Damian Janikowski - Mateusz Kubiszyn WYNIK walki High League 5. Kto wygrał 10.12.2022

i

Autor: High League Damian Janikowski - Mateusz Kubiszyn WYNIK walki High League 5. Kto wygrał 10.12.2022

Damian Janikowski - Mateusz Kubiszyn: WYNIK walki High League 5. Kto wygrał 10.12.2022?

2022-12-10 23:26

Wynik walki Damian Janikowski - Mateusz Kubiszyn wzbudza ciekawość wszystkich, którzy wiedzą, jak bardzo emocjonujące to zestawienie. Brązowy medalista olimpijski z Londynu postanowił wejść do świata freak-fightów, choć jego walka wcale nie jest freak-fightowa. Janikowski mierzy się z Kubiszynem, czyli mistrzem w walkach na gołe pięści. Kto wygrał? Jak wyglądała walka? Przekonajcie się sprawdzając na naszej stronie.

Spis treści

  1. Damian Janikowski - Mateusz Kubiszyn: wynik walki High League 5
  2. Damian Janikowski - walki, kariera, MMA
  3. Mateusz Kubiszyn - walki, kariera

Damian Janikowski - Mateusz Kubiszyn: wynik walki High League 5 wzbudza dużą ciekawość osób, które z jakiegoś powodu nie mogły oglądać tego starcia. Kto wygrał na High League 5? Jak wyglądała walka Janikowski - Kubiszyn? Za naszym pośrednictwem nadrobicie zaległości. Janikowski wkraczy do świata freak-fightów i mierzy się z Mateuszem Kubiszynem. To nie będzie łatwa walka dla obu zawodników. Zapaśnik kontra kickbokser. Takie starcia najbardziej elektryzują widzów. Don Diego dotychczas stoczył jedną walkę w HIGH League. Podczas specjalnej gali HIGH League 3: Extra, po bardzo dobrym pojedynku, pokonał w swoim debiucie w MMA jedną z największych gwiazd ligi Malika Montany, Denisa Bad Boya Załęckiego.

High League 6: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 6?

Damian Janikowski porównał KSW i High League. Medalista olimpijski szczerze o freakach

Damian Janikowski - Mateusz Kubiszyn: wynik walki High League 5

Wynik walki Damian Janikowski - Mateusz Kubiszyn 10 grudnia 2022 poznacie w tym miejscu. Walka rozpoczęła się o 23:15, a rozwiązanie i odpowiedź, kto wygrał, poznaliśmy kilkanaście minut później. 

RUNDA 1: Mateusz Don Diego Kubiszyn - Damian Janikowski

Pierwsze dziesięć sekund walki bez uderzeń. Zawodnicy badali się, ostrożnie, czekali na ruch przeciwnika. Pierwszy ruszył Damian Janikowski, który poszedł w to, co umie najlepiej, czyli w zapasy. POTĘŻNE przerzucenie rywala i walka przeniosła się do parteru! Ależ powalił Janikowski Kubiszyna! 

Janikowski w parterze walczył, by wykluczyć ręce swojego rywala. Prawie mu się udało, ale w ostatniej chwili podrzucił leżącego na siebie brązowego medalistę igrzysk olimpijskich. Cały czas próbował podnieść się Don Diego, a Janikowski próbował zastosować krucyfiks. Damian Janikowski na 15 sekund przed końcem zaczął dusić Don Diego leżąc na nim na zasadzie północ południe. Kubiszyn wytrwał, ale miał dużo szczęścia. Co za walka!!!

RUNDA 2: Mateusz Don Diego Kubiszyn - Damian Janikowski

Runda druga rozpoczęła się od kilku prób kopnięć ze strony Kubiszyna. Janikowski czujny, markował uderzenia. 20 sekund drugiej rundy i próba potężnej obrotówki ze strony Don Diego. Obronił się Janikowski, a Kubiszyn ruszył na swojego rywala. Niepotrzebnie, bo wykorzystał to jego rywal przenosząc walkę do parteru. Znów mieliśmy pojedynek w parterze. Janikowski przez chwilę miał pomysł, by znów spróbować zastosować duszenie zegarowe. Zrezygnował i próbował pójść tym razem po dźwignię. Damian Janikowski spokojnie pracował w parterze. Kubiszyn dzielnie się broni i stara się zrzucić z siebie rywala. Świetnie bronił próby Janikowskiego.

RUNDA 3: Mateusz Don Diego Kubiszyn - Damian Janikowski

Zupełnie dwa różne plany w tej walce. Kubiszyn ma walczyć w stójce, Janikowski w parterze. Runda trzecia zaczęła się od serii kopnięć ze strony Don Diego. Próba obrotówki, a idealnie w tempo zanurkował Janikowski. Od razu poszedł do pozycji bocznej, gdzie znów dobrze pracował. Mateusz Kubiszyn duszony całym ciałem, uderzany barkiem i coraz mniej tlenu w jego płucach. Do tego dochodziły kolana na żebra. Damian Janikowski na pewno utrzyma swoją pozycję wśród zawodników KSW. Ostatnia minuta walki to próba zrzucenia ze strony Kubiszyna. Walka zakończyła się w parterze i Damian Janikowski jednogłośnie wygrał ten pojedynek.

Pamiętajcie, że dostępna jest też HIGH League 5 LIVE RELACJA NA ŻYWO. Za jej pośrednictwem dokładnie dowiecie się, co aktualnie ma miejsce w łódzkiej Atlas Arenie!

Sonda
High League 6 - jaką walkę zobaczył(a)byś najchętniej?

Damian Janikowski - walki, kariera, MMA

Damian Janikowski to jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników sportów walki. Największe sukcesy odnosił w zapasach. Walczył w kategorii wagowej do 84 kilogramów w stylu klasycznym. Zasłynął przede wszystkim jako brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie z 2012 roku. Ponadto był wicemistrzem świata, wicemistrzem Europy, brązowym medalistą mistrzostw Europy, trzykrotny srebrnym medalistą wojskowych mistrzostw świata oraz srebrnym medalistą wojskowych igrzysk olimpijskich. Przez lata zdobywał też medale i tytuły podczas mistrzostw Polski. Od 2016 roku Janikowski jest zawodnikiem MMA. Zadebiutował w maju 2017 podczas gali na Stadionie Narodowym. Przy 60-tysięcznej publiczności zrobił furorę i już po 90 sekundach pokonał przez TKO Julia Gallegosa. Wszystkie swoje dotychczasowe pojedynki stoczył w KSW.

Jego rekord w MMA to 7 zwycięstw i 5 porażek. Sześć z siedmiu triumfów odniósł przed czasem. Mierzył się z polską i europejską czołówką. Jego rywalami byli między innymi utytułowani Michał Materla, Szymon Kołecki, Antoni Chmielewski i weterani najlepszej organizacji MMA na świecie, UFC, Paweł Pawlak i Tom Breese.

Mateusz Kubiszyn - walki, kariera

Don Diego dotychczas stoczył jedną walkę w HIGH League. Podczas specjalnej gali HIGH League 3: Extra, po bardzo dobrym pojedynku, pokonał w swoim debiucie w MMA jedną z największych gwiazd ligi Malika Montany, Denisa Bad Boya Załęckiego. To starcie wzbudziło ogromne emocje - zarówno podczas konferencji i programów dodatkowych, jak i podczas samej gali. Mateusz Kubiszyn dał się poznać również jako charyzmatyczny człowiek, a zawodowo strażak. Jego konfrontacja z torunianinem odbyła się w wyjątkowej scenerii.

Kto wygrał High League 5? WYNIKI wszystkich WALK High League na żywo 10.12.2022

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE