Bayern Monachium - PSG 23.08.2020: WYNIK, SKRÓT MECZU, BRAMKI, GOLE, STATYSTYKI

Autor: FRANCK FIFE / POOL / AFP / EAST NEWS Bayern Monachium - PSG 23.08.2020: WYNIK, SKRÓT MECZU, BRAMKI, GOLE, STATYSTYKI

2020-08-24 9:14

Wynik meczu Bayern - PSG poznacie na ESKA.pl! Z myślą o wszystkich kibicach, którzy przegapili finał Ligi Mistrzów 2020 lub osób, które chcą sobie przypomnieć najważniejsze sytuacje, podrzucamy garść ważnych szczegółów. Co się działo podczas meczu Bayern Monachium - Paris Saint-Germain? Przekonajcie się już teraz!

1. Bayern Monachium - PSG 23.08.2020: WYNIK
  2. Bayern Monachium 1-0 Paris Saint-Germain
  3. Bayern Monachium - PSG 23.08.2020: SKRÓT MECZU
  4. Bayern Monachium - PSG 23.08.2020: GOLE, BRAMKI
  5. Bayern - PSG: STATYSTYKI

Bayern Monachium - PSG 23.08.2020: WYNIK, SKRÓT MECZU, BRAMKI, GOLE, STATYSTYKI. Przegapiliście mecz Bayern - PSG 23 sierpnia? A może chcecie przypomnieć sobie, jakie bramki padły w tym pojedynku i kto stworzył sobie największe okazje strzeleckie? Kto strzelił gola? Jeśli chcecie wiedzieć, jak wyglądał mecz Bayern PSG, czyli finał Ligi Mistrzów 2020, to dobrze trafiliście. Najbardziej przydatne szczegóły związane z najważniejszym meczem w tym sezonie podrzucamy na ESKA.pl. Obie drużyny zmierzyły się ze sobą w Lizbonie. Drużyna z Niemiec uporała się z FC Barceloną wygrywając sześcioma bramkami, a w ćwierćfinale nie dała żadnych szans pogromcom Juventusu Turyn, czyli Olympique Lyon. Ekipa ze stolicy Francji natomiast wygrała w ostatniej chwili z Atlantą, ale już bez problemu pokonała w półfinale drużynę RB Lipsk.

Bayern - PSG: TRANSMISJA NA ŻYWO TV i online za darmo. Gdzie oglądać mecz dziś 23.08.2020?

Bayern Monachium - PSG 23.08.2020: WYNIK

Jaki jest wynik meczu Bayern - PSG 23 sierpnia 2020? Finał Ligi Mistrzów rozpoczął się o godzinie 21:00. Jeśli nie dojdzie do dogrywki i rzutów karnych, to rezultat walki na boisku i tym samym najlepszą drużynę Starego Kontynentu poznamy przed godziną 23:00. Wynik meczu Bayern - PSG na żywo aktualizujemy poniżej!

Bayern Monachium 1-0 Paris Saint-Germain

59' Coman K.

Bayern Monachium - PSG 23.08.2020: SKRÓT MECZU

Mecz Bayern - PSG, to starcie dwóch piłkarskich gigantów, dlatego też podczas spotkania dojdzie do wielu elektryzujących sytuacji. Jeśli przegapiliście Bayern PSG, to skrót meczu postaramy się wrzucić w tym miejscu!

Bayern Monachium strzelił bramkę na 1:0 w 59. minucie spotkanie. W pole karne piłkę wrzucił Kimmich, a gola z główki zdobył Coman.

Kto wygra FINAŁ LIGI MISTRZÓW?

Bayern Monachium - PSG 23.08.2020: GOLE, BRAMKI

W 59. minucie bramkę na 1:0 dla Bayernu Monachium z główki strzelił Coman. Wszystko to po wrzutce Kimmicha.

Bayern - PSG: STATYSTYKI

Jakie są statystyki meczu Bayern Monachium - PSG 23 sierpnia 2020? Pomeczowe statystyki znajdziecie poniżej. W całej historii obie drużyny mierzyły się ze sobą dziewięciokrotnie właśnie w prestiżowym turnieju. W sezonie 2017/2018, walczyły o awans w grupie B. Wtedy w pierwszym meczu zwyciężyli Paryżanie 3:0, a w rewanżu lepsi okazali się Bawarczycy, którzy zwyciężyli 3:1. W całej historii Ligi Mistrzów lepszy jest PSG - 5 zwycięstw, przy 3 zwycięstwach Bayernu.

Bayern Monachium 1:0 PSG