Damian Janikowski - Mateusz Kubiszyn: GODZINA walki High League 5. O której walka?

i

Autor: High League Damian Janikowski - Mateusz Kubiszyn: GODZINA walki High League 5. O której walka?

Damian Janikowski - Mateusz Kubiszyn: GODZINA walki High League 5. O której walka?

2022-12-10 20:19

Mateusza Kubiszyna czeka ogromne wyzwanie podczas HIGH League 5. Don Diego skonfrontuje się z brązowym medalistą olimpijskim w zapasach, Damianem Janikowskim! O której godzinie walka na żywo? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Damian Janikowski - Mateusz Kubiszyn: walka High League 5
  2. Damian Janikowski - Mateusz Kubiszyn: o której godzinie walka?

Damian Janikowski - Mateusz Kubiszyn: godzina walki High League 5 interesuje fanów sportowych starć. W zasadzie to jedna z najbardziej sportowych walk, jeśli chodzi o całą historię freak-fightowych gal. Dlatego też nie można jej przegapić. Damian Janikowski to jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników sportów walki. Największe sukcesy odnosił w zapasach. Walczył w kategorii wagowej do 84 kilogramów w stylu klasycznym. Zasłynął przede wszystkim jako brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie z 2012 roku. Ponadto był wicemistrzem świata, wicemistrzem Europy, brązowym medalistą mistrzostw Europy, trzykrotny srebrnym medalistą wojskowych mistrzostw świata oraz srebrnym medalistą wojskowych igrzysk olimpijskich. Przez lata zdobywał też medale i tytuły podczas mistrzostw Polski.

High League 5 LIVE - RELACJA ONLINE 10.12.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

High League 5 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

Damian Janikowski porównał KSW i High League. Medalista olimpijski szczerze o freakach

Damian Janikowski - Mateusz Kubiszyn: walka High League 5

Od 2016 roku Janikowski jest zawodnikiem MMA. Zadebiutował w maju 2017 podczas gali na Stadionie Narodowym. Przy 60-tysięcznej publiczności zrobił furorę i już po 90 sekundach pokonał przez TKO Julia Gallegosa. Wszystkie swoje dotychczasowe pojedynki stoczył w KSW. Jego rekord w MMA to 7 zwycięstw i 5 porażek. Sześć z siedmiu triumfów odniósł przed czasem. Mierzył się z polską i europejską czołówką. Jego rywalami byli między innymi utytułowani Michał Materla, Szymon Kołecki, Antoni Chmielewski i weterani najlepszej organizacji MMA na świecie, UFC, Paweł Pawlak i Tom Breese. Janikowski wkroczy do świata freak-fightów i zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem. To nie będzie łatwa walka dla obu zawodników. Zapaśnik kontra kickbokser. Takie starcia najbardziej elektryzują widzów.

Don Diego dotychczas stoczył jedną walkę w HIGH League. Podczas specjalnej gali HIGH League 3: Extra, po bardzo dobrym pojedynku, pokonał w swoim debiucie w MMA jedną z największych gwiazd ligi Malika Montany, Denisa “Bad Boya” Załęckiego.

Damian Janikowski - Mateusz Kubiszyn: o której godzinie walka?

To starcie wzbudziło ogromne emocje - zarówno podczas konferencji i programów dodatkowych, jak i podczas samej gali. Mateusz Kubiszyn dał się poznać również jako charyzmatyczny człowiek, a zawodowo strażak. Jego konfrontacja z torunianinem odbyła się w wyjątkowej scenerii. Cały pojedynek można obejrzeć na kanale HIGH League w serwisie YouTube. Walka Janikowski Kubiszyn 2022 rozpocznie się po 22:00. O ile, poprzednie starcia zakończą się w planowanym czasie.

High League 5 LIVE PPV: CENA. Gdzie i ile kosztuje stream PPV High League 5 live?

Sonda
Kto wygra walkę Damian Janikowski - Don Diego na High League 5?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE