Dawid Crazy Załęcki - Vaso Bakovević: WYNIK walki High League 5. Kto wygrał 10.12.2022?

i

Autor: High League Dawid Crazy Załęcki - Vaso Bakovević: WYNIK walki High League 5. Kto wygrał 10.12.2022?

Dawid Crazy Załęcki - Vaso Bakovević: WYNIK walki High League 5. Kto wygrał 10.12.2022?

2022-12-10 22:04

Dawid Crazy Załęcki - Vaso Bakovević: wynik walki High League 5 podrzucamy na naszej stronie! Dawid Załęcki wrócił do klatki HIGH League po świetnym debiucie. Crazy wiedział, że pojedynek na zasadach K-1, jest z niezwykle wymagającym rywalem. Vaso Bakovević ma na koncie pokonanie chociażby Mateusza Murańskiego.

Spis treści

  1. Dawid Załęcki - Vaso Bakovević: wynik walki 10.12.2022

Dawid Crazy Załęcki - Vaso Bakovevićwynik walki na High League 5. wywołuje dużą ciekawość osób, które z różnych powodów nie mogły oglądać hitowego starcia. Jak wyglądała walka Załęcki Bakovević 10.12.2022? Serwujemy garść szczegółów w tym miejscu, bo na naszych oczach wyrasta nowa gwiazda freak-fightów. 45-latek z Torunia po raz drugi zawalczy w starciu zawodowym i w HIGH League. Ma jednak duże doświadczenie w sportach walki jako streetfighter. Podczas czerwcowego HIGH League 3 w trójmiejskiej ERGO ARENIE przekonał się o tym Alan Alanik Kwieciński, który padł już w pierwszej rundzie - po trzech nokdaunach! Alanik” i Crazy za sobą nie przepadali. Zadymili podczas I konferencji przed HIGH League 3. Kwieciński wkroczył z widowni na scenę, żeby ponownie skonfrontować się z Denisem Załęckim. Chwilę później, już na trybunie, uspokoić go próbował Dawid. Doszło do prawdziwej awantury, którą trzeba było wyjaśnić w klatce.

Denis Załęcki miał poważny wypadek! Ojciec pokazał ZMASAKROWANY samochód!

High League 5 LIVE - RELACJA ONLINE 10.12.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Damian Janikowski porównał KSW i High League. Medalista olimpijski szczerze o freakach

Dawid Załęcki - Vaso Bakovević: wynik walki 10.12.2022

Podczas czerwcowego HIGH League 3 torunianin łatwo poradził sobie z Kwiecińskim. Nadszedł czas na kolejne, znacznie większe wyzwanie. Jego konkurentem był doświadczony wojownik o dużych umiejętnościach, Vaso Bakovević. Dawid Załęcki wygrał przez TKO w pierwszej rundzie.

Fame MMA 17 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2023?

Runda 1: Dawid Crazy Załęcki - Vaso Bakovević

Walka zaczęła się od próby kopnięcia ze strony Vaso. Obaj podchodzą jednak do siebie z dużym dystansem. Dawid Załęcki czujny, wyważony, a Bakovević cały czas zmienia pozycję. Raz z lewej, raz z prawej strony. Półtorej minuty pierwszej rundy, potężny cios ze strony Dawida Załęckiego, padł Vaso Bakovević. Sędzia zaczął liczyć, ale nie był w stanie wstać. Nie był zgaszony po ciosie, a narzekał na ból nogi.