El. Euro 2020 - kiedy następny mecz Polski? Z kim gramy? Grupa Polska, terminarz

2019-09-09 13:14 MK
Reprezentacja
Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń dla wszystkich fanów tej dyscypliny sportu. Oczywiście, wszyscy kibicujemy Polakom, którzy dzielnie walczą o awans do finału. Kiedy nasza reprezentacja zagra kolejny mecz? I z kim? Na ESKA.pl przygotowaliśmy szczegółowy terminarz, dzięki któremu nie przegapisz żadnej z rozgrywek. Sprawdź już teraz!

Eliminacje Euro 2020 - terminarz został już ujawniony. Kiedy zatem następny mecz Polski? To pytanie zadają sobie wszyscy kibice, którzy nie chcą przegapić okazji do kibicowania naszym. Wszak rywalizacja o miejsce w finale Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej uznawana jest za jeden z najważniejszych i z pewnością najbardziej emocjonujących okresów w tej dyscyplinie sportu. Jak już wiadomo, Euro 2020 będzie rozgrywane w 12 różnych krajach świata. Na boisku spotkają się najlepsze drużyny. Polacy mają przed sobą jeszcze pięć meczów. Z kim zagrają?

Euro 2020 - Polska. Terminarz meczów

Po porażce ze Słowenią, polska reprezentacja pod opieką Jerzego Brzęczka musi się mocno postarać, by zostawić rywali w tyle. Najbliższym sprawdzianem umiejętności naszych sportowców będzie mecz z Austrią, który już 9 września o godzinie 20:45. Kolejne rozgrywki będą miały miejsce w październiku. Polacy zagrają wówczas z Łotwą, Macedonią Północną. Eliminacje do Euro 2020 zakończą się w listopadzie meczami z Izraelem i Słowenią.

Euro 2020 - terminarz:

Polska - Austria, 9 września, godz. 20.45
Łotwa - Polska, 10 października, godz. 20.45
Polska - Macedonia Północna, 13 października, godz. 20.45
Izrael - Polska, 16 listopada, godz. 20.45
Polska - Słowenia, 19 listopada, godz. 20.45

Najnowsze