Euro 2021: piłkarze Polski bawili się do hitów Golec uOrkiestra! TAJNE wideo wypłynęło

Euro 2021: piłkarze Polski bawili się do hitów Golec uOrkiestra! TAJNE wideo wypłynęło
Autor: YouTube.com/ Łączy nas piłka Euro 2021: piłkarze Polski bawili się do hitów Golec uOrkiestra! TAJNE wideo wypłynęło

Piłkarze Polski, w przerwie od przygotowań do meczów na Euro 2021, skupili się na integracji. Nie od dziś wiadomo, że więzy najlepiej umacniać w rytm muzyki. Takiego samego zdania jest sztab naszej reprezentacji, który przygotował atrakcję w postaci energetycznego koncertu zespołu Golec uOrkiestra. Zobaczcie wideo, które ledwo co pojawiło się w sieci!

Spis treści

  1. Piłkarze Polski - koncert Golec uOrkiestra
  2. Polska na Euro 2021 - kiedy i z kim mecze?

Euro 2021: piłkarze Polski mają za sobą trudny czas przygotowań do mistrzostw Europy. Za nimi kilkanaście dni solidnych jednostek treningowych, układanie w głowie taktyki, a także nauczenie się zupełnie nowych wariantów gry. Cały sztab szkoleniowy, a także osoby zarządzające ośrodkiem wypoczynkowym w Opalenicy, zadbał o to, by piłkarze odpowiednio się zintegrowali i ze sobą zżyli. Poczuć się jak w rodzinie, to jeden ze sposobów trenerskich, z których korzysta Paulo Sousa. Było spotkanie z rodziną, zabawa z dziećmi, stand-up w wykonaniu Piotra Szumowskiego, ale również muzyczne niespodzianki. Kadra reprezentacji Polski na Euro 2021 bawiła się tańcząc do hitów zespołu Golec uOrkiestra. Do tej pory materiały wideo z tego wydarzenia nie były ujawnione, aż do teraz.

Ulubione piosenki polskich piłkarzy. Tego słucha Milik, Krychowiak i Lewandowski!

Piłkarze Polski - koncert Golec uOrkiestra

Piłkarze reprezentacji Polski 29 maja 2021 brali udział w wieczornej integracji. Gwiazdą główną był zespół Golec uOrkiestra, który wykonał swoje największe utwory, w tym m.in. przebój pt. Słodycze. Liderzy naszej kadry, czyli Robert Lewandowski i Wojciech Szczesny bawili się doskonale, ale naszej uwadze nie umknęli portugalscy szkoleniowcy biało-czerwonych. Paulo Sousa klaskał, a jego asystent, Manuel Julio Cordeiro da Silva Pereira najmocniej poczuł góralskie brzmienia. Przekonajcie się oglądając poniższe wideo:

Polska na Euro 2021 - kiedy i z kim mecze?

Był czas na zabawę, integrację, ale również czas na ciężką pracę, która wpłynie na grę naszej reprezentacji, podczas Euro 2021. Pierwszy mecz Polski już 14 czerwca. Rywalem piłkarzy Paulo Sousy na start turnieju będzie zespół Słowacji.

EURO 2021 - TERMINARZ, GRUPY, POLSKA, TABELA, GDZIE. Kiedy i z kim gramy na Euro?

Najnowsze