Elite Fighters 1 - WYNIKI wszystkich WALK. Kto wygrał na Elite Fighters 31.07.2021?

2021-07-31 23:35
Elite Fighters
Autor: screen z YouTube/Elite Fighters

Nowa federacja Elite Fighters wkroczyła do sportowego świata. Finałowa gala pierwszej odsłony wydarzenia wystartowała w sobotę 31 lipca 2021 roku o godzinie 19:15. Kto wygrał starcia w oktagonie? Jakie są wyniki walk Elite Fighters 1? Najważniejsze informacje na ten temat, znajdziecie w artykule poniżej.

Elite Fighters 1 - WYNIKI wszystkich WALK. Kto wygrał na Elite Fighters 31.07.2021? Zastanawiacie się, kto wygrał na pierwszej gali Elite Fighters? Wyniki najbardziej interesują osoby, które zainteresowane są sportowym wydarzeniem, a przegapiły galę lub z różnych powodów nie mogły oglądać jej w systemie pay per view. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak ułożyły się wyniki pierwszej gali Elite Fighters, to dobrze trafiliście, ponieważ wszystkie informacje znajdziecie w jednym miejscu. Elite Fighters to nowa federacja, która zadbała o elektryzujące starcia pomiędzy gwiazdami ze świata internetu, ale również między popularnymi osobami, które dały się poznać w dużej mierze przez programy telewizyjne.

Walką wieczoru podczas pierwszej gali Elite Fighters zostało ogłoszone starcie między Mateuszem Murańskim, a Norbertem Janeckim - Warszawskim Dresikiem. Od dłuższego czasu sensację wzbudzała również walka gwiazdy Warsaw Shore, czyli Ewy Piekut z Weroniką Piątek. Kto wygrał, a kto musiał zmierzyć się z porażką na Elite Fighters 1?

Mateusz Murański przed walką na Elite Fighters

Elite Fighters MMA - WYNIKI WALK [31.07.2021]

Elite Fighters 1 wyniki walk podrzucamy w tym miejscu. Kto wygrał walki na Elite Fighters 31 LIPCA 2021? Jak prezentują się wyniki pierwszej gali? Jeśli nie możecie oglądać wydarzenia w systemie PPV, to dowiecie się tego w tym miejscu. Gala wystartowała o 19:15, dlatego wyniki będziemy aktualizować Wam na bieżąco. Nazwisko zwycięzcy w danym pojedynku zostanie pogrubione i wytłuszczone na liście zamieszczonej poniżej.

WYNIKI ELITE FIGHTERS 1 PREZENTUJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCO:

  • Mateusz Murański - Norbert Janecki Warszawski Dresik: walka wieczoru
  • Ewa Piekut - Weronika Piątek, Iamwero
  • Mundek Dryja - Bartek Fit.pl - walka o pas
  • Piotr Kowalski, Kung FuPanda - Netet, Szwechu, Modlicha
  • Julia Pelc, Queen of the Black - Julita Juchnowicz
  • Tarzan - Filip Ćwiek
  • Krzysztof Ciesielski, Bodychrist - Patryk Śliwa, Robalini
  • Marcin Makowski, Mielonidas - Mateusz Murański
  • Marcin Dąbrowski, Marcintus - Igor Zając, Izet
  • Kuba Lasik - Paweł Szulc

Elite Fighters PPV: CENA i TRANSMISJA. Gdzie i o której godzinie Elite Fighters PPV?

Najnowsze