Alan Alanik Kwieciński - Denis Bad Boy Załęcki

i

Autor: screen z YouTube/High League

Alan Alanik Kwieciński - Denis Bad Boy Załęcki: wynik walki na High League 2

2022-02-05 21:43

Wynik walki Alan Kwieciński - Denis Załęcki 2022 interesuje wiele osób. Kto wygrał stracie na High League 2? Jaki jest wynik walki pomiędzy popularnymi zawodnikami, których znacie z internetu? Na ESKA.pl możecie poznać wszystkie najważniejsze informacje i WYNIKI walk 2. edycji gali Malika Montany.

Alan Alanik Kwieciński - Denis Bad Boy Załęcki: wynik walki na High League 5.02.2022. Kto wygrał starcie? Który zawodnik okazał się być lepszy? To zastanawia wiele osób, które nie mają okazji obejrzeć walk na High League 2. W sobotni wieczór 5 lutego, szykuje się najgorętszy pojedynek gali HIGH League 2. W klatce swój konflikt wyjaśnią Alan 'Alanik' Kwieciński i Denis 'Bad Boy' Załęcki. Alanik zawdzięcza swoją popularność reality show Warsaw Shore, natomiast Denis Załęcki znany jest wszystkim jako najlepszy polski wojownik wśród walk ulicznych i starć na gołe pięści. Jego rywal Alan również ma doświadczenie w sportach walki. W swojej karierze występował zarówno dla organizacji sportowych, jak i freakowych. Walczył między innymi w K-1 i MMA. Alanik i Bad Boy są w ognistym konflikcie, dlatego ich walka wydaje się być bardzo ciekawa!

ZOBACZ TAKŻE: High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

Alan Alanik Kwieciński - Denis Bad Boy Załęcki - WYNIK. Kto wygrał na High League 2?

Wynik walki Alanik vs. Bad Boy 5.02.2022 interesuje wiele osób. Kto wygrał na High League 2? Jaki jest wynik walki raperów? Wynik tego starcia poznacie już wieczorem w sobotę 5 lutego. Śledźcie nas uważnie. Wynik walki Alan - Denis zostanie zaktualizowany w tym miejscu.

To był bardzo zacięty pojedynek! Walka trwała 9 minut. Jednogłośnie wygrał o 20 kilogramów cięższy od przeciwnika Denis Bad Boy Załęcki.

Sonda
Alanik vs. Bad Boy - kto wygra na High League 2?