrzynią Europy oraz świata WBC, czyli jednej z najlepszych federacji bokserskich. Kim jest ta znakomita postać? Ile ma lat, kim jest jej mąż oraz jakie są jej powiązania z Prime MMA?

Kim jest mąż Ewy Piątkowskiej? Ile lat ma bokserka? Czy posiada potomstwo? Są to pytania, które ludzie najczęściej zadają, jeśli chodzi o tę utytułowaną zawodniczkę! Oprócz tego, że bierze udział w walkach bokserskich, jest także zawodniczką rugby. Swoją przygodę ze sportem zaczynała jednak od koszykówki. Trzeba przyznać, że naprawdę stawia ona na aktywną karierę, tryb życia! W 2020 roku zainteresowała się MMA i miała zostać zawodniczką jednej z federacji freak fightów! Niestety została z tego wykluczona przez kontuzję, jednak dzięki Prime MMA ma szansę zaprezentować swoje umiejętności w oktagonie!

Esmeralda Godlewska - waga, Instagram, wiek, Fame MMA, dziecko, rodzeństwo. Kim jest?

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Ewa Piątkowska - mąż

O relacjach Ewy Piątkowskiej nie wiadomo zbyt wiele! W przestrzeni publicznej spekulowało się o jej związku z Bartłomiejem Misiewiczem, jednak nie są to potwierdzone informacje. Na obecną chwilę nie wiadomo, jak to wygląda.

Ewa Piątkowska - Instagram

Ewa Piątkowska jest aktywna na swoim instagramie. Ma tam ponad 7000 obserwujących. Znaleźć ją można pod nazwą ewa.piatkowska. Publikuje dużo zdjęć, które dotyczą jej życia zawodowego, sukcesów w sporcie.

Ewa Piątkowska - wiek

Polska bokserka zawodowa w 2022 roku skończyła 38 lat. Urodziła się ona 16 września 1984 roku w Radomiu!

Prime MMA 4 PPV - CENA i GDZIE oglądać? Ile kosztuje transmisja Prime MMA 4 online?

Ewa Piątkowska - Prime MMA

Ewa Piątkowska już wcześniej miała zawalczyć na Fame MMA. Przez kontuzję jednak zakończyło się to niepowodzeniem. Aktualnie jest zawodniczką federacji Prime MMA. Jej pierwszą przeciwniczką jest Anna Andrzejewska!

Ewa Piątkowska - dzieci

O życiu prywatnym Ewy Piątkowskiej nie ma praktycznie żadnych informacji! To samo tyczy się tego, czy gwiazda ma potomstwo. Wiadomo jednak, że w ostatnich latach jej rodzina z całą pewnością się nie powiększyła.

Ewa Piątkowska - wzrost

Ewa Piątkowska jest wysoką kobietą. Ma ona aż 175 centymetrów wzrostu, przy czym waży około 63 kg. Jej kategorią wagową w walkach jest super półśrednia!

Sonda
Śledzisz organizację PRIME MMA?