Barcelona v Inter Mediolan - najsprytniejsze zagranie w historii!

2018-10-25 11:37
Barcelona v Inter Mediolan - najsprytniejsze zagranie w historii!
Autor: JOSEP LAGO/AFP/East News Barcelona v Inter Mediolan

Ten mecz przejdzie do historii dzięki jednemu zagraniu! Na ESKA.pl zobaczycie niesamowitą sytuację ze spotkania FC Barcelony i Interu Mediolan.

Barcelona v Inter Mediolan - takie spotkanie rozegrano 24 października. Obie drużyny zmierzyły się w 3 kolejce Ligi Mistrzów. Choć wynikiem 2:0 zwyciężyła Barcelona, to do historii przejdzie zagranie piłkarza Interu. Marcelo Brozović, ratując swoją drużynę od straty gola, popisał się wielkim sprytem!

Barcelona v Inter 24.10.2018 - 'epicki Brozo'

Pomimo porażki, Marcelo Brozović został okrzyknięty bohaterem Interu Mediolan. Na taki tytuł zasłużył wyjątkowo sprytnym zagraniem. W 66 minucie spotkania, przy stanie 1:0, Barcelona wywalczyła rzut wolny. Miał go wykonać Luis Suarez. Piłkarz strzelał z dużej odległości. Postanowił więc posłać piłkę pod murem. Prawdopodobnie trafiłby do bramki, gdyby nie Brozović...

NBA - wyniki i terminarz na sezon 2018/2019

Chorwat przewidział strzał Suareza i... wśliznął się niemal pod skaczących w murze piłkarzy Interu. Piłka odbiła się od niego i wyleciała wysoko w górę. Pod jednym z filmików na Twitterze napisano krótko - 'EPIC BROZO'. Zobaczcie najsprytniejsze zagranie w historii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze