Amadeusz Ferrari Roślik vs Kacper Blonsky i Marcin Dubiel. Kiedy walka na Fame MMA 18

i

Autor: FB: Fame MMA

Amadeusz Ferrari Roślik vs Kacper Blonsky i Marcin Dubiel. Kiedy walka na Fame MMA 18?

2023-04-01 14:44

Pogłoski o walce Amadeusza Roślika z Kacprem Błońskim i Marcinem Dubielem pojawiły się już jakiś czas temu. To widowisko dostaniemy znacznie wcześniej, niż można było się tego spodziewać. Zawalczą już na Fame MMA 18! Jak ma wyglądać to starcie? Kiedy i gdzie zawalczą topowe nazwiska freak-fightów?

Amadeusz Ferrari Roślik zawalczy z Marcinem Dubielem oraz Kacprem Błońskim na jednej gali - i nie, nie jest to żart na Prima Aprilis! Jedna z najpopularniejszych federacji freak fightowych lubi robić swoim fanom szokujące niespodzianki. Dopiero co pisaliśmy o tym, że data gali okazała się dużym zaskoczeniem, a teraz taka bomba! Na legendarne starcie gwiazd Fame MMA wcale nie trzeba długo czekać. To widowisko będzie można oglądać już pod koniec maja. 18. edycja zapowiada niepowtarzalne emocje, jakich dotąd nie było. Panowie zawalczą w nietypowej formie, będzie to historyczny moment dla widzów Fame!

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 18 - DATA, KARTA WALK, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 18?

Trener Łaszczyka szczerze o FAME MMA i Amadeuszu Ferrarim. Jedyny wywiad z konferencji

Ferrari vs Blonsky i Dubiel - kiedy walka?

Amadeusz Ferrari zawalczy z byłymi członkami Teamu X już na 18. gali Fame MMA. Pod koniec marca, ku uciesze fanów, federacja zdradziła datę tego starcia. Panowie wejdą do oktagonu już 20 maja 2023 roku. Miejscem walki będzie Atlas Arena w Łodzi. Gdzie oglądać Fame 18? Transmisja odbędzie się, tak jak zawsze, w systemie PPV na famemma.tv!

ZOBACZ TAKŻE: Amadeusz Ferrari Roślik - zeznania, wiek, ojciec, wzrost, dziewczyna, zarobki, córka, walki

Sonda
Amadeusz Ferrari wygra obie walki?

Ferrari vs. Dubiel i Blonsky - jak wygląda walka?

Na Fame MMA 18 Amadeusz Ferrari stoczy dwie walki. Podczas pierwszej z nich zawalczy z Kacprem Błońskim. Niezależnie od końcowego wyniku, jeśli nie skończy z wykluczającą go kontuzją, można będzie oglądać starcie Ferrari vs. Dubiel. Już od jakiegoś czasu mówiło się o jego konflikcie z Crusherem i możliwym spotkaniu w oktagonie, jednak nikt nie spodziewał się, że przyjmie to taką formę.

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE