Fame MMA 18 - kiedy jest? DATA gali dużym zaskoczeniem dla fanów! [DATA, KARTA WALK]

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 18 - kiedy jest? DATA gali dużym zaskoczeniem dla fanów! [DATA, KARTA WALK]

Fame MMA 18 - kiedy jest? DATA gali dużym zaskoczeniem dla fanów! [DATA, KARTA WALK]

2023-05-15 9:08

Fame MMA 18 będzie wyjątkową galą i co do tego nie można mieć wątpliwości. Stęsknieni kibice czekają z dużą niecierpliwością na kolejne dymy, elektryzujące zestawienia i galę, która dostarczy ogromnych emocji. Na samym początku wiosny poznaliśmy najważniejsze szczegóły odnośnie osiemnastki federacji Wojtka Goli i Michała Boxdela Barona. Kiedy jest Fame MMA 18? Data jest zupełnie inna niż początkowo to ustalono. Przekonajcie się sprawdzając sami już teraz.

Spis treści

 1. Fame MMA 18 - kiedy jest? DATA
 2. Fame MMA 18 - gdzie jest? MIEJSCE
 3. Fame MMA 18 - KARTA WALK

Fame MMA 18 - kiedy jest? Data gali dużym zaskoczeniem dla fanów, którzy spodziewali się zupełnie innego terminu! Po sieci krążyła informacja, że gala Fame MMA 18 na żywo odbędzie się 13 maja 2023 w Gliwicach. Teraz jednak dowiedzieliśmy się, że zarówno data Fame MMA 18, jak i miejsce są inne. Nie zmienia się jednak to, że organizatorzy ponownie będą chcieli dostarczyć widzom ogromnej rozrywki. Do okrągłej klatki wejdą zarówno ci zawodnicy, których doskonale już znacie i którzy w przeszłości zachwycali swoimi umiejętnościami, jak i debiutanci marzący o tym, by rozpocząć swoją przygodę z freak-fightami z jak najlepszej strony. Kibice liczą na to, że do okrągłej klatki powróci Amadeusz Ferrari Roślik. Po porażce z Kamilem Łaszczykiem w ostatnich sekundach ma sobie i fanom coś do udowodnienia. Wiele się mówi o tym, że jego rywalem mógłby być Kacper Blonsky. Pomiędzy panami w ostatnim czasie mocno wrzało.

Fame MMA 18 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2023?

Kamil Łaszczyk wróci do FAME MMA? Zdradził możliwy termin

Fame MMA 18 - kiedy jest? DATA

Data Fame MMA 18 oficjalnie przestała być tajemnicą pod koniec marca 2023. Organizatorzy ujawnili, że gala odbędzie się w drugiej połowie wiosny, czyli 20 maja 2023. Początkowo mówiło się o tym, że gala odbędzie się 13 dnia tego miesiąca. Tym razem będzie to sobota.

Fame MMA 18 - gdzie jest? MIEJSCE

Gdzie jest Fame MMA 18? Osiemnastka świętowana będzie przez włodarzy i kibiców w łódzkiej Atlas Arenie. Ostatnia gala w tym obiekcie odbyła się 26 sierpnia 2022. Walkę wieczoru pomiędzy Martą Linkiewicz a Anielą Bogusz widziało na żywo z trybun ponad 12 tysięcy osób. Biorąc pod uwagę to, jak wygląda karta walk Fame MMA 18 wynik ten będzie zapewne równie duży.

Fame MMA 18 - KARTA WALK

Fame MMA 18 - Double main event:

 • Marcin Dubiel - Amadeusz Ferrari Roślik / MMA
 • Kacper Crusher Błoński - Amadeusz Ferrari Roślik / MMA

Fame MMA 18 - co-main event:

 • Marta Linkimaster Linkiewicz - Ewa Kleo Brodnicka /MMA
 • Dawid Dzinold Rzeźnik - Robert Sutonator Pasut / K-1, małe rękawice

 • Maksymilian Wiewiórka - Arkadiusz Tańcula / MMA - walka o pas do 84 kg.

 • Tomasz Zadyma Gromadzki - Alan Kwieciński / MMA

 • Michał Wampir Pasternak - Piotr Szeli Szeliga / K-1, małe rękawice

 • Natan Pierzasty Marcoń vs Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk / MMA

Fame MMA 18 - karta wstępna

 • Elizabeth Lizi Anorue - Dominika Rybak / MMA
 • Mateusz Spysiński - Jakub Paramaxil Frączek / MMA
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE