Reprezentacja Polski / Siatkówka

i

Autor: MICHAL KLAG/REPORTER; EAST NEWS

SIATKÓWKA

Eliminacje IO 2024: Polska - Argentyna. Kiedy i o której godzinie mecz?

2023-10-04 12:10

Polscy siatkarze walczą w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich 2024, które odbędą się w Chinach. Za nami udane mecze z Belgią, Bułgarią, Kanadą i Meksykiem, więc teraz przyszedł czas na pojedynek z reprezentacją Argentyny, która depcze nam po piętach. O której godzinie i kiedy oglądać mecz? Sprawdźcie!

Kwalifikacje olimpijskie IO 2024 dostarczają mnóstwa emocji! Przypomnijmy, że tutaj każdy walczy z każdym, ale tylko dwie drużyny z ośmiu mogą wywalczyć awans na igrzyska w Chinach. Turniej kwalifikacyjny rozpoczął się 30 września w mieście Xi'an i potrwa do 8 października 2023 roku. Pierwszym rywalem biało-czerwonych byli Belgowie, których pokonaliśmy 3:2. Następnie mierzyliśmy się z Bułgarami, w zaciętym pojedynku z Kanadą i Meksykiem. Forma Polaków jest niesamowicie dobra, bo z każdego spotkania wychodziliśmy bez szwanku i wygrywaliśmy. Teraz przyszedł czas na Argentynę! Jak sobie poradzimy tym razem? 

Norbert Huber opowiada o sile kadry siatkarzy

O której mecz Polska - Argentyna? DATA, GODZINA

Kolejny rywal biało-czerwonych zajmuje drugą pozycję w tabeli kwalifikacyjnej, więc nie możemy sobie pozwolić na błędy. Podopieczni Nikoli Grbicia nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania, co jest niezwykle imponujące, i przez to mają bardzo dobry bilans, znajdując się w samej czołówce tabeli. Przyszłość w turnieju wygląda obiecująco i wierzymy, że w następnej rywalizacji naszym siatkarzom pójdzie równie dobrze. Mecz Polska - Argentyna odbędzie się w piątek 6 października 2023 r. o godzinie 10:00. Tak prezentuje się tabela po meczu z Meksykiem:

  1. Polska (10 pkt)
  2. Argentyna (8 pkt)
  3. Belgia (8 pkt)
  4. Kanada (6 pkt)
  5. Bułgaria (6 pkt)
  6. Holandia (4 pkt)
  7. Chiny (3 pkt)
  8. Meksyk (0 pkt)
Sonda
Czy Polacy wygrają z Argentyną?